Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


SLOVENSKÝ BÝK


"Chcete-li být toreadorem, musíte nejprve poznat, co je býk."

Teplý vánek sebou přinesl do české kotliny léto a já tak nejsem v zelené bundě navlečená koule jezdící denně autobusem do hlavního města. Ty krásné teplé dny dovolili světu opět spatřit mé božské nohy v letních minišatičkách, které tak ráda nosím. Už si nepamatuji, jestli i toho rána jsem měla na sobě jen letní šatičky a koženou bundu nebo jsem měla jiný outfit, ale dlouho na to ráno nezapomenu. 

Jezdívala jsem s jedním příjemným řidičem, který se na mě vždy ostýchavě díval a já nedávala jeho zájmu sebemenší pozornost. Při jednom z pozdních příjezdů mi tento řidič podává zpožděnku. Nikdy jsem takový papírek nedostala a tak jsem přišla do kanclu a nadšeně mávala s tímto papírkem v ruce před kolegyní. Zpožděnka byla doplněna patrně milostným vzkazem v podobě telefonního čísla. Nervózně jsem si kousala ret a zatímco jsem celou tuhle story sepisovala svému milovanému subíkovi, chlubila jsem se tou kuriozitou kolegyním v práci - zpožděnka s telefonním číslem nového ctitele totiž dostala úplně nový rozměr. Zároveň jsem přemýšlela co mu na to mám napsat, ale debatu se mi naštěstí podařilo rozvinout velmi aktivně. Záhy jsem se dozvěděla, že je to slovák - což mi nikterak nevadilo. Psal velmi opatrně, tak jsem hned vyzvídala, jestli někde nemohu narazit na žárlivou manželku, ale byla jsem vyvedena z omylu. Z mého pohledu byl tento vysoký statný muž kolem čtyřicítky velmi nadějným adeptem na mého bulla. 

Začali jsme však narážet na problém - snažil se tvářit velmi zásadově a v prvních dnech mi vlastně nabízel čistou lásku až do konce života, kterou jsem s díky odmítla. Navázalo na to v podstatě automaticky obodbí, které strávil všemožným vyzvídáním jak to vlastně mám a zakončil jej zprávami o tom, že je de facto připraven mě poslouchat (pardon, ale místo subíka mam opravdu plné!). Začínala jsem už pomalu rezignovat a smiřovat se s tím, že z tohodle chlapa alfasamce pro svojí vagínu asi jen tak neudělám. 

Pomalu jsem to vypustila, přišlo období naší dovolené a tak jsem měla i vlastně jiné starosti než si tu vypisovat s tím statným slovačiskem lámanou českoslovenštinou o jeho snaze udělat ze mě svou partnerku. Po návratu z dovolené však přišel šok! Ráno nastupuji do autobusu a příjemná autobusačka mi podává lístek  - ihned však vidím známou tvář, která se na mě usmívá z blízké sedačky a tak si přisedám. Celou cestu se o mě otírá, vedeme velmi intenzivní debatu a já vlhnu (a to jako že strašně!) a že mě nenechá vystoupit pokud mu nedám pusu. Moje Hotwife buňky nepotřebovali ani první kávu aby se chytly a s rozmazaným make upem odcházím po raní líbačce v autobusu plném lidí do útrob stanice metra. Na subíka samozřejmě nezapomínám, záhy dostává velmi obsáhlý report, který doplňuji několika pikantnostmi a domlouvám si páteční rande. Tak přeci jen toho chlapáka přetáhnu na svojí stranu! 

Ve středu odcházím z kanclu jako jedna z posledních. Je slunný pátek a subík je ještě v práci, má jasně nakázáno, že mě kolem půl osmé večer vyzvedne. Přes den jsem již dostala zdvořilou nabídku, že bychom mohli kafe přeložit z kavárny k němu domů, ale s díky pro dnešek odmítám nabídku návštěvy jeho bytu a přesouvám ji na páteční večer. Jedním ze základních kamenů Hotwife je zůstat pevně nohama na zemi, i když máte vagínu někde v oblacích z toho jaký vztlak dělají motýli ve vašem podbřišku. Nezávazné kafe je při prvním setkání velmi důležité - přeci jen - jak si pro oba dva komfortně nastavit mantinely, když je jeden v nekomfortní zóně z neznámého prostředí a druhý nervózní z toho, že si domů pustil někoho s kým vlastně nemá nic vyřešeného. 

Houpu se v bocích, černé minišatičky pevně obepínají mé tělo a výstřih zdobí stříbrný řetízek. Na něm se ve slunečním svitu blyští stříbrný klíček charakteristického tvaru. Ani jsme se nepochlubila, že Nicka ode mne dostala za odměnu (tedy spíše za trest) nový pás cudnosti. CB6000s nám sice udělala spoustu zábavy, ale bylo na čase trošku inovovat, takže dostal druhou generaci průhledného Holy traineru. Vlasy hozené do rychlodrdolu a místo čelenky mám ve vlasech píchnuté černé elegantní brýle. 

V jedné z rušných ulic zacházím do vinárny. Zde netrpělivě sedí a vyhlíží mě statný slovák se zlým pohledem. Nebyla to nezvyklá výška, nebyla to ani velikost jeho přirození - to jeho oči mě uhranuly. Byli tak zlé, ale já z nich cítila teplo. Objednala jsem si víno a spolu se svou dnešní společností jsem si užívala příjemného odpoledního flirtu, kdy mému úsměvu dělala společnost jeho ruka na mém stehně. Bylo mi velmi příjemné si povídat, jeho lichotky zapíjet vínem a zároveň mít každou chvíli v puse jeho jazyk, zatímco jsem ve výstřihu cítila ten omamný pocit moci vyzařovaný klíčkem na řetízku. 

Čas ubíhá, vína ubývá. Při líbání cítím přes jeho těsné džíny, že až do mě to hovado co má pod poklopcem vrazí, bude to oproti subíkovi doslova velký rozdíl. 

Po příjezdu domů si na balkonu užívám cigarety. Přemýšlím nad všemi těmi věcmi co se za poslední odpoledne staly. Bylo to úžasné, má to však jedno ALE .. víte co je největší nevýhodou, když se pokusíte dát do rukou vaniláka tu moc, aby se stal Bullem? Bude se z vás snažit udělat svojí děvku :-) 

Najednou mi začalo docházet, co jsem celou dobu poslouchala. Samozřejmě, ráda si s bullem užiju tvrdého sexu, ale stále musí ctít mé postavení jakožto Hotwife a v mém případě i dominy. Nikdy jsem slutwife nebyla a nikdy nebudu. Můj Bull by měl být dominantní, ale nikdy vůči mě. Snažila jsem se mu tedy napsat, že moje představa sexu s milencem nezahrnuje rimming, sezení na obličeji, stříkání do pusy nebo do vlasů, anál a podobně. Jeho reakce mě však hrozně zamrzela a na tom celém vlastně odradila nejvíc. Opravdu nerada bych si v sobě dobrovolně vypěstovala blok ve formě toho, že si to od Bulla nenechám udělat zezadu jenom proto, že nějaký neurvalý hovado bude mít potřebu mi ukázat jakej je to chlapák a v zápalu vlastní vášně mi ho narve do prdele. Já už někomu prdel párkrát protáhla a podle zvuků co vycházeli skrz roubík ven to předpokládám nebylo moc příjemné. Takže díky nechci ... toť k mojí poslední zkušenosti, ale nedalo mi se s vámi nepodělit o tento luxusní zážitek, který jen dokazuje jak důležité je první nezávazné rande! 

Pokud sami plavete v rozdílu mezi Hotwife a slutwife, doporučuji ve vlastním zájmu zkouknout toto video. Je tam krásně zpracované jak to celé probíhá z pohledu Hotwife .. 
https://cz.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5c929642596f4