Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


RELATIONSHIP WITH ALPHA FEMALE?


Čím více jí nadbíhal, tím více utíkala.
Čím více dával, tím více si brala.
Čím víc na něj kašlala, tím více ji miloval.

Její muž do ní přitom byl blázen. Nechtěl, ale přesto vždycky povolil. Vůči ní byl slabý, celý vztah byl postavený jako hra o moc .. ona věděla, že i když nepovolí tak on stejně po těch ještě z minulé hádky sedřených kolenou přileze. On sám přehlížel tolik holek, tolik "až moc hodných" holek - podotýká autor. Ze svého života udělal hazardní hru, všechno vsadil na jednu jedinou kartu (velice divokou kartu).
Těmto ženám autor říká Alfy. k čemu však dokonalá, soběstačná a sebevědomá žena potřebuje jeho? Muž v knize to nejdříve zkusil "po dobrém" - bude dělat všechno pro to, aby byl nejpozornější přítel pro svojí partnerku a dělal možné i nemožné, jenom aby jí snesl to pomyslné "modré z nebe". Nepochodil ..

Snažil se tedy ustoupit ze svých koníčků a zájmu, podřizoval svůj čas stále více a více jí. Obětoval svůj čas a svoje koníčky pro ní - od ní však čekal to samé. Nepochodil
Čim více ustupoval, tím více ona zůstávala tím pomyslným mustangem odmítajícím dobrovolně se podrobit.
A tak se uchýlil k tomu nejvíce blbému a nejhoršímu způsobu co mohl. Cukr vyměnil bič a zkoušel jí dokázat, že když ona chce být nezlomná - tak on bude víc. Bude silnější než ona! Přestal dodržovat časový harmonogram, schválně chodil z práce o hodinu později, aby v ní vyvolal nejistotu. Nechával se fotit a vidět ve společnosti jiných žen. Snažil se všemožně budovat svojí image na tom, že je taky tím Mustangem...
.. bohužel však zapomněl, že Alfy nemarní čas. Kdyby se více zajímal o koně, tak by věděl, že každý mustang má svůj vývoj. V mládí je divoký, nespoutaný. Častokrát více či méně týraný za svoje nezávislé postoje. V dospělosti je proto o to víc obezřetný na vlastní svobodu.
Jak tedy zacházet s takovou Alfou? Vzal prázdný půllitr a litrovou lahev vody. Začal přelívat vodu z lahve do půllitru a řekl, že voda je jeho vstřícnost k Alfě. Voda však začala přetékat ze sklenice, už se nevešla .. on v lití vody pokračoval dál, Schválně, aby vytékala všude okolo. "Když je tvých vstřícných kroků moc, mělo by ti dojít, že ve sklenici už víc vody nepotřebuješ.." Přirovnat to do světa květin - bylo by to stejné, jako kdyby místo prázdné sklenice byla na stole orchidej v květináči. Nadbytkem vody bychom ji zahubili. Nepotřebují už další vodu, potřebují vzduch aby mohli dýchat .. Alfy jsou jako tyto orchideje. Vláhu sice potřebují, ale jindy zase potřebují vzduch. Proto potom ze vztahu utíkají, jinak by se utopili.
Co Alfy ve vztahu potřebují, když se zdá, že od partnera vlastně nepotřebují vůbec nic?

1. Potřebují příklad - "Jedině dva nezávislí lidé na sobě mohou být zdravě závislí."
2. Potřebují důvěřovat - Vztah je jako děravý kbelík. Pokud nosí oba dva vodu, i přes díru na dně nikdy nevyschne. Pokud však nosí jen jeden a druhý odsává, je pro alfu takový vztah ztrátou času.
3. Potřebují respekt - Pro Alfu je cesta důležitější než cíl. A pokud na tu cestu přibere nějakého spolucestujícího, očekává od něj, že bude respektovat její směr, byť by se v průběhu cesty ukázal jako chybný.
4. Potřebuje vlastní realizaci - Pro Alfu je důležité, aby partner nebyl koulí na noze, parazitem - který bez druhého nepřežije. Alfa chce někoho, kdo dokáže mít vlastní život.
5. Potřebuje někoho kdo vydrží - Alfy nemají čas ani chuť někoho vychovávat, čekat až dospěje, čekat až zesílí. Proč by to dělaly? Jsou si sami vědomy, že se na sebe mohou spolehnout. A vstupují-li do vztahu, musí vědět, že se mohou spolehnout i na druhého. Za všech okolností ..
6. Potřebují rovnocenného partnera - Co znamená rovnocenného? Zkrátka takového, který si je vědom své přidané hodnoty a sdílí ji ve vztahu. Může to být jakákoli individuální přednost, osobitý názor, charisma, zkušenosti, zdravé ego, finance - cokoliv, co je pro Alfu obdivuhodné.
7. Potřebují být přivolány, když je to nutné - Každá Alfa potřebuje vědět, že je Alfou také pro svého partnera. Že když se začnou stahovat mračna, zavolá si na pomoc jí. Že ona bude ta, za kterou půjde když mu život naruší problémy. Že ona bude ta, kterou si přivolá, aby jej uklidnila když se sesype ..
Alfy jsou složité bytosti. Jsou to oni, kteří kašlou na slabé, nechají se doprošovat a čím více se jim snažíme přiblížit, tím mrštněji se nám vzdálí. Alfy to nedělají kvůli nám, dělají to kvůli sobě. Nechtějí ledajakého partnera. Chtějí silného ..
A může se ve skutečnosti Subík stát Alfou?
V předchozím výtahu z knihy "Protože" od Petra Casanovi jsem se zkoušel trošku odprostit od BDSM a čistě přepsat myšlenky z jeho knihy o vztahu k Alfám. Ale může toto pojednání platit také v tom krásném světě bez hranic? Dokáže být domina - která při hrátkách svého subíka ponižuje, trestá a při určitých hrách psychicky likviduje nad věcí a zůstat věrnou a spokojenou partnerkou i s takovým člověkem?
Dobrý subík nikdy nebude chtít být rovnocenným partnerem, pořád bude své Paničce dodávat pocit, že ona je ta lepší. Že ona je ta silná žena, že ona je ta alfa v jejich vztahu. Sub má celkově nešťastnou roli, z mého pohledu na věc totiž stojí vědomě ve stínu své dominy a v něm se nesnaží budovat sebe, ale naopak budovat jí. Pěstovat její sebevědomí, pozitivně motivovat, pomáhat k lepší práci, pomáhat vyrovnat se s minulými vztahy, obohacuje jí život dárky - které si ona nemá chuť sama splnit, dopřává jí pocit jistoty. Ale stojí Alfa opravdu o ten pocit bezpečí? O ten pocit jistoty? Nebo naopak právě sama potřebuje cítit to nebezpečí, to dobrodružství ve vztahu - ruku na srdce, chlap co vám večer jazykem čistí podpatky a druhý den se podívá na cizí slečnu .. vzhledem ke klíčku od jeho pásu cudnosti, který máte na krku je ta scéna spíš tragikomická než ohrožující. Tam není cesty k podvodu, tam není celkově cesty jak by vás tahle cizí slečna mohla ohrozit. Vy jste Bohyně, vy jste ta Alfa - problém je, že ve vanilkovém vztahu vás v tom nikdo nebude podporovat. V tomhle případě si cuckold z vaší povýšenosti a nadřazenosti udělá fetiš, udělá z toho náplň vašeho vztahu. Doopravdy toužíte a umíte žít v této laxní sebejistotě, nebo naopak toužíte po tom nebezpečenství, že vám váš partner může být nevěrný. Že je stejně nespoutaný jako vy?
Můj názor je takový, že submisivní partner nikdy nemůže být pro svojí přítelkyni také tou opravdovou alfou. Ano, může jí dát volnost - ať už tu pomyslnou v dělání si co ona sama uzná za vhodné, nebo tu sexuální formou cuckoldu. Ale je cuckold všemocný? Dokáže vztah stát na tom, že má žena jednostranné sexuální polyamory? Není to pak zneužívání cuckoldu pouze k vlastním zájmům? Chci chodit pařit, nejsem dost stará na to abych seděla doma na gauči se psem nebo kočkou na klíně a koukala na televizi. Proč tedy ne cuckold? Z každého svého povyražení si mohu kdykoliv udělat sexuální dobrodružství nejen pro sebe. Kdykoliv se prostě mohu zvednout, udělat se hezká a jít si kam si zamanu. Jemu to už nějak vysvětlím, je to subík - tohle mi musí tolerovat.
Ale opravdu má tohle být princip, na kterém má být vztah postaven?
Nebo by se ke cuckoldu mělo přistupovat pouze jako k pomůcce? Jako k dalšímu způsobu, možnosti jak dokazovat svému subíkovi kdo je tady Alfa? Ale jako hlavní zbraň mít svojí úroveň, vkus, eleganci, inteligenci, vytříbenost a tajemnost? A cuckold použít jenom jako doplněk - stejně jako podvazky nebo náušnice - pouhý prostředek. Ano, jsem večer sama doma a nudím se- tak udělám na instagram nějakou pořádně Hot fotku. Jen ať se v práci dusí pohledem jak naskakují like a komentáře, jenom ať mu to hlodá hlavičkou proč jsem se tak namalovala. Ale když uvidím, že je toho na něj moc, že začíná panikařit a že už to pro něj přestává být hra, že se to štěně opravdu bojí co se děje - raději mu zavolám na FaceTime. Uklidním ho, že se nic neděje, že hra končí - že jsem se namalovala jenom tak. Přidám AfterCare, ať se to štěně nebojí o svoje místo - tahle hra ho má posilovat, ne zničit.
Cuckold je totiž v první řadě velice silná zbraň. Správně by cuckold měl přijít do vztahu, kde je 100% důvěra - aby se nestalo, že tenhle hurikán, který se vám najednou prožene životem bude bořit vztah. Ano, stojím si za tím, že se cuckoldem dá získat důvěra. Dá se na něm začít pracovat a dokáže vztah postavit na nohy, vzpružit - udělat si ze svého strachu fetiš však chce hodně úsilí a především pomocnou ruku partnerky. Cuckold je podle mého názoru stejně RACK praktika jako třeba waterboarding. Hrajeme si na hodně tenké hranici a můžeme si u toho vzájemně hodně ublížit. Proto je potřeba nakládat s ním opatrně, vědět že je to výbušnina, která náš vztah může ve vteřině rozsypat jako pomyslný domeček z karet.
Neměla by se asi subíkovi honit hlavou myšlenka, že když tohle připustí, může se mu nakrásně velice snadno stát, že dá domině do ruky tuhle zbraň. A pak každý výlet do baru může být tímhle omlouván - "Šla jsem tam protože jsem si chtěla hrát!" .. Tohle by asi neměl být strach, který subík má mít. A je správné, aby se noční život a výlety do barů staly synonymem pro cuckold? Není cuckold o něčem jiném - neměli bychom Hotwife spíše hledat v doprovodu Bulla v nějaké restauraci na večeři, kde mu s vínem v ruce jezdí nohou po noze než tancující v klubu v obklopení kamarádek? Kde je vlastně ta hranice toho co je cuckold a co je zneužívání praktiky pro vlastní zájmy? Je tam vůbec nějaká hranice, nebo se to prolíná a každá domina je manipulátorka .. a je jenom otázkou charakteru, jak moc využívá své dominance k posouvání subíka na jeho cestě a jak moc jí využívá k prosazení vlastních zájmů, které by bez dominance prosadit nezvládla.

Aneb pokud se jednou vyškrábu z tohoto dna,
chci aby můj příští partner - ať to bude kdokoliv -
ctil toto motto:
"Ať je tvůj partner jako zrcadlo a stín,
Zrcadlo ti nikdy nelže a stín tě nikdy
neopustí ..."