Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


NEJČASTĚJŠÍ SCÉNÁŘE


Ráno moje Bohyně ležela vedle mě a spokojeně oddychovala, zatímco si nechávala zdát svůj sen a já zamyšleně listoval Tumblrem. Narazil jsem na obrázek výše, kde bylo zajímavě graficky zpracováno, jak vypadají různé scénáře v cuckoldu.  Napadlo mě vzít jeden po druhém a postupně se o nich rozepsat. doplnit je obrázky a celkově se nad nimi zamyslet - a samozřejmě je doplnit pár pikantnostmi, na které autor grafiky zapomněl. 


Escort wife

Jak se zavřeli dveře výtahu, rychle posílala přes Whats App fotku svému partnerovi - aby věděl, že za chvíli už bude u klienta. Tomu se po zobrazení fotky honila hlavou jediná věc - "Bude mít na sobě ty šaty i za deset minut?". Ten pocit byl k nevydržení - Kdo je její klient? Šuká jí v nich nebo nahou? Bude mu držet normálně? Nastavovat prdel? Nebo si klient bude přát jedno z těch jejích slastných orálních tajemství, které umí jenom ona? Celé tohle divadlo se točilo kolem jednoho slova - KLIENT...

Submissive cuckold

Z otevřených dveří mezi obývacím pokojem a ložnicí se ozývali harmonické zvuky oddechování jeho krásné Bohyně, která si právě dopřávala podvečerního sexu se svojí Alphou. Submisivní nicka už na klidné vzdychání nereagovala, ale zpozorněl ve chvíli, kdy se interval mezi jednotlivým oddechováním zkracoval a decibely výkřiků strmě rostly. Teď už jen čekal na chvíli, kdy jej jeho Paní za obojek odtáhne do ložnice, kde nejdříve očistí penis jejího milence a následně až on bude opouštět ložnici, bude muset zastavit stékající semeno z jejích stehen a pečlivě vylízat také její právě použitou mušličku. Pán ho povýšeně pozoroval, zatímco se velice neochotně musel jazykem dotýkat jeho penisu. Jeho Paní měla z té scenérie motýly v břiše a rukou si jezdila po černém podvazkovém pásu, který zdůrazňoval její křivky a dělal jí neodolatelně sexy .. 

Sissy cuckold

Pořvával po podřízených a pobíhal po skladu své prodejny když mu zavibroval telefon v kapse - přišel mu snap od jeho milované. Na sucho polkl a šel na záchody, aby si jej mohl zobrazit - no očividně jej čeká večer se kterým nepočítal. Podle obsahu obrázku měl vyměnit svůj oblek za šatičky a pohodlné trenýrky za krajkované kalhotky, aby se zamčeným penisem mohl své milované Paní dělat večer kamarádku - respektive doprovod k jejímu milenci. Být submisivním sluhou své Paní mělo jisté výhody i nevýhody, ale čekat na lavičce v paruce a ženském oblečení zatímco z domu před kterým seděl dávala hlasitými výkřiky jeho manželka najevo, že její milenec je opravdový samec mezi ty krajně příjemné. Méně příjemné však byli jejich návraty domů, kdy si jeho Paní s nasazeným straponem bouřlivě vybíjela své dominantní hormony na jeho zadnici a velice přesvědčivě mu ukazovala se dělo když s ní nebyl.. 

Wife on vacation with her lover


Když mě jednoho jarního večera vedl můj Pán z jeho domu s análním kolíkem v zadnici, aby mojí právě vycákanou prdel neopustila dávka lepkavého semene, strčil mi do kabelky obálku. Tu jsem si rozbalila až doma, zatímco moje nicka se svým jazykem starala o úklid mého análního věnce a já byla po jeho krouživých pohybech opět vzrušená. V obálce byla letenka do italského Milána datovaná na letošní červen a ručně psaný dopis - nikdy jsem si nevšimla, že můj Bull škrábe jako kocour. Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych mohla odletět. Můj submisivními hormony omámený subík mě však počal přemlouvat, abych jela - pokud jeho pán potřebuje svou Slutwife na dovolenou, má k tomu určitě důvod. Pravda je, že ten choker co mi Pán nandavá při našich setkáních mi přisuzuje mnohem více povinností, než mu jen nastavit když mi to poručí nebo ho uvolnit blowjobem když toho má zrovna moc - souhlasila jsem tedy.Nyní sedím v lobby našeho pětihvězdičkového hotelu v centru severní Itálie a svého rozhodnutí nelituji - jen choker mě po těch pěti dnech bez sundání začíná mírně tlačit. Nikdy mě nenapadlo, že budu několik stovek od svého subíka kouřit penis svého Bulla zatímco on si bude sedět v županu na balkonu a pobafávat svůj doutník. Nebo že mě při večerní procházce prostě zatáhne do podloubí a tam mě nasucho znásilní doprdele, protože vítr který zacloumal se sukní a odkryl mu můj zadek v něm zase vyvolal jeho samčí pudy a já pak seděla v jedné z nejluxusnějších restaurací s olepenými hýžděmi od semene a krajky mých podvazků do sebe sály jeho mrdku ..

Bisex cuckold

To jediné, co si přes pytel na hlavě vnímal bylo jak tvá Paní pobíhá po místnosti a připravuje různé hračky na různá místa. Ke stolu si byl dnes opravdu pevně přikurtován a provazy ti nedovolovali ani sebemenší pohyb. Cvaknutí lihovky a něco ti psala na hýždě - super, nevím co tam mám a moje prdel trčí do místnosti. Slyšel si zvonění zvonku a jak se s někým vítá - to bude její Bull. Nevěděl si, že se mají dneska sejít - vždyť má přece tvá Paní svoje dny. 

Přistoupila k tobě a svojí koženou rukavicí tě při tom hladila po zádech. 
"Drahý, do zítřejšího rána je tvé místo tady. Tvůj Pán a můj milenec za mnou dneska přijel na návštěvu, ale víš že mám svoje dny a jeho subinka je na služební cestě ... šššš .. nic neříkej, stejně ti není přes ten roubík rozumět. Rozhodla sem se, že dneska konečně dovolím tvému pánovi, aby si tě vzal. Potřebuješ to jako sůl, nechováš se k němu dostatečně podřízeně. Celý večer mu budeš k dispozici ať sám poznáš, jaký je to samec. Chtěla jsem, aby si tě vzal s kondomem, ale když vidím jak sebou házíš a cukáš s provazy, dostaneš to hezky na ostro. Už mě ta tvoje tvrdohlavost a vzdor doopravdy přestává bavit .. "


Waiting cuckold gangbang

Tady je fotka tvojí slutwife z dnešního večera. Opravdu byla dneska skvělá a vydržela to co málo kdo. Všichni jsme se ti na ní vystřídali a věř mi, že už nebude mít potřeby zkoušet ti sundat pás aby se s tebou vyspala. Mimochodem - nevěděl jsem, že je bisexuální. Od mé dominantní kolegyně dostala pochvalu, prý líže úchvatně. Vrátím ti jí zítra ráno, teď jsme teprve přijeli ke mně a má tu ještě nějaké povinnosti.

Voyeur cuckold

Seděl na koženém polstrovaném gauči a prohlížel si svojí Milovanou, jak hbitě kmitá svým mlsným jazykem po žaludu cizího muže. Cítil se fascinován tím pohledem na svou ženu uspokojující cizího muže, ale korunu tomu nasadila jeho Hotwife ve chvíli, kdy se svým cuckoldem u této delikátní orální praktiky navázala oční kontakt a následně si vychutnávala sebemenší pohyb s hodinářskou přesností.

-

Cuckold gangbang

Když se vrátili ze svatební cesty, jeden by si mohl myslet, že teď již povinnosti spojené se svatbou mají za sebou. Opak byl však pravdou - nyní pro ni musel splnit její svatební přání. Sehnat skupinu pěti mužů, kteří si jí vezmou podle chuti ve svatebních šatech. Raději ani nepřemýšlel nad těmi pohnutky, které ji vedli k podobnému scénáři. Mlčky kráčel letištní halou a v hlavě se mu odehrávala jedna z nejperverznějších scenérií, kterou si v dosavadním životě uměl představit.. 

Waiting cuckold

Když skončila se svými přípravami na rande se svým Bullem, vypadala naprosto neodolatelně. Nemohla si však odpustit trochu škodolibosti sobě vlastní a nakonec svého submisivního sluhu na dnešní večer kromě pásu cudnosti vyzdobila ještě třpytivým análním kolíkem. Říkala si, že mu to rozhodně neuškodí. Zkontrolovala si telefon, jestli její taxi ještě není před domem a když zjistila, že má ještě několik minut, rozhodla se je využít na výměnu obsahu misek své nicky. Doplnila mu čerstvou vodu i granule pro submisivy a klapala svými podpatky po dřevěné podlaze pomalu do předsíně. Dokonale znala ten lítostivý pohled, který na ní ve dveřích vrhne, ale už proti němu byla dostatečně obrněná. Pohladila jej po tváři, vzala z botníku svou kabelku a vyšla před dům, kam během několika vteřin zastavil objednaný taxík. V něm se již plně soustředila na svůj večer, zatímco subík doma již hledal houbičku na nádobí, protože použít myčku by jej stálo hodně tvrdý výprask ihned po návratu jeho uspokojené Paní. Měl před sebou spoustu práce, měl veliký strach aby všechno stihl .. 

-
-
-

-

Dogging

Na chodbě jednoho z Malostranských domů stál pár - žena kolem čtyřiceti let doprovázená svým milujícím mužem, který vypadal maximálně na pětatřicet - čekající u dveří jednoho z mnoha bytů. Dveře jim otevřel statný muž kolem pětačtyřiceti, který oba zúčastněné přátelsky uvítal. Situace se však otočila o sto osmdesát stupňů se zavřením dveří bytu, kdy ze sebe doprovod té krásné ženy shodil oblečení a nahý počal líbat kotník té skvostné Dámy, zatímco ona líbaje toho statného muže vyrazila vstříc svou pánví jeho pravé ruce. Po přivítání však tento očividně tajný pár rychle přehodnotil své plány na rychlý sex na kuchyňské lince, který měli nejradši a uchýlili se k procházce, se kterou velice neochotně souhlasil i jejich submisivní doprovod, který z představy jak nahý pobíhá kolem své manželky a jejího milence někde po lese s obojkem na krku a spojený se svou ženou vodítkem, které by končilo v její ruce nebyl zrovna endorfiny omámen. Protestovati by však nebylo východiskem rozumným, což její nicka moc dobře věděl a tak se bez protestů počal znovu oblékat, aby věci své mohl po dojetí do přírody zase odložit a mohl doprovázet svou majitelku na cestách po krásné české přírodě...

-

-

-

Cuckold threesome

Když mu jeho Hotwife řekla, že ho chce dneska mít v posteli i se svým Bullem, nemohl se toho večera dočkat. Sice nevěděl, co přesně ho čeká - ale tušil, že dneska konečně po měsíci opustí jeho penis pás cudnosti a bude moci ejakulovat nějakým vznešenějším způsobem než je milking.

Jeho Paní však měla jiné plány a cuckoldová trojka se striktně držela rolí, které všichni tři v tomto podivném milostném trojúhelníku hráli. Přirozeně jako cuckold byl úplně dole, zatímco Ona si vlezla na čtyři tak rafinovaně, že měla spoustu prostoru hrát si s jeho penisem v klícce pomocí ruky, prsa měla těsně nad jeho hrudí a vagínu nad hlavou. Bull moc dobře věděl co jeho milenka plánuje a šibalsky jí chtěl podržet. Dnes přišel jeden z těch dnů, kdy potřebovala doopravdy tvrdě vymrdat bez ohledu na to, jestli je to gentlemanské nebo ne. Rozkročil se nad jeho hlavou a tvrdě vrazil svůj ztopořený penis do její hladové vagíny a rozpohyboval její božské tělo svými přírazy. Její ňadra cuckoldovi jezdila po hrudníku, rukou neopatrně škubala s jeho klecí a Bull při každé příležitosti vytáhl penis ven, aby z její vagíny vytekly šťávy přímo na jeho submisivní ksicht.

-

-

-

-

Chastity cuckold

Po několika hodinách psaní si se svým novým nápadníkem z Tinderu se rozhodla poslat mu důkaz toho, že doopravdy potřebuje výkonného samce s velkým ocasem. Nevěřil jí ani slovo, myslel si o ní, že se naparuje když mu píše, že její manžel je zamčený v pásu cudnosti. Když mu však přišla fotka kde je jeho penis zamčený a ona ukazuje jak je malý, na sucho polkl a chtěl se odmlčet. Jeho tvrdnoucí ocas mu však dával jasnou zprávu, že tohle je šance která se neodmítá. 

-

-
-

Cíleně neuvádím příklady dvou scénářů - klasické trojky, protože si myslím, že to nemá s cuckoldem absolutně nic společného a to samé platí o gangbangu, kterého se účastní i partner. Myslím si, že tohle je prostě klasické swingers, ale nic víc. Naopak však přihodíme do mlýna trošku méně známých praktik :) 


Office slut

Kráčela v lodičkách kancelářskou budovou v centru Prahy směrem k výtahu, kde se jakoby náhodně potkala s mužem, jejichž setkání nebylo náhodné. Jen se za nimi zavřeli dveře výtahu, už si automaticky klekala a vyndavala jeho penis z kalhot. On se jí snažil zastavit, ale velice neochotně, protože věděl jak šikovnou kolegyni má. Nakonec jeho samčí pudy nebyli tak silné jak se obával a podařilo se mu v sobě vyhrát tento duševní souboj a tuto rychlovku ve výtahu odmítl. 

V kanceláři si sice její oběť prstem přejížděla po snubním prstenu, ale brzy jej jeho choutky dohnali a už na dnešní večer objednával hotel a volal své lvici, že na ní večer počká v hotelu Hilton - ostatně jako vždycky, když mělo dojít k jejich setkání. 

Jí tahle esemeska vykouzlila úsměv na tváři a screenshot poslala svému manželovi. Hold v každé rodině k podvádění přistupují jinak .. 

Alpha female vacation

Odletět s naší dlouhodobou známou a její submisivní partnerkou do Londýna byl náš záměr již několik měsíců. V říjnu se nám konečně naskytla příležitost, abychom my - dva BDSM pozitivní páry - navštívily jedno z nejkontroverznějších míst na světě. Londýn byl krásný, elegantní podzimní komplety mojí překrásné Dámy skvěle zapadali do tohoto uhlazeného světa starých gentlemanů a zároveň metropole zaniklé říše, která po světě ovládala sta tisíce otroků.

Jízda starými taxíky, čaj o páté a večerní tradiční výprasky starou dobrou rákoskou dělali z tohoto výletu nevšední zážitek, který by mně a submisivní partnerce naší známé měla závidět každá submisivní duše. Stará Anglie jakoby v sobě měla cejch otroctví, který ani zub času nesmaže. Díky tomu je to jedno z míst, kam by na dovolenou v režii trojné monády měla vyrazit většina BDSM pozitivních párů a vychutnat si toto nezapomenutelné kouzlo. 

Lover in foregin country

V taxíku ještě ladila poslední detaily svého setkání se svojí milenkou, zatímco její subík se díval z okna a pozoroval denní cvrkot amsterdamského centra. Sejít se měli na nábřeží, obě dvě v latexu - což by v Čechách nebo Anglii budilo velký rozruch - multikulturní Holandsko však dávalo jistou dávku svobody, kterou si obě dvě konečně mohli naplno užít a jejího subíka tak čekal víkend plný erotických zážitků, které jsou i v už tak nevšedním cuckoldu velice vzácné. 

Amsterdam byl odjakživa město plné vášně a nevázaného sexu s ohledem na námořní tradice nizozemců. tyto dvě krásné mladé dámy před sebou měli několik dní plných vášně, které se rozhodly využít plnými doušky. 

-

-

Girls night out

Z práce přijel celý rozrušený, protože věděl jaký večer ho dneska čeká. Měla to být jejich první Girls night out, protože jeho žena plánovala jít pít se svými kamarádkami a domluvili se, že když už zmizí večer z domu tak spojí příjemné s užitečným a zkusí si svojí první Girls night out. Z myšlenek jej však vytrhl cizí ženský smích, který zaslechl když se zouval. Šel do obývacího pokoje, kde seděla nejlepší kamarádka jeho ženy s vínem ruce a jak ho viděla, šla k němu.
"Ahoj, tvoje žena mi všechno řekla - jak se cítíš?" vyvalila na něj
On se na ní nechápavě díval a ničemu nerozuměl. Jasno v situaci udělala až jeho krásná manželka, která právě vyšla z koupelny "Všechno jsem jí řekla, pomůže mi.". On se počal rozčilovat, protože byli domluveni, že dnešní noc bude jejich tajemstvím, ale ona na něj jenom pohrdavě koukala odkašlala si zatímco si prstem jezdila po klíčku. 
Její kamarádka si zatím došla pro kabát a když odcházeli, povídá mu "Žádný strach Bobe, řekla mi úplně všechno. Budu její pravá ruka při hledání vašeho nového Bulla.. " a odcházela. Nakonec se zastavila, otočila na podpatku zatímco jeho manželka už seděla v taxíku a s výsměchem dodala "Budu ti psát kdyby byla příliš "zaneprázdněná" ..