Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


PÁS CUDNOSTI


Drž se ženy, jejíž krk unese tíhu klíče ..

Co to je pás cudnosti? V našem případě je to erotická pomůcka, která zabraňuje masturbaci a erekci u submisivních jedinců - jednoduše řečeno.

Ač je to jedno z oblíbených pomůcek při BDSM aktivitách napříč věkovými skupinami nás úchyláků, zažívá teď takzvané "chastity play" obrovský BOOOOM i mezi komunitou vaniláků - hlavně tedy v USA. Je to úžasná pomůcka, která dokáže neskutečně nakopnout vztah v době, kdy už to není jako za mlada. V muži se po ženě vzbudí obrovská touha a čím déle je zamčený, tím déle se soustředí jenom na tu svojí. Samozřejmě se jedná o pomůcku, která sama o sobě jen tak nefunguje a je potřeba jí pomoct hlavou, ale v rukou zkušené Hotwife/Dominy se může proměnit v důmyslnou a zákeřnou zbraň, která vám pomůže si se submisivním protějškem dělat co se vám zachce, protože pár měsíců pod zámkem dokáže zkrotit i ostřílené "chlapáky".

Jak to vlastně funguje?

Pás cudnosti rozhodně není nějakým vrcholným zařízením co se týká mechanismu. Skládá se ze tří základních částí - objímka na varlata, část na penis a zámek. Vyrobený může být z několika materiálů, ale nejčastěji je kovový, plastový nebo silikonový. Asi nejznámější modely jsou Holytrainer nebo CB 6000. Anglicky se jmenuje Chastity (doporučuji vygooglit, dozvíte se spoustu věcí na zahraničních serverech, protože v zahraničí je tato technika mnohem více rozšířená). 

Zámek na pásu může být buďto vysací, nebo integrovaný. První možnost mají především starší modely, ale je to taková ta retro-klasika. Hlavní nevýhodou je obrys, který dělá na kalhotách a zároveň cinkání, které způsobuje pohyb v kombinaci s nárazy do části pásu určené pro vkládání penisu. Pás cudnosti vám dokonale sebere možnost "honit si péro" a oddat se tak kompletně do rukou své milované Bohyně či jejího Bulla (v tom horším případě). Klíč na krku vaší Dámy vám pak každý den připomíná co jste zač a je zač ona. V případě integrovaných zámků se také jedná o vkusný doplněk k jakémukoliv outfitu. Jen si dopředu vymyslete odpověď na všetečné otázky, které přijdou - od kolegů, od rodiny či od dětí.


Jak začít?

Dobrou šanci začít získáte vy chvíli kdy zjistíte, že se jedná o fantazii vašeho protějšku. Pokud se vám například svěří s touto fantazií nebo vám pošle článek o chastity, případně jej přímo nachytáte, že o tuto praktiku projevil zájem - naleznete články o této praktice ve vyhledávači nebo u něj v telefonu najdete stažené obrázky s touto tématikou. Pojďme si však na dvou nejčastějších mýtech ukázat, že zamykání není tak krásné jako v povídkách a že se rozhodně nejedná v případě pásu cudnosti o žádný magický artefakt, který vám v řádu několika sekund jako mávnutím kouzelného proutku udělá s partnera oddanou poslušnou čubku, která čeká na vaše rozmary. 

Pojďme se na to podívat .. 

 • Zaklapnutí zámku jej změní.
  Možná .. Ale rozhodně to není tak, že jednoduchým aktem uzamčení se z něj ze vteřiny na vteřinu stane pokorný a pozorný submisivní partner, který vám splní každé přání a nebude klást ani za nehet odporu. Zamčení vašeho partnera jistě přinese mnohé, ale neočekávejte okamžitou změnu jeho osobnosti. Ke změnám slouží dlouhodobé zamykání - ano, pokud chcete aby váš protějšek začal do svého těla vyplavovat vysoké dávky submisivních hormonů a potřebujete jej popudit, aby byl poslušnější, pozornější a oddanější tak je musíte zamknout. Ale na na jeden dva dny než se vrátíte z víkendu s maminkou, dlouhodobé zamykání je v řádu týdnů - ideálně měsíců.
 • Zamknout ho je dokonalý trest!
  Základem této praktiky je touha vložit svůj sexuální život do rukou držiteli/držitelce klíčů. Zjednodušeně tak vkládá iniciativu do rukou své dominy nebo dominanta. Zamčení také může být dokonalým trestem - ať už za nevěru nebo tajnou masturbaci či jiné prohřešky proti výchově svého majitele/majitelky. Z logiky věci však nedoporučujeme používat tuto praktiku jako trest. Dáváte tím totiž signál, že je to něco špatného - což není. To, že si zamknete svého submisiva kdykoliv vás napadne by nemělo být bráno jako něco špatného. Je to věc, na kterou máte jako majitelka svá svatá práva. Nekažte to proto tresty .. určitě jsou i účinnější metody na trestání než je Chastity. Chastity by nemělo být trestem, je to součást submisivního života. 

Než však jako správná emancipovaná žena vezmete iniciativu do svých rukou a na internetu objednáte nějaký pás cudnosti, který svému partnerovi nasadíte, promluvte si s ním o tom. Jak vážný je vlastně zájem o tuto praktiku? Nejedná se spíše o něco jiného? Určitě je tohle správná cesta? A co vy, cítíte se dostatečně silná na to ukázat kdo doma nosí kalhoty a nasadit té svojí hračce pás cudnosti? Měla by jste si to šeredně rozmyslet, zase taková legrace to také není.. No pár věcí, na které by se měl připravit:

 1. Pokud nemáte pás cudnosti s integrovaným zámkem tak odteď i sebemenší pohyb bude doprovázen zvukovým signálem, že se mu v kalhotách něco hýbe. 
 2. Nosí upnuté oblečení? Džíny, oblekové kalhoty - ať zapomene, pokud nechce mít vyrýsovaný obrys pásu cudnosti v oblasti rozkroku.
 3. Chodí na plavání, do posilovny? No tak hodně štěstí při převlékání! Naše společnost je plná nenávisti a opravdu se nejedná o tolerovaný "módní doplněk" :)
 4. Močení na veřejných záchodech? Jedině v kabince..
 5. Jo k tomu močení se vlastně vraťme - ono ani doma už nebude močit ve stoje pokud vám nechce ohodit půlku záchoda svým rozstřikem.
 6. V prvních přibližně deseti dnech se moc nevyspí - ona ta noční erekce je hodně nepříjemná mrcha.
 7. Pozor také na erekci během dne - napíklad Holytrainer je opatřen velmi ostrými hranami u spodních otvorů na žalud.

Toto jsou věci, které má můj občas zamykaný subík ve velmi živé paměti a jsou to věci vskutku nepříjemné. Ne vždy je proto pás cudnosti vhodný a ani já jej nezamykám trvale. Pouze když před sebou máme scénář nebo akci, kde je velmi žádoucí aby byl krotký a poslušný. Z praktického hlediska je trvalé zamčení při našem životním stylu nemožné. Vzhledem k jeho koníčkům, pracovnímu postavení a ne vždy zcela submisivní povaze není žádoucí, aby byl zamčený 24/7. Stejně tak já - když jdu do práce a musím si sladit outfit tak ne vždy je nejlepším doplňkem na krku klíček. Ono přeci jen k večerním šatům existují i vkusnější doplňky. A ať se to nezdá, zamknout někoho cizího a na dálku řídit jeho sexuální život je velmi psychicky náročné. Ne pokaždé je tak žádoucí na dálku řídit člověka, který doma sedí a čeká až mu pípne telefon s vašemi pokyny nebo výsměšky. Abych tu však nepsala pouze moudra o sobě - napíšu sem pár rad, které napadly mě.

 • Starejte se o svojí soukromou hračku ..
  Vy jste ten kdo u sebe nosí klíč a zdraví je vždy až na prvním místě. Vy by jste měla být ta která bude dbát na častou hygienu a zkontroluje otlačeniny, které pás cudnosti způsobuje vašemu partnerovi. 
 • Nezapomínat vypouštět!
  To že máte submisivního partnera hezky chyceného v klícce je fajn. Teď vás jen tak nepodvede a ani si po večerech nebude honit péro nad pornem - super. Myslete však na to, že mužské tělo má nějaké biologické procesy, které se dějou nehledě na vaší novou erotickou hru. Samozřejmě není žádoucí dopřávat svému partnerovi orgasmy a tak nepřipadá v úvahu si každý večer hodit nohy do V a nechat ho se na sobě vyskákat. Ale existuje například milking - když získáte praxi, jde to i bez sundání klícky a ten váš trouba vyteče do ručníku jako poslední čubka bez příjemných pocitů. Zároveň však upustíte jeho koule a uděláte vše pro to, aby zůstal zdravý a dlouho vám vydržel!
 • Nenechte se zatlačit někam kam nechcete ..
  Pokud nejste zvyklá být "boss" 24/7, nenechte se vnést do trvalého zamčení. Proč? Protože to nedáte .. Nastavte si hranice kam chcete zajít a nenechte se tlačit dál než jste chtěla. Vy máte v ruce klíč tak určujte pravidla. 
 • Vyzkoušejte to :)
  Pokud vás do toho ten váš tlačí a vy si pořád nejste jistá, dejte tomu alespoň malou šanci. Nemusíte být hned latexová domina s bičem v ruce aby jste si mohli pás cudnosti vyzkoušet. Pokud budete mít štěstí, časem vám vzroste sebevědomí a třeba zjistíte, že mít kontrolu nad svým protějškem je ďábelská hra která vás baví víc než cokoliv jiného!
 • Nezvdávejte to příliš brzy
  Zamykání mužů patří mezi velmi psychicky náročné operace - jak už jsem ostatně několikrát v tomto článku sama podotkla. Nevím jak u ostatních, ale třeba to moje submisivní hovado se po několika dnech dostane do stavu kdy mě vytáčí do nepříčetnosti. Je drzý, podrážděný a je velmi obtížné s ním vyjít. A víte čím to je? Láme se v něm to jeho "chlapáctví". Hlava řekne dost .. a to je přesně ta chvíle, kdy se VY musíte rozhodnout jestli odemknout nebo ne - no já neodemykám. Mě to baví bojovat s jeho hlavou a ze souboje vyjít jako vítěz. U nás už je to však něco jiného, jsme spolu několik let a víme co jak funguje. Vy si určete nějakou "zkušebku" ve které si často udělejte chvilku kdy spolu budete mluvit jako rovná s rovným. 
 • Mluvit mluvit mluvit .. !!!
  Muži jsou známí tím, že se zuby nehty brání diskuzi o svých pocitech. Muži se podvědomě pokoušejí proměnit jakoukoliv debatu na téma "pocity" na něco objektivního. Využijte svou autoritu, kterou jakožto klíčnice máte a doslova jej donuťte mluvit o tom co se s ním děje. Hodně vám to pomůže naplánovat budoucí kroky .. Je to svinstvo, ale nastavte tu svojí hodnou tvář a pomožte mu být tím lepším mužem. Pokud poruší nastavená pravidla - trestejte. Máte v oblibě výprask? Výborně - trestejte jej tedy rákoskou nebo bičem. Pokud si potrpíte na strapon, dopřejte mu za prohřešek spoustu nepříjemných přírazů. Jste žena která si potrpí na ponížení? Určitě vymyslíte spoustu nepříjemných situací kterým jej můžete vystavit. Odlišujte však přestupky uvnitř vaší hry a mimo ní. Ne všechny problémy z normálního světa by jste měla tahat do toho perverzního ..