TVORBA SCÉNÁŘE


Dnešní článek jsme si připravili o tvorbě scénáře. Jakým způsobem vytvořit scénář, který bude mít hlavu a patu? Vzhledem k tomu, že my si v páru rádi hrajeme se spoustou důkladně i méně důkladně promyšlených scénářů, máme pro vás spoustu rad a poznatků, které by vás mohli přivést na různá zlepšení. 

 • Poslouchat její sexuální zážitky z minulosti
 • Pozorovat jí při přípravě na rande
 • Pozorovat ji jak sedí na baru a flirtuje 
 • Nošení hotwife náramku
 • Prohrát svou ženu v pokeru/kulečníku
 • Ona tě podvede při vašem výročí/tvých narozeninách
 • Ona prožije krátký románek se svým Bullem
 • Podvod při svatební noci
 • Rande s Bullem při kterém má na sobě svatební spodní prádlo
 • Sex s nasazeným snubním/zásnubním prstenem
 • Výstřik Bulla na snubní/zásnubní prsten
 • Manžel řídí zatímco se Bull/Hotwife osahávají a líbají na zadních sedačkách
 • Dělení se o ni
 • Trojka Muž-Žena-Muž
 • Swingers párty
 • Donucen pozorovat sex Bulla s Hotwife/Slutwife
 • Hotwife dovolí Bullovi věci, které cuckold nesmí (jmenovitě např. Blow job nebo anal)
 • Pozorování Hotwife/slutwife s Bullem ze skrytého místa
 • Dívání se na Hotwife přes webcameru
 • Být svázaný a přinucen se dívat
 • Nasadit slutwife pásku přes oči, aby nevěděla kdo jí šuká
 • Poslouchání z jiné místnosti
 • Vylízat jí po sexu s jiným
 • Lízat jí při sexu s jiným
 • Creampie eating (to se 

Sedím v obývacím pokoji a celý večer mi připadal jako věčnost. Skrz okno jsem pozoroval jak si vítr pohrává s listím a zároveň poslouchal zvuky meluzíny, která se proháněla po půdě. Jak dlouho tu sedím? Čtyři hodiny? Pět? Těžko říct .. Noční jednotvárnost konečně prořízla světla taxíku, který zastavil u brány domu. Vystoupila z něj mladá žena, která se při vystupování zachumlala do kožešinové vesty, kterou měla oblečenou přes koženou bundu. Vrznutí vstupní branky, klapot podpatků, otevření dveří. Slyšel jsem šramot dole na chodbě i v lednici. Po schodech vyšla tato mladá Dáma nahoru a držela v ruce lahev bílého vína - zjevně byla velmi opilá. Skopla mě z mé pozice v kleče na zem a užívala si moje ležící tělo u svých nohou vychutnávajíc si svých tekutých hroznů. Z parapetu vzala již od odpoledne připravený jutový pytel a hrubě mi jej narazila na hlavu, který zajistila proti spadnutí. Slyšel jsem jen spoustu zvuků a odvázání řetězu, který mě držel u topení a pak přišlo velmi hrubé zvednutí mého těla ze země na obojek. Pak už jsem jen ležel na posteli a cítil jak se ke mně tato Dáma lísá. Bohužel v jejím rozkroku jsem brzy odhalil těleso co tam nepatří - nasazovací penis. Pak už jsem ucítil jen nalubrikovanou špičku jejího penisu a tvrdý připraz. Přírazy neustávaly ani po hodině tvrdého mrdání. Mé tělo jen bezvládně leželo na posteli, které zvedala jen držením obojku aby měla dostatečně pevný bod pro přírazy. Nekončilo to, ale já už to ani nevnímal. Jen jsem ležel a čekal až to skončí.. již před několika desítkami minut se pod mojí klecí na penis objevila loužička. Byla to moje otrocká mrdka, která ze mě vytekla pdo tíhou přírazů tlačících na prostatu. Ani to jí neobměkčilo - mrdala dál... kdy tohle skončí??


Moje blonďatá Bohyně přicházela a já klečel na zemi. Klepal jsem se jako fetka - mé tělo žádalo ten nával emocí. Koňská dávka vlastních hormonů, které se za chvíli dostanou do mojí žíly. Byla něco jako dealer - můj ledově klidný dealer s vlastními hormony. Bylo už pár holek před ní, ale žádná nebyla jako ona. Žádné ženské srdce se nevyrovná tomu lědově chladnému co nosí ona. Jak krutě umí líbat mojí zadnici rákoskou - jen tak: bez soucitu, bez zábran, bez špetky empatie. V ruce držela můj obojek a tělo měla jen zlehka zabalené ve svém saténovém župánku. Dotyk kůže, cvaknutí železné spony, polibek prstenu - vlastně to byla taková naše raní rutina o volné sobotní dny. Třes mého těla žádající špetku pozornosti od mé Dámy pomalu ustával a ona jako šelma chodila kolem mého těla a zlehka se dotýkala špičkou svých gelových nehtů.

"Dnes mě doprovodíš na nákupy" zašeptala mi do ucha

"Mám si sebou něco vzít kromě karty?"

"Nepotřebuju abys za mě platil, to bys mohl vědět. Teď si půjdu dát sprchu tak mi zatím umyj kozačky. Makej .."

Zatímco na tělo mé Bohyně dopadal proud vody, klečel jsem v chodbě před koupelnou opíraje svá kolena o starší lino mající připomínat dřevěnou podlahu a zamyšleně leštil kozačky. Po sprše jsem byl vpuštěn dovnitř koupelny, kde klečíc na růžovém chlupatém minikoberečku musel jsem svojí Bohyni obšťasťnovat lízáním jejího božského análku, přičemž ona pudrujíc svůj obličej napomáhala mi pohyby pánve ze strany na stranu. Když byla se svým malováním dostatečně spokojená, přišla řada na oblečení - černé džíny, černý top a přes něj černý přehoz. Do uší černé růžičky a vlasy do malého culíčku. Na nohy si nechala nazout své černé kozačky se třpytivým podpatkem a hodila přes sebe svůj černý vlněný kabát. Začaly jsme v Deichmannu, ale před tím než jsme tam vešli mi podala malou krabičku s tím, že mám jít na záchod. Trošku jsem se bál, ale nakonec jsem nebyl překvapen - v krabičce se nacházel černý silikonový anální kolíček se třpytkou a vzkaz "nezapomeň si ho naslinit" s obtiskem rtěnky. Poté teprve začalo to pravé týrání - tohle podej, tohle přines, tohle odnes, tohle mi vyzkoušej, hni sebou, ohni se, proč ti to tak trvá, ... byli na dobré dvě hodiny to jediné co jsem slyšel a její ďábelský smích při i nepatrném projevu bolesti se nesl celým obchodem. Po vyzkoušení několika desítek párů bot jsem byl odeslán zpět na záchod, abych se kolíčku zbavil a následoval obchod s oblečením. Ani zde mě nijak nešetřila a úkolovala mě tak jako šlechtična svého pacholka. Čím však zničila veškeré mé sebevědomí byla situace, kdy mě vzala k sobě do kabinky a s pošeptáním "musím si udělat jednu fotku" mi začala vyndavat penis v pásu cudnosti z kalhot. Do druhé ruky vzala svůj iphone a začala se hrdě fotit v zrcadla stojíc vedle mě. Poté si klekla, podala mi telefon a řekla "toč mě" - začala napodobovat co by dělala kdybych byl nezamčený a můj penis v kleci během několika vteřin vyplnil každou volnou mezeru která v pásu byla ..


Po návratu domů z nákupů jsme seděli na gauči a povídali si. Ona si nechala nalít do sklenice své oblíbené růžové habánské a já zůstal o vodě. Ve sklenici si pohrávala se svými kvašenými hrozny a celou dobu debaty si nervózně kousala ret. Vína ve sklenici ubývalo stejně jako světla venku před domem. Slunce cestovalo kvapem za krušné hory směrem na západ a do slunného odpoledne se pozvolna vkrádal podzimní podvečer. Po dvou sklenicích sebrala odvahu a poslala mě pro obojek - po nasazení kleknout před ní na gauč. Nechala mě chvíli, abych si mohl pohrávat s jejím nártem, ale brzy mou tvář umístila na svoje chodidlo a nekompromisně mě zatlačila k zemi.

"Pamatuješ si na toho Bulla, se kterým jsem měla být po naší pauze?"
"Jak se to rozpadlo kvůli tomu kinu?"
"Přesně tak Maličký"
"A co je s ním Paní?"'
"Rozhodla jsem se s ním dnes večer sejít"

Všimla jsem si reakce těla svojí nicky. Nevěstila nic dobrého - nechtěla jsem vypadnout z role, ale přesto jsem věděla, že tohle je cesta která půjde jen se skřípěním zubů - teď je důležité nenechat se vyvést z role a zůstat pevně zadkem na trůnu. Tu vichřici co se mu rozjela v hlavě jsem se zasvištěním přerušila svým bičíkem, který obtiskl svojí úderovou část do submisivovi levé zadnice. Trošku vyjekl a chtěl hlavu zvednout, ale to jsem mu naštěstí nedovolila.
"Nechci slyšet nějaké kecy - ty si necháme na potom."
"Já jenom, že .. "
Další úder ..
"Budu se opakovat, kecy si necháme na potom"
"Paní já jen .. "
Zvedla jsem bičík tak prudce aby udělal svištivý zvuk a od nohy se mi dostalo velmi rychlé ukončení věty.
"Prostě drž hubu, nikdo se tě na nic neptal.." řekla jsem nejvíc nadřazeným tónem
"Teď se jdi obléknout, za půl hodiny se s ním mám sejít na jednom odpočívadle."
"Mám vás odvézt?"
"Myslel sis že pojedu tágem?" přišlápla sem mu hlavu trošku silněji, aby konečně začal přemýšlet

V rychlosti jsme se oba dva oblékli a při startování auta jsem trošku poodstoupila. Zvedla telefon a předala všechny potřebné instrukce tomu s kým jsem se chtěla sejít. Subík nervózně vylezl z auta a krčil svůj krk v obojku hluboko do límce bundy. Vyndala jsem si z kabelky cigaretu a zvedla levé obočí. Ihned přiskočil a rychle mi připálil. Nervózně jsem pošlapovala vedle nastartovaného auta a kouřila svojí slimku. Vychutnávala jsem si ten nával nikotinu který mě alespoň lehce uklidňoval. Emoce svého subíka jsem na uzdě udržela. I když to chce - a já vím že doopravdy moc - tak v první fázi zazmatkuje. Udělá to pokaždé, ale tentokrát jsem se rozhodit nenechala. Byť asi potřeboval vlídnost, nedostalo se mu jí. Vykolejila bych tím sama sebe. Bod jedna splněn - teď už jenom dostat do pohody sebe, což bude asi větší oříšek. Mám dvacet minut než tam dojedeme, odhazuji špačka na zem a plamen zadupávám svojí podrážkou. Nastupujeme a naše SUV se rozjíždí směrem z města. V hlavě mi běží celý ten kolotoč - proč do toho teď jdu? Sakra, co to doprdele dělám! Zmatkuju, ale hrozně! Do háje, ukončím to.. nervozně se hryžu do rtu a koukám na svého submisiva. Všiml si toho, oplácí pohled a vystrašeně se usměje. Chytá mě za ruku - sakra co to dělá?! "Zvládneme to!" řekne do ticha. Nečeká na odpověď, prostě jede dál tam kam jsem mu řekla. Zklidňuju se - vlastně o nic nejde. Prostě jenom jedeme dál lesem. Silnice se klikatí jako had a světla prořezávají noční krajinu. Venku je dnes i celkem dobré počasí - není zima, neprší, nefouká. Pod koly vozu se mění povrch. Přejíždíme z asfaltového povrchu silnice na štěrk pokrývající odpočívadlo. Subík parkuje tak, abychom viděli na příjezdovou cestu. "Auto nech nastartované, světla rozsvícené" dostává ode mně pokyn. Čekáme minutu, dvě, tři .. začínám být znovu nervózní. Než však stihnu panikařit, jedno z projíždějících vozidel sjíždí z hlavní silnice a přijíždí na odpočívadlo. Automobil poznávám, poslední pohled na subíka "V klidu jo?" říkám a odcházím z auta ven. Než zavřu dveře od auta ještě dávám poslední příkaz "V žádném případě nevylézej z auta pokud ti to sama neřeknu. Jo a vyndej si telefon .. "

Sedím uprostřed lesa. SUV dává pocit bezpečí, ale o ten mě okrádá situace kterou sleduji. Přede mnou zastavil černý sedan. Svítíme na sebe a z mého vozidla vychází krásná blondýnka zachumlaná do vlněného kabátu. V půlce cesty mezi vozidly se na mě otočí a usměje se. Dodala mi odvahu, vím že všechno by mělo být v pořádku, ale není. Žaludek mi svírá nepříjemný pocit, připadám si jako v jednom ohni. Žárlivostí hořím, spaluje mě vnitřní pocit, který se nedá popsat. Přesto na to abych se zvedl, vystoupil, naložil svojí Lady do vozu a odjel se slovy "Co to jako mělo znamenat?!" nemám dostatek sebevědomí. Ona je Královna a to jsou přesně situace na které mě těmi roky výchovy připravovala. Teď hlavně nesmím zklamat, na tohle mě vychovávala. Stokrát jsme o tom snili, stokrát jsme o tom mluvili, stokrát jsi nad touhle situací masturboval. Teď je tvoje místo v tomhle autě, nesmíš ven. Kdyby tě potřebovala, zavolá na tebe. V žádném případě nedělej nic o co tě nežádala, teď jen seď a čekej - tak jak Paní řekla.

Paní se zastavuje u dveří řidiče černého sedanu. Ten očividně stáhl okýnko a mluví spolu. Mluví? Nebo se líbají? Hlava plná napětí, submise a hormonů je něco jako střelný prach. Je to vlastně skvělá hra - vydržíš to nebo nejsi hoden? Budeš dál sedět tak jak Paní přikázala nebo vyběhneš ven a zastavíš to? Jen to udělej, buď chlap.. chraň si přeci svoje teritorium ne? Víš že tvoje tělo se s návalem adrenalinu změní ve stroj a v případě že jde o tvojí ženu tak není nic co by ho zastavilo - tak do toho! Nervozně si žmouláš dlaně sevřené v pěst a hypnotizuješ telefon.
Otevírají se dveře osobáku a vystupuje muž o trošku vyšší než ty, hubený. Moc toho nevidíš, jenom siluety. Světla naproti stojícího vozu v kombinaci se světlomety SUV ti nedávají moc šancí vidět víc. Pravděpodobně si zapalují cigaretu, povídají si. Telefon se rozvibruje "Doufám že koukáš .. " a v tu chvíli tvoje Paní chytá ruku s ní stojícího muže a pokládá jí na svůj bok. Něčemu se oba dva smějí, tvá Lady odhazuje cigaretu. Pravou rukou chytá muže za hlavu a stahuje jej k sobě, líbají se - líbají se sotva deset vteřin, ale tobě to připadá jako století. Penis v pásu pulzuje, hlava se může rozskočit. Lady se s ním najednou loučí, čeká vedle jeho vozidla a to opouští odpočívadlo. Když z osobního vozidla vidíš jen zadní červené světla, vrací se k tobě. Otevírá dveře u řidiče, chytá tě za obojek a tahá z vozidla ven. Táhne tě za vůz, kde ti ukáže ať si klekneš - facka a flusanec do ksichtu. "Tak jaký to bylo ty nulo?" a zatímco na tebe chrlí sérii nadávek, kterými ti jasně dává najevo tvou roli v dnešním večeru ti pokyne ať začneš líbat její kozačky. Intenzita nadávek slábne, hlas není tolik intenzivní, cítíš její ruku na svém krku - sundavá ti obojek a zvedá tě. Padá ti do náruče - teď musíš být mávnutím kouzelného proutku ten milující manžel, na submisi není místo - jen v pasivní podobě. Děláš jí oporu a vedeš do vozidla. Zatímco kola rozhrábnou stěrk všude po okolí držíš jí v autě za ruku a spolu odjíždíte domů.