Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


BDSM KINEMATOGRAFIE


Nebe Peklo 

Nebe Peklo je český dokumentární snímek o  veřejně známých osobnostech české BDSM scény natočený v roce 2010. Co je na něm určitě zajímavé je to, že třeba Altaira můžete běžně potkávat v Atíku a Lady Aradiu bereme za nejznámější českou profi-dominu, tedy jsou to reálné osobnosti - ne rozkostičkované obličeje a měniče hlasu. 

ALE ... snímek jako takový nás hrozně zklamal. Možná jsme od toho čekali víc, protože v 82 minutovém dokumentu máme shrnuté střípky ze života hlavních postav a chybí celkový náhled do BDSM komunity, který jsme očekávali nebo jakýkoliv děj. Od nejběžnějších praktik - což jsme si mysleli, že bude cílem dokumentu, dokázat běžným lidem, že BDSM vlastně většina provozuje aniž by o tom věděla (použití pout, pásky přes oči, role play, .. ) - tak ukazuje naprosté extrémy a to se bohužel odrazilo na vnímání dokumentu jako takového vanilkovou veřejností. Na ČSFD má pouze 61% a rozhodně jej nedoporučujeme jako večerní film s partnerem. 

Ilsa: Vlčice SS

Ilsa: Vlčice SS je béčkový snímek ze 70. let minulého století. Pokud se na něj podíváte dnešníma očima a dáte průchod fantazii, není to jakási pravěká tarantinovka? Podobnost tam je, její režisér Don Edmonds se později podílel na snímku Pravdivá romance od Tarantina. 

Snímek jako takový má velmi jednoduchý děj - malý nacistický tábor skáče přesně jak Ilsa píská. Má tam několik vězňů, které používá jako svoje sexuální otroky a několik vězenkyň, které využívá jako spotřební materiál na svoje sadistické experimenty. Snímek je plný eroticko-sadistických scén a doporučujeme jej shlédnout, třeba přijdete "nazi-femdom" na chuť. 

Filmů s herečkou Dyanne Throne je několik, defacto se jedná o stejný scénář - jenom jiné prostředí a unifromy .. (Ilsa, Harem Keeper of the Oil Sheiks, Ilsa, the Tigress of Siberia a Ilsa, the Wicked Warden).

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=p66eAIPIJTM

Pekelná bestie SS

Pekelná bestie SS (italsky: La bestia in calore) je další z béčkových erotických hororů natočených ve druhé polovině minulého století. Děj tohoto snímku se odehrává v Itálii na konci války, kdy do malého městečka přijíždí půvabná Ellen Kratsch (Macha Magall), aby přinesla nové světlo do protipartyzánského boje, který komplikuje nacistickým jednotkám logistiku. Ellen přináší nové světlo do této problematiky, protože týlového důstojníka wermachtu si s humálními výslechovými metodami hravě strčí do kapsy. Při výslechu se nebojí použít sebebrutálnějších praktik, aby dosáhla svého. Na ženských zajatkyních nechává vyřádit svůj výplod - člověka/zvíře, který nadopovaný koňskou dávkou afrodiziak "rozdává lásku" zajatkyním. Jak to dopadne se nechte překvapit, ale celý film myslete na pořekadlo "Kdo jinému jámu kopá .. " 

Pokud se někdo chystá dívat na snímek za účelem uspokojení "nazi-femdom" fetiše, pusťte si spíše Ilsu. Toto dílo sice není špatné, ale Ellen se Ilse nemůže rovnat - Ilsa je elegantnější, vznešenější, vyspělejší, šarmantní dáma, zatímco Ellen je mladé "střevo" a uniforma jí nesedí tolik jako Ilse ... (poznámka subíka) 

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=CGWU1z44G7g

Sin City 2: Ženská, pro kterou bych vraždil 

Naprosto úžasně natočený dechberoucí film, ve kterém Eve Green zazáří jako nikdy předtím a navždy se do představ vaniláků zapíše jako zkažená ziskuchtivá mrcha a pro nás perverzáky jako sexy majetnická panička, která hledá svobodu a nebojí se využívat chlapy do poslední chvíle. Rozhodně doporučujeme tento snímek shlédnout, protože stojí za to! 

Bonding

Na Netflixu najdete seriál Bonding, který je o mladé vysokoškolačce Tiff. Ta po dobu studia pod pseudonymem Madam May poskytuje služby profesionální dominy a osud splete jejich životní cesty zase dohromady po několikaletém odloučení se svým starým kamarádem Petem. Ten je bez peněz a tak brigáda u své staré známé mu přijde jako celkem dobrý nápad. Nakonec se vlastně i celkem hodí, že Pete je gay. Celý seriál berte s nadhledem, ale pokud se chcete zasmát a podívat se na seriál z prostředí BDSM tak určitě sáhněte po tomto kousku - i ta jedna série co je zatím natočená vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. 

50 odstínů šedi

Mnohokrát v BDSM komunitě zatracovaná trilogie o milionáři Chrisitanovi Greyovi a studentce Anastasii Steelové. My ho však hodnotíme kladně. Ano, samozřejmě - takhle to nefunguje, ale berme to jako sérii tří filmů, které se alespoň částečně dotýkají problematiky BDSM a ve filmu je to zachyceno líbivě. Kdyby v podobném duchu byl natočený český snímek Nebe Peklo, možná by také sklidil masový úspěch. 

Ať je snímek z pohledu pokročilých perverzáků vesměs vanilkový, přinesl masám BDSM v líbivém obalu a díky němu se do testování vlastní sexuality rozhodla velká skupina párů. Trilogie zbourala nastavené hranice a většina populace díky němu ví, co má za zkratkou BDSM hledat.