PÁR PRAVIDEL PRO HOTWIFE


Tvůj cuckold je tvůj partner, ne majitel!

Pokud se tě někdy někdo zeptá "Tvůj manžel ti to dovolil?" nenech se tou otázkou vyvést z míry. Rozhodně se nemusíš cítit vinná z nevěry! Stejně tak to platí v případě, že by se tvůj cuckold chtěl vžít do role soudce o tom s kým se můžeš a s kým se nesmíš vyspat. Tvůj cuckold nerozhoduje o tom kdo s tebou bude moci spát a kdo ne - ty ANO! Tvé tělo je tvým nejcennějším statkem a ty rozhoduješ komu udělíš to privilegium si ho užít. 

Tvůj cuckold je tvůj partner, nikoliv vlastník! Nepotřebuješ jeho souhlas proto aby si to mohla udělat. Děláš to proto, že ty sama chceš .. jinak by to nemělo smysl. 

Hraji si, ale vždycky bezpečně .. 

Ty jsi Hotwife, ty určuješ pravidla. Může to být sen tvůj nebo tvého cuckolda nechat se šukat na ostro, ale vždycky ze začátku mysli na svoje bezpečí! Než se s někým setkáš několikrát, vybudujete si nějakou důvěru a třeba si dohodnete na krevních testech - používej ochranu. Může ti do budoucna ušetřit mnoho zdravotních komplikací a byla by škoda si z vašich hrátek odnést něco víc než jen zážitky. Žádný chlap nestojí za zdravotní komplikace do konce života. 

Respektující Bull se tě nikdy nezeptá jestli si sundáš prsten .. 

Prsten je symbol, kterým veřejně dáváš najevo své závazky vůči svému partnerovi. Není to obojek - neznamená to, že tě někdo vlastní, ale že vstupuješ do sexuální hry s cizím mužem jako žena, která je zadaná s někým jiným. 

Tvůj prsten je symbolem toho, že po noci s Bullem se zase vrátíš domů za svým partnerem. Bull by tě nikdy neměl vystavovat nátlaku ve smyslu být s ním a ne s tvým partnerem. 

Pij s rozumem .. 

Malá sklenička na kuráž žádné Hotwife ještě nikomu určitě neublížila. Kouzlo je v tom naučit se pít "málo", protože pokud budete pít hodně tak to pouze povede k otázkám ohledně souhlasu. A zároveň pokud budete pít opravdu hodně, opijete se natolik, že nějaká akce poté v konečném důsledku ani nebude možná.  

Pokud si nejste s alkoholem jistá v kramflecích tak určitě nebude na škodu si několik "cvičných večerů" udělat doma s partnerem. Prostě si otevřete lahev vína a debatujte. Pozorujte kolik je pro vás málo a kolik už vede k tomu, že jste až přespříliš "ovíněna". 

Rozhodně nedoporučuji při setkání s Bullem v baru snažit se dělat dojem tím, že s ním budete popíjet tvrdý - např. Whiskey, protože tempo pravděpodobně neudržíte - kord pokud jste jedna z těch padesátikilových slečen. 

Tip Jelení Královny: Dámy, pijte vinný střik! Vydržíte s ním s přehledem celý večer a nemusíte mít strach ani z vysokého účtu, ani z více promile v krvi - a myslete na to, že je to stále víno. Vína = elegance!

Jako Hotwife přistupujte ke každému potncionálnímu milenci stejně. S nulovým očekáváním, ale také s nulovými limity ..