SLUTWIFE


Levná kurva nebo exkluzivní zboží?

Vzhledem k současné situaci ve světě a rozšířenosti COVID-19 jsme spolu doma víc než dříve stejně jako ostatní. Některé páry šílí z dětí, jiné hodnotí svojí ekonomickou situaci, další se rozvádějí a jiní mají zase ponorku jako prase. My si těchto dní užíváme, protože máme naopak mnoho času na to být spolu a diskutovat o různých věcech. 

Jedním z témat našich dialogů byli Slutky a vytvoření škatulky, do které bychom je mohli zařadit. Narazili jsme však na problém, že i my dva, kteří spolu už nějaký ten rok žijeme a provozujeme tento druh životního stylu nejsme schopni se vlastně shodnout na příkladu "dokonalé Slutwife" ... Má to být drobná mladší slečna typu daddy girl, která ještě má dozvuk pubertální sexuální otevřenosti nebo naopak čtyřicetiletá dobře stavěná máma od rodiny, která se v přechodu rozhodla, že mít patnáct let stabilního sexuálního partnera se kterým má dvě děti je přece jenom trošku nuda? Je opravdu "akt" se slutkou jenom kombinace tvrdého sexu a ponižování nebo je za tím něco víc? 

Rozdíl mezi jednotlivými Hotwife a slutwife je často velmi markantní. Existují vlastně dva kruhy, které se vzájemně prolínají. Jeden by se dal pojmenovat jako "Hotwife" a druhý jako "Slutwife". U každého z nás je silnější jeden nebo druhý kruh a částečně čerpáme z toho druhého.  Nebo si to představme jako osu - napravo máme 100% extrémní Hotwife. 
Hotwife, která si opravdu užívá s milenci na úrovni pouze v hotelovývch resortech nebo při wellness víkendech a vyžaduje ke svým sexuálním hrám luxus. Ne ze ziskuchtivosti, ale protože jí to baví. Ráda si užívá kvalitního sexu za účelem uspokojení obou zúčastněných a naprosto odmítá orál nebo anál s tím, že jsou pod její úroveň. Sex pouze s kondomem a v žádném případě si Bull nesmí dovolit nějakou hrubost jako držení za vlasy nebo chytání za ruce či pod krkem. 
Naopak nalevo si představíme 100% slutwife. Takovou, která upřednostňuje volný lov v nočním městě před domluvenými schůzkami někde na hotelu, nebojí se opít a ráda se na večer povzbudí i jinými omamnými látkami. Je vyzývavá, rajcovní, drzá a jakákoliv forma elegance je jí cizí. Naprostá sexuální otevřenost - gang bang, anál, deepthroat - cokoliv vás napadne. Má slabost pro submisi a ráda si užívá pocitu bezmoci. Nechá si vystříkat všechny díry a je jí jedno kde k tomu dojde - v klubu, v autě, na ulici, .. 

A teď si na této ose zkuste sama určit, ve které části se vlastně nacházíte. Každý člověk je jiný a procento "slutwife hormonu" je u každého zcela individuální .. 

Máme jednu dlouhodobou kamarádku, která je ukázková slutka. Pevná prsa, pevný zadek, dlouhé blonďaté vlasy. Nikdy jsem jí neviděl v šatech nebo v něčem, co by zavánělo elegancí - moje Paní ano, ale stejní jí to nevěřím! Často tráví večery po pražských klubech kde je jako utržená ze řetězu. Věčně s někým flirtuje, věčně si nechává platit drinky, ráda je obdivovaná. V posteli snad nemá jedinou zábranu - až jí občas oba obdivujeme! Je bez dlouhodobého partnera, protože zvládnout její temperament je na většinu mužů příliš velký oříšek a vzhledem k tomu, že má co nabídnout tak je velmi vybíravá. Je to ale vůbec slutka když nemá vedle sebe paroháče? Do našeho perverzního světa přeci patří mnohem víc než některé pofidérní hotwife, které občas vidíme kolem sebe ..