Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


HŘÍŠNÉ NOCI MĚSTA PRAŽŠKÉHO


Jen světla ztrácející se v dálce jsou poslední spojitostí s prohýřenou nocí. První raní autobus hučí monotónním zvukem a kola uhánějí po chomutovské dálnici směrem na severozápad. Na svém těle cítím, že už potřebuje spánek a hlava opřená o sklo občas poskočí v důsledku výmolu či nerovností na vozovce. Po dlouhé době jsem si šla vyhodit z kopýtka se svojí kamarádkou, ale vedle sebe mám jen prázdné sedadlo. Kde vlastně je? 

Začínám si přehrávat co se dělo - a jo, už vím! 

Totálně zhulená tě doprovodila na Veleslavín a odcházela zavěšená do toho svalnatého dvoumetrového černocha se kterým se poznala v Crossu. Zkoušíš jí volat, ale telefon jen vyzvání do prázdna, nikdo nezvedá. Jak by taky mohl, když zatímco vibruje v Petřině kabelce tak si ona užívá svého prvního černého ptáka. Za svoje tělo se nestydí, stojí jako sebevědomá lvice uprostřed obrovského okna a na krku má černý choker. Oči má přivřené, ten černý ocas hrozně tlačí - je mnohem větší než si původně myslela. Kromě chokeru má na krku ještě černou pracku svého dnešního milence, mírně jí škrtí a tvrdě přiráží. Její ruce se už pomalu podlamují, ale to nikomu nevadí. Namáčkne svoje pevné čtyřky na okno a chlad na bradavkách jí trošku probere z dojezdu. 

Pozoruje noční Evropskou a pouliční osvětlení kreslí do tmy pohledného světelného hada. Probrání se však sebou nese i nepříjemné pocity, protože až teď si začíná naplno uvědomovat, že její rodidla nejsou zvyklá na tak obrovskou kládu a ten plamen, který cítí v podbřišku už víc pálí než hřeje. Černoch však bohužel pro Petru nemá s výdrží problém, a tak jí nezbývá než rezignovat. Rukou jej zkusí odtlačit, ale to nemá kýžený efekt a tak si pomůže zadkem. Rychle se otáčí a kleká si, rukou si přidrží ten obrovský pytel a ptáka vsaje hluboko do krku. Ve vlasech znovu cítí obě pracky namakaného borce a ten znovu přebírá kontrolu nad jejím tělem. Jí to však nevadí, má to tak ráda .. trocha tvrdého sexu nikomu neuškodila. Byť s dávicím reflexem nikdy problém neměla, nyní s každým dalším přírazem do svého krku cítí, že takhle objemné péro je i nad její možnosti. Tlak ve vlasech se zvyšuje úměrně k tlaku penisu, už brzy to bude mít za sebou. Na poslední chvíli vyplivne penis ve snaze nechat si to nastříkat na kozy, ale díky opravdu enormní dávce má zasažený krk a spodní část obličeje. 

Vstává, umývá si olepený obličej od semene a z kabelky vytahuje ubalený joint, který si po svém výkonu zaslouží. Kouř se jí valí do plic a zklidňuje její tělo. Po chvilce jí napadne podívat se na telefon, nemá představu kolik je hodin. Kromě času však zjišťuje, že jí její nejlepší kamarádka už dobrou půl hodinu nahání. Otevírá sms.. 

"Měla jsem sex"
"Gratuluju, jaký to bylo?"
"Ty píčo kámo ani mi nemluv!"
"A jsi OK?"
"Jsem vyřízená, jdu spát. Napíšu ráno Bejby .. "

Tak mám pocit, že Petra udělala tlustou čáru za svým plzeňským vztahem. Celou dobu jsem jí říkala, že jí za to ten blbeček nestojí. Co teď asi dělá? Leží doma a spí? Kalí někde? Hlavou se mi začíná valit obrovský tok myšlenek - jak to sakra jde všechno takhle zároveň? Bude nepříjemné probuzení když zjistíš, že tvoje holka strávila noc s jiným chlapem? Tok myšlenek se přelívá, vytahuji z kapsy kabátu mobil a rychle co mi prsty stačí píšu zprávu "Nespíš?" 

Obratem mi přijde odpověď "Ne, čekám na tebe Královno!" a já se cítím zahřátá u srdíčka. Mít doma submisivní hovado má milion nevýhod, ale výhody to bezesporu má. Ten muj kulíšek leží doma u notebooku, zatímco já protancovala noc v klubu. To, že bych s někým cizím měla sex ho nezlomí pokud to bude v rámci domluvených pravidel. Několikrát jsme si takhle hráli po smskách nebo snapchatu, ale nikdy k tomu reálně nedošlo. Co kdybych nám to splnila? Je vůbec možné, aby někoho vzrušovalo, že má jeho partnerka sex s cizím chlapem? Upřímně nechápu kandaulisty, ty doopravdy vzrušuje podívaná na manželku jak si to rozdává s cizím chlapem. Cuckold je něco jiného - je to objekt, majetek - není to člověk. Miluje mě, ať dělám cokoliv a podporuje mě v čemkoliv co je mi příjemné. A pokud je mi příjemné mít v sobě cizího ptáka, je to příjemné jemu. Má rád to ponížení plynoucí z podobných situací, v tomhle mě nikdy nezklame. Hormonový koktejl, který mu ráda svým ponižováním servíruji si vždycky užívá plnými doušky. Jako jediná ze svého okolí tak mám svaté právo na to svého partnera podvádět - je to však podvádění, když s tím souhlasí a podporuje mě v tom? 

Ani sem si při svých myšlenkách nevšimla, že vjíždím do svého bydliště. Úplně mě to zaskočilo, naštěstí je na vystupování ještě spousta času. Autobus zastavuje, já vystupuji a zabíhám do sídliště, v kabelce kvapem hledám klíče u vchodu do panelákového domu a únorový vítr si hraje s mými vlasy jako bych byla jeho milenka. Zvláštní, pořád nad tím přemýšlím - sakra - musím to dostat z hlavy! Výtahem pokračuji do vyššího patra a odemykám svůj byt, ve kterém nacházím svojí hračku. Mlsně na něho koukám, nejradši bych mu zase po nějaké době dokázala svojí nadřazenost, ale očividně není potřeba. Hned jak vidí, že jsem se vrátila tak přichází, objímá mě, pomáhá sundat kabát a hned se hrne k botám, aby je co nejrychleji sundal. Dnes není potřeba ani důrazného vymáhání si svých majitelských práv bičíkem nebo hrubými slovy. Funguje jako švýcarské hodinky. Jdu si dát rychlou sprchu, kterou si dám studenější než obvykle, abych se trošku zchladila a umyla ze sebe ty svoje nechutné perverzní myšlenky. Je však potřeba je ze sebe smývat? Můj partner o to stojí a já .. vlastně já jsem ten komu se do toho nechce. Z představ o tom jak nasazuji svému partnerovi parohy mám brzy svědění v podbřišku a tak si sprchou trochu vypomohu, když už jsem tady.

Ze sprchy vycházím zabalená do svého černého saténového župánku a s hlavou omotanou do černého ručníku. Opírám se o futra a koukám na svůj majetek, jak se rozvaluje v manželské posteli se svým notebookem. Dyť já toho moulu nemůžu praštit, natož podvést! Hlava mi dneska pracuje na 120%, protože jedna půlka by nejraději nahodila korzet, podvazkový pás a šla se vyspat s nějakým alfasamcem, kterého nemám a ta druhá by se nejraději přitulila ke svému partnerovi a děkovala mu za to, že největším problémem naší domácnosti je, když neumyje nádobí nebo nedá dolů prkénko od záchoda. Těžký večer chci mít rychle za sebou, lehám si vedle něho a společně usínáme. 

Druhý den mě vzbudí telefon - Petra. Rychle se balím do županu a utíkám z ložnice na balkon, abych nevzbudila svého partnera. Zapaluji si první raní cigaretu a poslouchám Petřinu noční story o tom, jak si to nechala tvrdě dělat zezadu od svalnatého černocha a jak ho pak luxusně přeblafla a on jí postříkal celý obličej. Nikotin se mi valí do plic a já vyfukuji oblaka bílého dýmu, zatímco poslouchám Petřino dilema ohledně jejího přítele. V jejím hlase je ze začátku slyšet velké napětí, avšak tohle rozhodně není ta noc, na kterou by chtěla zapomenout. Když jí šikovně nasměruješ, třeba konečně pošle toho svého doprdele a najde si někoho kdo si jí bude vážit. Máš však právo radit svojí kamarádce v tomto ohledu? Vztah je vážná věc, tohle si musí rozhodnout sama - na druhou stranu radíš jí podle svého nejlepšího vědomí a tvá slova jsou očividně přesně to co potřebovala slyšet. Pokládáš telefon a zatímco ty stojíš v županu na balkoně, Petra prochází Veleslavínem a jde k autobusu. Prodavačka na ní divně kouká, řidič autobusu taky. Když si sedne do autobusu, hledá na svém obličeji co je špatně. Sakra! Látkový choker má jednu nevýhodu - saje... a skvrny po spermatu jsou na černé látce opravdu dobře vidět...

Petřin autobus však neodjíždí směr severozápad jako ten můj, její míří do Plzně. Volala tomu svému, že by se s ním ráda sešla na snídani. Stojím na balkoně a pozoruji ty malé lidičky dole jak se plahočí po sídlišti.. Jak bude asi koukat, až se s ním rozejde v takovémhle stylu. Nevýhoda dnešních holek je to, že mají potřebu se u všeho fotit nebo natáčet. Takovýhle rozchod si ještě nezažil, chlapečku. Tohle bude bolet, ale mě z té představy přejíždí po tváří jemný úsměv. 

Jedna epizoda se tím dneska uzavře, ale já furt nevím, jestli do toho mám skočit nebo ne. Sahám si z balkona pro iPad a k další cigeretě si projíždím Tumblr, hledám příspěvky o Girls Night Out. Dávám si dohromady co budu potřebovat, jak do toho skočit. Přes okno se dívám do ložnice a ty spíš. Usměji se, ale v představách doufám, že to co dělám nás posune dál. Celý týden budu v práci, takže to nechám na příští sobotu. V telefonu vytáčím Nikol - ve skrytu duše doufám, že má příští víkend čas. Potřebuji sebou alespoň jednu kamarádku, minimálně jako pojistku proti průseru, ale u ní vím, že bude i dostatečně zákeřná a ráda si bude hrát s telefonem ve chvíli, kdy se budu na baru bavit s nějakým samečkem, který by se mohl na ten večer stát mojí hračkou. Což o to, samečkem - mám strach, jestli ještě dokážu komunikovat s chlapama tak jako dřív, než jsem poznala dominanci, protože ono na cizího chlapa uprostřed flirtu na baru vykřiknout popelník, asi by si neklekl a neotevřel pusu tak, jako jsem na to doma zvyklá. Najednou se mě zase zmocňuje nepříjemný pocit, sakra vždyť já jiného chlapa nechci! Proč budu hledat štěstí jinde? Vždyť to co hledám už doma mám a jsem s tím spokojená, není důvod rozjíždět si někde něco jinde.. Do soboty je ještě čas, Nikol naštěstí potvrzuje, že čas má a tak si dáme ještě schůzku v pondělí po práci, abych jí vysvětlila co a jak.

V pondělí po přijedu na Smíchov trošku dřív, u Potrefené husy máme rezervaci ve čtyři. Dopřeji si tedy trochu nikotinu, než vlezu dovnitř. Zároveň pozoruji chlapy co kolem mě chodí. Nějak bych sakra měla začít .. zkusím se na každého s kým navážu oční kontakt alespoň usmát. Jsem jako šnek co najednou vylezl z ulity, nikdy jsem po chlapech okolo nekoukala, protože mě nezajímali. Najednou je však touha po hormonech silnější než kdy předtím. Típnu cigaretu, zahazuji špačka a odcházím dovnitř. Nikol má zpoždění, takže se zatím rozhlížím po restauraci, jestli zde nemám nějaký tréninkový objekt na oční kontakt, ale rychle tu představu zahraji do autu. Na telefonu ještě napíšu esemesku subíkovi, že mě má v šest vyzvednout a pošlu mu adresu, obratem mi přijde potvrzovací sms. 

Po příchodu Niki jsem s ní rozjela debatu o obecných věcech, ale rychle na mě mrká a vyzvídá, proč sem se jí ptala na plány v sobotu. Od doby co jsem ve vztahu s ní moc často někam na party nechodím, tak z kabelky vyndavám iPad, na kterém mám připravený článek o Girls Night Out. Nikol se do něj s chutí začte a po přečtení mi tablet po stole posouvá zpátky. "Ty ho chceš podvést?" Najednou mě zasáhne ledová sprcha pocitu viny, ale v Nikoliných očích není odsouzení - spíš zájem. Kvapem se pouštím do objasnění situace, ale ona je chápavá, spíš se vyptává po konkrétních detailech - jaká je její role, co si má vzít na sebe, kam půjdeme a podobně. Když se před šestou začneme balit, čeká na mě před restaurací už přistavené auto se subíkem. Odcházíme, ale Nikola si razí cestou do auta - CO TO SAKRA DĚLÁ?! 

"Čus"
"Ahoj Niki, ty jedeš s náma?"
"Jo, jsem domluvená s tvojí Paní, že mě hodíte domu." 
"S tvojí Paní .. ??" říká si subík v duchu, doprdele my si hrajeme? Ano, vím že Niki ví, ale teď .. 
"Jo dobře, smaozřejmě, že tě hodíme .. " říká subík zadumaně
"Ahoj Lásko" přisedám si
"Ahoj, Niki jede s námi?" ptá se mě subík, ale než odpovím tak Nikola tu svojí nevymáchanou hubu znovu otevře
"Jo doprdele, už sem ti to jednou říkala!" odpoví Niki nasraně
"Ano Lásko, hoď jí prosím domu" odpovím a koukám na ní tázavým pohledem

Praha je klasicky ze Smíchova směrem do centra ucpaná, ale naštěstí to v rámci možností jede. V tunelu najednou Niki zase začne mluvit. Až mi zatrne když slyším, že zase mluví ..
"Hele mě tak napadá, my vlastně v sobotu ani nebudeme potřebovat taxíka .. " pronese Niki do ticha a dál čumí z okna auta do tunelu. Co to sakra dělá, dyť on o tom ještě neví!
"Jakou sobotu?" ptá se subík Nikoly
"Tvoje Paní ti ještě neříkala, že jdem v sobotu kalit?" 
"Lásko něco mi uniklo?" ptá se mě subík
"Lásko já .. " chci mluvit, ale Nikola mě přeruší
"No jdem si projít pár klubů, dlouho jsme si nevyrazily .."
"V pohodě, já se jenom ptám .. " odpoví subík a zamyšleně kouká před sebe.

Do prdele udělej něco, nebo to blbě skončí. Teď se určitě cítí na druhé koleji a to není dobrý. Hlavně už drž hubu Nikolo...

"Přece by ti nevadilo, že si skočíme do klubu?" pokračuje Nikola
"Spíš sem v šoku, že se to dozvídám od tebe a ne od .. " 
Nikola ho přeruší
"Moment, co je za problém?!" vysměje se mu Nikola
"Nikolo sakra drž hubu, co si to k němu dovoluješ?!" nasupeně se na ní otočím
"Hra?" řekne subík do několika vteřinového ticha

On to pochopil, ufff .. ježiši ještě že si to nevzal osobně, ta Nikola je fakt taková píča ty vole! V autě nastalo hrobové ticho, které nikdo z přítomných nechce přerušit. Ta čubka vzadu čumí z okna a dělá jako by se jí to netýkalo, zatímco můj subík se najednou na plný úvazek věnuje řízení - ano, oba čekají na to až něco řeknu, ale přesto jak bývám s bičem v ruce neohrožená, tohle mě dokázalo vyvést z míry. Během mého přemýšlení jsme opustili tunel a motali se autem po úzkých pražských uličkách směrem k bytu Nikol. Když subík zastavil na zákazu zastavení před domem a Niki se už chystala vystupovat, konečně jsem zformulovala to, čím jsem sama chtěla začít, ale díky jejému předčasnému zásahu se mi celý plán rozsypal jako domeček z karet. 

"Nikolo zůstaň sedět." řekla jsem potichu

"V sobotu jdu s Nikolou pít."
"Dobře Lásko .. " odpověděl mi subík, ale já potřebovala, aby pochopil, že si hrajeme 
"Já s tebou kurva nejsem na stejné úrovni abys mě oslovoval Lásko .. " procedila jsem mezi zuby
"Omlouvám se Královno"
"Řekni tady Nikole kdy jsem s tebou naposledy spala." 
"Nepamatuji si Madam, je to dlouho .. "
"A víš proč? Protože v tý posteli stojíš úplně za hovno!" zakkřičela jsem
"Ale .. " 
"Drž hubu! Je ti to nepříjemné být ponižovaný před někým dalším?" moc dobře jsem viděla jak není ve své kůži a červená se
"Prostě v sobotu jdu s Niki projít pár klubů a jestli bude příležitost si užít, tak to udělám. Stačí ti to takhle?"

Jen co jsem dořekla poslední větu, vystoupila jsem z auta a pokynula na Niki aby šla se mnou. Dali jsme si na chodníku ještě cigaretu, při které mi Nikola pořád šeptala do ucha, že mě takhle nezná, že jsem na něj hrozně zlá a jak jí to vzrušilo, jak se na sobotu hrozně těší a bůh ví co všechno. Po pravdě? Nevnímala jsem jí .. do plic jsem nechávala proudit čerstvou dávku nikotinu a užívala si to svědění v podbřišku. Při loučení jsem jí obejmula a pošeptala do ucha, že moc děkuju za to jak mi s tím vším pomáhá. 

Hned jak jsem se vrátila zpátky do auta byla atmosféra pryč. Jeli jsme z Prahy domů a povídali si o všedních věcech, ale asi po dvaceti minutách mi to nedalo a zeptala jsem se, jestli to nebylo moc. Neodpověděl - jen pokrčil rameny. Zapomněla jsem, že on takhle nepřemýšlel. V jeho ponižování jsem měla úplně volnou ruku, jen jsem respektovala stopku. Nebyl to jeden z těch oddaných subíků, kteří vydrží tisíc ran rákoskou nebo se neudělat pokud mu to nedovolím, ale co se týká ponižování, měla jsem naprosto volnou ruku. Kdybych mu chtěla do obličeje plivnout uprostřed náměstí, přijme to s úsměvěm. 
"Až přijdeme domů tak se ihned svlékni a počkej na mě u gauče."

Jen jsem svlékla kabát, šla jsem do koupelny a z jednoho šuplíku jsem vytáhla pás cudnosti. Své blonďaté vlasy jsem sepnula skřipcem a oblečení jsem vyměnila za černý saténový župánek - nechala jsem si jen podprsenku a kalhotky. Při mém příchodu do obývacího pokoje již poslušně klečel vedle gauče a vyčkával mého příchodu. Chytla jsem ho rukou za krk a zvedla jej, aby si stoupnul. Do ucha jsem mu pošeptala, že je to pro jeho lepší koncentraci a začala jsem nasazovat pás cudnosti. Potom jsem vzala jeho ruku a přiložila jí na svoje kalhotky, protože jsem měla velký zájem na tom, aby věděl, že zamykání jeho ptáka do klece mi dělá pěkně vlhký rozkrok. Poručila jsem, aby si v ložnici lehl do postele na záda a počkal na mě. Já zatím hledala masážní hlavici, kterou jsem poté, co jsem si nasedla na jeho obličej, přiložila na svůj klitoris. Brzy jsem začala pánví trhavě škubat a orgasmus se dostavil během pár vteřin.

Další den večer ležím nahá na břiše v posteli a zatímco listuje časopisem, subík mi masíruje chodidla. Pípne mi esemeska a subík kvapem přeruší masáž, aby mi mobil přinesl.
"Jak jdou přípravy?" píše mi Niki
"Teď si akorát užívám masáže nohou." odepisuji
"Proč si vlastně mluvila o tom, že ho na to musíš připravit? Jako kámo já nevim, ale když si máš jít zapíchat jinam tak na toho asi nepřipravíš ne?" 
"Niki je to složitější než jak se na to díváš ty. Ten večer bude úspěšný pro nás oba i kdybych s nikým nic neměla."
"Asi to nechápu, jdu se zhulit. Čus" ukončila debatu
Já se dál rozvalovala v manželské posteli a užívala jsem si masáže. Až teď mi došlo, že vlastně ani já sama nejsem připravená na to, abych se opilá nechala zklátit někde na záchodech nebo jsem v noci s někým odešla z baru k němu domů. Můj subík vytrvale masíroval a já nechtěla přemýšlet nad tím jak prázdný by byl můj svět bez něho. Zaslouží si vůbec tu potupu, abych mu v přímém přenosu z Nikolinina telefonu narzila parohy jako poslednímu chudákovi? Dívala jsem se, jak svými šikovnými prsty masíruje chodidla a dostala jsem hroznou chuť si ho vzít. Jen jsem na sobě nesměla nic nechat zdát .. "Miláčku, pojď si lehnout. Já jdu do koupelny a za chvilku si lehnu vedle tebe. Zatím tu pokliď" Čekala jsem v koupelně až uslyším, že v ložnici zhasnul a vylezla jsem do chodby, kde jsem z kufru s hračkami vytáhla připínací penis a obojek. Strapon jsem si rovnou ve světle nasadila, utáhla a nasadila kondom s lubrikantem, zatímco obojek jsem vzala do ruky až když jsem zhasla a odcházela do ložnice. Subík naštěstí ležel otočený ke zdi a už napůl spal, tak jsem si lehla vedle něho a ve tmě mu mrštným pohybem nasadila obojek. Probral se a chtěl se otáčet, tak jsem mu rukou zabránila a udělala "pššš" do tmy. Pravou rukou jsem chytla umělý penis, abych jej správně nasměrovala a levačkou jsem přidržela za obojek subíka na svém místě. První příraz se nepovedl, ale druhý už ano a bylo znát, že prdel mého suba vyšla za těch pár měsíců ze cviku. Neměl však jinou možnost než ležet a trpět, protože to bylo přesně to, co jsem chtěla já. Šukala jsem ho asi půl hodiny a přitom jsem mu šeptala do ucha všemožné urážky jeho osoby. Když jsem měla pocit, že stačí - prudce jsem strapon vysunula a sundala si ho. Než se však rozkoukal, stejně jako včera jsem mu přisedla hlavu a z poličky jsem si vzala svojí masážní hlavici, která v kombinaci s jeho jazykem brzo přivedla moje tělo do další orgasmické křeče. 

Ráno jsem do práce nemusela, měla jsem domluvený home office. Subík se vzbudil v sedm a běžel do práce, takže jsem měla spoustu času na to připravit si všechny podklady pro sobotní večer. První věc, kterou jsem udělala bylo, že jsem vzala svoje černé lodičky na jehlovém podpatku a dala je do krabice zabalené do balicího papíru a schovala do skříně. Další bylo urychlené udělání objednávky na speciální anální kolík, který se nechá ovládat na dálku. Poté jsem si sedla ke stolu, vzala papír a začala psát instrukce, které jsem subíkovi chtěla předat:

"Otroku,

v sobotu mám velký den! Čeká mě večer, na který jsme se dlouho společně připravovali. Tady máš seznam úkolů, které je potřeba zařídit nejpozději do sobotního dopoledne. Zapomeň na to, že by si snad zamhouřil oka! Celý večer se budeš starat o to, abych měla úplně všechno co potřebuji. 
První úkol je tedy jasný - natankuj plnou nádrž. Budeš na zavolání k dispozici, kdybychom s Niki potřebovaly taxíka. Také se může stát, že budeš vozit nějaké věci. Druhý úkol je, abys vyzvedl balík na poště, neboj - je tam uvedené tvoje jméno a přijde ti to smskou. Na tento večer mi samozřejmě přispěješ, protože kdybys mě zvládnul opíchat sám, nemusím lítat po klubech a shánět někoho s velkým pérem, s kým bych si to rozdala místo tebe. Takže v sobotu v autě mi předáš obálku s dvoutisícovkou. Tvůj poslední úkol bude zapamatovat si, že abych si večer mohla naplno užít, bude s tebou komunikovat převážně Nikol. Čekám od tebe pokoru a úctu - co řekne, to uděláš. Kdyby bylo potřeba večer přerušit, napíšeš jí do zprávy naše STOP slovo a během pár minut ti zavolám kde mě máš vyzvednout - to samé očekávám já od tebe. 

Šetřit tě nebudu! S láskou Tvá Královna"

V sobotu odpoledne jsem se už kroutila před zrcadlem v rytmu písničky hrané z rádia, když se můj moula vracel z pošty. I s vědomím, že mě může z chodby kdokoliv zahlédnout jsem vyšla nahá pouze s ručníkem na hlavě dát mu pusu do chodby a zouvaje si boty rychle zavíral dveře na chodbu panelového domu. 
"Ale ale .. copak? Snad se za mě nestydíš?"
"Jen nechci aby tě viděl někdo z baráku! Dyť .." přerušila jsem ho líbáním
"Promiň, když začnu tak neumím přestat" zvedla jsem na něj rajcovně pravé obočí při odchodu
Vrátila jsem se do koupelny a tam jsem se dál věnovala trhání obočí u kterého jsem kroutila pánví jako za mlada na diskotéce. Po chvilce jsem zavolala na svého subíka, aby nahý přišel za mnou a přinesl si obojek. Ten jsem mu zkušeným chvatem urychleně nasadila, zatlačila mu na ramena a nechala jej kleknout za sebe. Když jsem si začala malovat rtěnkou rty, přitlačila jsem druhou rukou jeho hlavu mezi svoje půlky a on jako můj dlouholetý subík moc dobře věděl, že můj anální věněc si žádá jeho služby. Možná by jste tomu nevěřli, ale rimming je neskutečně příjemná záležitost! Sotva jsem si obtáhla své rty rtěnkou, cítila jsem, že moje vykoupaná vagína je zase mokrá jako když jsem vylezla ze sprchy, takže jsem za sebe jako šelma hrábla pro obojek a za chvilku už jsem si v ložnici zase užívala kombinaci jazyku a masážní hlavice na svém klitorisu. Vlastně jsem měla potřebu i zdůraznit svému poddanému, že jsem tento týden při chuti a on moc dobře ví, že lízání mi rozhodně nestačí... 

Když jsme zastavili před Nikoly domem, byla již tma. V autě mi ihned ochotně předával obálku s předem domluvenou částkou a já se spokojeně usmívala. Po chvilce mu to došlo a šel mi otevřít dveře, abych mohla pohodlně vystoupit jako pravá Královna. Nervózně jsem si podupávala podpatkem kozaček a sledovala vchodové dveře bytovky. Očekávala jsem rozsvícení, ale zatím se nedělo nic. Už! Slyším kroky, tedy doufám, že Nikola dorazí záhy. Otevřely se dveře, takže jí jdu přivítat. Mrknu na ní, jakože smluvený signál platí a podle směru její chůze stejně s jinou variantou nepočítala. Zazmatkuji a rychle začnu koukat kolem sebe, jestli není nikdo poblíž, abych zabránila .. sakra co blázníš, tady v sobotu večer opravdu nikdo nebude! Jediné co vidím je asi sto metrů od nás přešlapující pejskař s francouzským buldočkem a sluchátky na uších. 

"Čus, dej mi na sebe číslo.." spustí na subíka a ten jí ho poslušně diktuje
"Uložím si tě rovnou jako Paroháč, abych to ráno nemusela přepisovat. My jdeme zatím nahoru tak zmiz." odbyla ho Nikol
"Nikam nechoď, hodíš nás. Zatím počkej v autě .. " Srovnala jsem laťku

Při cestě po schodech nahoru jsem se trošku lekla toho jak moc neřízenou střelu jsem si na tenhle večer vybrala. Pro náš vztah je to celkem přelomová událost a nechci, aby se to uprostřed večera posralo, protože Niki bude až moc "neřízená". Doufám, že ten trouba dole to ustojí - dnešek bude opravdu takový jeden velký psychotest. Nahoře si sundavám koženou bundu a dáváme si s Niky každá sklenku sektu. Probíráme detaily, kdy já z kabelky vytahuji iPad a pro jistotu jí ukazuji několik příspěvků na Tumblru, aby pochopila, co od dnešního večera očekávám. 

Honí se mi hlavou, co asi očekává můj subík. Myslím, že klidný večer kdy si sednu s kamarádkou na bar a budu flirtovat, případně si půjdu k někomu užít na hotel a uprostřed noci se nechám vyzvednout. Kdyby jen tušil jak šíleně se plete. Přiznám se, že tohle boření jeho kalkulů mě neskutečně baví. Mrkám po Niki a ptám se jí, jestli to tedy spustíme. Celá se klepu - nervozitou, vzrušením - asi obojím. 

"Mám pro tebe první úkol subíčku. Jeď zpátky domů a v mojí skříni najdeš dárkově zabalenou krabici, tak mi jí přivez. A nepospíchej, čím později s Niki vyrazíme tím lépe se mi potom bude lovit." rozsvítilo se mu na displeji

Motor našeho auta burácel po chomutovské ven z města, zatímco já seděla u Niky a na tabletu jí ukazovala co všechno bych dneska chtěla zvládnout. Zároveň jsme spolu pečlivě hodnotili pražské kluby, protože jsme rozhodně nechtěli strávit dnešní večer s nějakými osmnáctiletými paky ani v žádné páté cenové nebo feťáckém doupěti. Původně jsme mysleli, že zvolíme Cross, potom Storm, ale nakonec jsme se domluvili, že na takový večer bude nejjednodušší navštívit Duplex. Klub je na Václavském náměstí, takže přímo v centru, je navštěvovaný převážně zahraniční klientelou a zároveň je to místo, kde to prostě žije. Není nejlevnější, takže odpadají takové ty oplzlé existence, které by podobný večer mohli zkazit a zároveň Niki tam má nějaké kontakty, takže ani není problém se tam dostat a nestát ve frontě před. Poté jsem pomáhala s výběrem outfitu pro Nikol a čekala, až uslyším zvonek a můj "kurýr" dopraví krabici s tím co jsem si objednala. Niki náležitě oceňovala ten nápad na získání času pro nás dvě a zároveň, že jsem subíka hnala tam a zpátky, i když jsem si to mohla hodit do kabelky rovnou. 

Pro balíček jsem si ke dveřím došla sama. Když jsem otevřela dveře, krabice mě vůbec nezajímala. Rukou jsem okamžitě zajela subíkovi do kalhot a prohrábla mu na chodbě pás cudnosti, zatímco on ve svých klepajících se rukou stále držel krabici s mojí večerní obuví. Na otázku jestli ví, co v té krabici je mi neodpověděl, jen jsem se zasmála. Přitáhla jsem si ho blíže k tělu a do ouška mu zašeptala, že jsem trošku přehodnotila plány na večer, takže jsem se rozhodla změnit outfit. Vzala jsem si od něho krabici a poslala jej s autem na myčku a vyluxovat ho, abych si nové boty o koberečky neušpinila. Bez rozloučení jsem zavřela dveře a nechala jej stát na chodbě. Zatímco on lítal kolem našeho auta s wapkou v ruce a čistil sedačky co mu lux na samoobslužné myčce dovolil, já jsem si prohlížela svůj outfit složený z černého koženého křiváku a červených jarních šatů. 

Než jsme dopily první lahev sektu, Niki ladila svůj večerní outfit. Bohužel to pojmula na můj vkus až příliš "slut" - což zahrnovalo její černotřpytivé minišatičky, přes které zároveň byla jasně viditelná absence podprsenky a velmi znatelný obrys piercingu v bradavkách, doplněné černým krajkovým chokerem a jednoduchými černými lodičkami podobným těm mým. Dole již stál v rámci možností připravený nablýskaný kočár. Za klapotu podpatků jsme sešly ze schodů dolů a před nastoupením jsme si dopřály cigaretu, kterou nám ochotně subík přišel zapálit. Mlčky jsme obě stály a pozorovaly jeho roztěkané pohledy z jedné na druhou a čekaly jsme co z něho vypadne. V tom dusivém tichu jsem se vysloveně vyžívala, ale po dokouření jsem ho zarazila rázným příkazem k odjezdu. Subík nejprve nevěděl kam, ale když dostal pokyn k tomu, aby nás odvezl do Duplexu, bylo vidět jeho roztěkané chování ještě markantněji. Po celém těle se klepal, potil se a zrychleně dýchal - moc dobře na něm bylo vidět jak nekomfortní je pro něho tato situace a vzhledem k premiéře moc nevěděl co sám se sebou. 

V určitých momentech jsem dokonce měla strach, aby v rámci své roztěkanosti nezapříčinil dopravní nehodu nebo někoho nesrazil. Noční Praha je opravdu skvostné místo a to co jsem mohla vidět z okna vozidla byla pastva pro oči. Kromě světelných bodovek od aut kličkujících ulicemi se ve výšce lesknuly neonové nápisy a osvětlené transparenty, které dokládali v jak civilizovaném světě žijeme. Ulice byli plné lidí, kteří s hlavami zabořenými do vlastních myšlenek procházeli ulicemi a libovali si v zimní atmosféře. Do toho všeho mě upoutal čilí dopravní ruch tramvají a jako pomyslný orgasmus pro můj pohled byl přejezd přes Vltavu, kdy nad Prahou pyšně svítil Pražský hrad. Tajně jsem kromě z okna také pokukovala po svém subíkovi a doslova jsem žila z jeho nervozity. Naplňovalo mě to, co jsem mu působila jenom tím, že se jdu bavit do klubu a u toho si užít jeden z těch večerů, který bych na střední škole považovala v únorovém měsíci za všední zážitek vzhledem ke končící plesové sezóně. 

Václavskému náměstí vévodilo Národní muzeum, které po rekonstrukci dostalo opět důstojnou fasádu a Svatováclavská jezdecká socha pod ním dodávala tomu všemu večernímu ruchu na honosnosti. Opravdu jsem si připadala jako jedna z těch žen, na kterých záleží. Jedu do jednoho z nejdražších pražských klubů v doprovodu kamarádky, mám na sobě outfit ve kterém vypadám kurva dobře a až před vchod mě odveze můj partner, který má na sobě pás cudnosti. Klíček od zmíněného pásu vévodí mému dekoltu a houpe se na stříbrném řetízku. Když zastavil před vstupem do klubu, byla tam fronta asi dvaceti lidí, ale oddychnula jsem si při vědomí, že tam Nikola má svoje známosti a půjdeme dovnitř přednostně. Podívala jsem se na svého subíka a přemýšlela jak zakrýt aktuální nervozitu - plivanec do obličeje byl nejlepší možností.

V očích mého suba jsem viděla ponížení, ale bylo to ku prospěchu, protože hned pochopil,  jak se věci mají. Než se stihl vzpamatovat, byly jsme obě už mimo vůz a Nikola domlouvala vstup dovnitř. 

Přiznám se, že nevím co to bylo za DJ, ale hrál velmi pěkně. Chvilku mi trvalo, než se moje uši srovnali s tím rozdílem decibelů v autě a uprostřed klubu. V Duplexu jsem sice nikdy nebyla, ale Niki mi byla velmi zdatnou průvodkyní a než jsem se stihla rozkoukat, už jsme seděli u baru. Kolem nás duněla hudba, vypily jsme si každá jedno Mojito a šly jsme si užít trošku té klubové atmosféry na parket. Sice jsme ani jedna neměly zrovna ideální boty na tancování, ale náramně jsme si užívaly tu večerní svobodu. V Duplexu jsem však velmi záhy zjistila, že mi tu pšenka úplně nepokvete. Ať jsem se rozhlížela sebevíc, nenašla jsem zde jediného potencionálního Bulla na dnešní večer. Spousta blbečků v tričkách a džínech, ale žádný elegán v saku - a když - tak to byl cizinec. Což by na jednu stranu nevadilo, ale v případě Hotwife je důležité vybírat si muže na nějaké úrovni, takže tyhle bulhaři a rusáci nebyli nic, čím bych si takhle při večeru chtěla komplikovat život. Hodiny ubíhaly, my jely v rytmu "Mojito - parket" a nedělo se nic. Nikola sice zásobovala mého suba spoustou snapů jak piju Mojito nebo jak se kroutím na parketu, ale chyběla tomu ta přelomová jiskra. Velmi brzo to zajelo do monotónních kolejí a já sama chtěla něco víc. 

Jak jsem se tak nakrucovala na parketu, všimla jsem si, že Niki je v naprostém rauši. Na zadku měla přilepené cizí kalhoty a rozjížděla tam až neuvěřitelné taneční kreace. Stalo se jí to za ten večer samozřejmě už poněkolikáté, ale tohodle samečka se očividně rozhodla řádně rozparádit. Já si nadále trsala ve svém tempo a po očku jí pozorovala. Nejsem zrovna typ "Queens of Spades", ale černocha jsem si vždycky chtěla na svém seznamu přání odškrtnout. Zrovna ten, na kterého se Niki svým zadkem přilepila nebyl zrovna žádný alfasamec, spíš se tak opatrně rozhlížel, jestli je tahle holka opravdu volná. Na první pohled však bylo vidět, že to není nějakej špindíra bůh ví odkud. Svoje tělo měl oblečené v černém obleku, na nohou černé lakýrky a pod sakem bílou košili na tělo. V záři stroboskopů mu svítily jen bílé zuby jak se na ní usmíval. Po chvilce jsem si všimla, že už si  ho z parketu táhla na bar. Niki se jen tak usmívala a pyšně si nesla svůj úlovek. Minuty ubíhaly, ona se nakrucovala na barové židli co jí tělo dovolovalo a na jejím dnešním exotickém zážitku bylo vidět, že je doslova fascinován. Dnešní noc už byla dávno za polovinou, ale nechtěla jsem jí nikterak kazit její plány. Přistihla jsem se však, že stále častěji zírám do telefonu a moje euforie už byla pryč. Čím dál více jsem si uvědomovala, že tahle noc je ztracená. 

Subíkovi už jsem psala já, Niki byla očividně dostatečně zaměstnaná a místo toho, aby sháněla mrdáka pro moj potěšení, soustředila se na vlastní lůno. Paradoxně jsem na ní byla pyšná, pozorovala jí a doufala, že jí tohle klapne. Mezi tím jsem jí odtáhla ven na cigáro, kde jsem z ní tahal informace o tom, co se jí podařilo ulovit. Shodly jsme se, že dnešní večer ukončíme, protože východ sluníčka se nenávratně blížil. Domluvila jsem tedy příjezd subíka, na kterém bylo vidět, že je ze situace značně konsternován - a nedivila jsem se mu. Celou noc čekal co se bude dít, ale největší vzrůšo pro něho bylo, že mi přivezl jiné boty než jsem chtěla. Sama jsem trošku tápala, jak si v tuhle chvíli nasypat popel na hlavu. Přijel pro nás a zatímco Niki se líbala se svým úlovkem na zadních sedačkách, já položila svou ruku na tu jeho, kterou ovládal řadící páku vozu. Po vysazení Niki jsem mlčela, nechala jsem jej v klidu řídit a snažila se nenavazovat moc komunikaci. Další věc byla, že mě začínaly dohánět večerní Mojita a já cítila, že jsem to možná trošku přepískla. Ještě v autě mi pípla SMS, že takhle tvrdě to Niki ještě nezažila .. jen jsem se usmála.

Doma jsme tomu nijak nevěnovali pozornost, já se odmalovala a pospíchala do postele s vědomím, že tohle se prostě nepovedlo. Před spaním jsem subíka odemknula, dál to držet nemělo žádný smysl. Druhý den po snídani jsem se na téma předchozího večera snažila navázat debatu. Popisovala jsem detailně co se celý večer dělo a společně jsme hledali nějaký odrazový můstek pro příště. Během dne jsem se subíkovi svěřila, že mi z hlavy nemůžu dostat jednu věc - chtěla bych si vyzkoušet slut night. 

Noc, kdy bych nebyla vázaná na žádná pravidla. Vyzkoušet si všechno co bych chtěla, být oblečená mnohem vyzývavěji, než mi dovoluje můj kodex Hotwife a dominy zároveň. Byla jsem z toho vcelku v šoku, protože takové stavy jsem nikdy nemívala. Naopak jsem si vážila toho, že mám u sebe někoho, kdo respektuje moje postavení a milence jsem vždycky chtěla pouze na stejné nebo nižší úrovni - rozhodně bych ho nikdy nepustila nad sebe. Co když právě v tom je můj problém? Není možná právě teď ten čas nechat fantazii volnou cestu a nechat mé tělo ať si samo řekne, co je pro něho nejlepší? Už nechci další večer při kterém budu zachovávat nějaké luxusnější dekorum, chci večer kdy budu moct být stejně nevázaná jako byla v noci Niki. Zjišťovala jsem, že ten zajetý stereotyp "Bullů gentlemanů" a luxusních hotelů se pomalu překlápí z vytouženého "dreamsexu" do otravného klišé. Paradoxně ten poslední od koho bych v tomhle čekala oporu byl můj subík. Večer mi na to nic neřekl, nechali jsme debatu přirozeně vrátit ke všedním záležitostem, ale večer seděl u notebooku a něco psal. Spát jsem šla sama, myslela jsem, že dělá něco do práce.

Ráno na mě kromě snídaně čekal i odkaz v messengeru na náš web, kde byla udělaná taková "bojovka pro dospělé". Abych vám to přiblížila, vytvořil takovou jedno večerní výzvu, ve které vypsal hromadu úkolů s určitým bodovým ohodnocením a celé to postavil na myšlence slutwife. Až jsem byla překvapená jak to ten můj lišák komplexně vymyslel - neopomenul nic. Bodově se soustředil na outfit, doprovod, přípravu, několik druhů úkolů, aftercare a důkladně rozepsal odměny, kterých mohu dosáhnout. Dokonce velmi důkladně .. pokud by se mi podařilo za večer splnit dostatek úkolů, čekala mě doslova Královská odměna. Tuhle výzvu nešlo odmítnout! Zároveň jsem se díky tomu oprostila od určitého "tabu", že bych tohle jako Hotwife dělat neměla. Očividně jsem měla plnou podporu i v tomhle netradičním výstřelku. 
První věc, kterou jsem začala řešit byl doprovod. Niki už jsem do toho tahat nechtěla, protože by pro mě ten večer byla spíš konkurencí než partnerem. Ano, mohla jsem se spolehnout, že bude s radostí bombardovat mého subíka snapy a urážlivými texty, ale tuhle noc jsem především potřebovala někoho, kdo mi pomůže zazářit místo toho, aby zářil sám.
Bála jsem se, že se bude opakovat situace z předešlé noci a to jsem nechtěla. 

Nad nastalou situací jsem přemýšlela vlastně celé dopoledne. Byť mě stále někdo bombardoval pracovními hovory, nevěnovala jsem jim pozornost. Telefon jsem zvedala jen sporadicky soustředíc se na to koho ze svého okolí zasvětit a nechat si pomoct s touto výzvou. Z ničeho nic se mi ozvala Petra, jestli k ní nechci večer přijet na víno. Zrovna jí jsem do těchto věcí tahat nechtěla, protože jsem jí znala opravdu dlouho. Ona věděla, že nemám se svým partnerem zrovna standartní vztah, ale vysvětlovat jí jak to máme se mi nikdy opravdu nechtělo. Čím déle jsem nad tím však přemýšlela, tím víc jsem byla rozhodnutá jí do toho zasvětit. Nakonec jsem ani nečekala do večera, přeposlala jsem jí odkaz se slovy "Jdeš do toho se mnou?", načež se na několik minut odmlčela. "Že váháš" rozsvítilo se mi na displeji

Večer jsem k ní na víno opravdu jela. Zaprvé jsem se chtěla dozvědět něco o jejím prvním černochovi, zadruhé jí povyprávět ten zážitek s Niki a zatřetí probrat svou Slutnight. Moc jsem nechápala co se to kolem mě děje, s černochy v posteli mých kamarádek se očividně roztrhnul pytel. Po dvou sklenkách vína mi ochotně odvyprávěla všechny detaily svého exotického zážitku. Sice už jsem to jednou slyšela po telefonu, ale takhle naživo je to vždycky lepší. Na oplátku jsem jí povyprávěla já detaily své Girls Night Out, která se trošku zvrtla a zatímco já měla být ta, která se nechá zmrdat, koukala jsem na to, jak se Nikola namotává kolem černocha. Opravdu je to divný - dvě kamarádky, dvě party, dvakrát černoch. Stát se to v New Yorku, neřeknu ani slovo, ale u nás jsem takovou náhodičku opravdu neočekávala. Konverzace plynula, víno teklo proudem a u druhé lahve červeného jsme se dostaly konečně k mé Slut night. 

Petra naštěstí nijak nerozebírala náš vztah. Nestála jsem o to a ona to věděla. Stejně mi bylo jasné, že něco musí tušit už delší dobu, ale snažila jsem se nad tím nepřemýšlet. Byla jsem jí vděčná, když to takhle přijala a nijak to nekomentovala. Společně jsme si otevřely znovu webovou stránku s výzvou a pozorně pročítaly jednotlivé podskupiny úkolů. Doprovod jsem naštěstí už měla vybraný, doufala jsem, že se na ní v tomhle mohu spolehnout. Šibalsky na mě mrkala při každé příležitosti a já z ní cítila, že máme společný zájem na tom, abych si to splnila se vším všudy. Vlastně zrovna u ní bych ani neočekávala nějaké pohrdavého pohledy za to jak to v posteli mám. 
Když jsem si četla pravidla ohledně outfitu, Petra se iniciativně pustila do demonstrace jednotlivých variant outfitů. Byla jsem ráda, že mě v tom nechce nechat samotnou, ale její postava byla odlišná od té mojí. Ona byla vysoká blondýnka s pevnými čtyřkami a plochým bříškem. Za svojí postavu jsem se rozhodně nestyděla, prsa jsem měla větší, ale také mnohem širší pánev a velký zadek. Prostě to zkrátím - nemohly jsme nosit to samé. Podle toho co se psalo vy výzvě jsem si na papírek rozepsala jak bych si to představovala. Následovalo několika hodinové hledání na About You, které jsme zakončily kolem půlnoci s wish listem nacpaným asi dvaceti outfity. Taxík mě odvezl domů, kde jsem hrdě svého subíka informovala o svých záměrech a naznačila mu, že se do pásu očividně záhy vrátí. 

Outfity jsem projížděla druhý den u snídaně na iPadu a nakonec jsem vybrala tři finalisty. První byl černý overal na tělo s velmi výrazným výstřihem, druhý byla krátká kožená sukně doplněná o samodržící punčochy a jako vršek jsem zvolila průhledný top na způsob roláku, přes který bych si hodila rozepnutou koženou bundu. Třetím byli takové elegantní saténové černé minišatičky se třpytkatými ramínky. Vyzývavé byli z mého pohledu všechny tři varianty, ale usrkávajíc kafe jsem se rozhodla nechat to na subíkovi. Poslala jsem mu tři varianty a zajímaly mě jeho názory. Byl nadšený - ne těmi outfity, ale že jsem se chytnula a vzala to vážně. Opravdu jsem se do toho chtěla ponořit a taková výzva se pro mě stala opravdovou výzvou. Nakonec jsem usoudila, že nejlepší pro mé účely budou ty elegantní minišatičky. Ať slut, chci mít úroveň!

Nejhorší na tom celém bylo vybrat si choker. Nesnáším něco co mi obepíná krk, nesnesu na něm ani chlapskou ruku. Je to pro mě hodně intimní zóna, proto jsem z toho nebyla zrovna nadšená. Sama moc dobře vím, že jsou určité zvyklosti a choker ke slutkám prostě patří. Hledala jsem nějaký, který by dobře ladil k těm šatům - obyčejné černé jsem nechtěla, koženkové byli už moc submisivní a extravagntní varianty působily spíše jako z viktoriánské doby než jako sexy doplněk. Nakonec jsem zvolila třpytivý zirkonový, protože nijak neškrtí a zároveň dobře ladí k ramínkům.  

Zároveň bylo potřeba vymyslet jaké si vezmu boty, protože pro účely, které jsem měla v plánu se ne každé boty hodily. Vzhledem k potřebě urvat co nejvíc bodů jsem se rozhodla pro černé vysoké lodičky. Budou sice nepraktické, ale věřím, že v takhle vyzývavém outfitu nebudu muset skákat nikde na parketu, abych zaujala. Při chladném večeru přes sebe hodím jen dlouhý kabát a co se týká oblečení, mám hotovo .. Byla jsem na sebe opravdu pyšná, protože udělat slut outfit tak, abych v něm stále vypadala elegantně byl jeden z mých vlastních tajných úkolů. 

Nyní bylo na čase začít pracovat s úkoly ze sekce "Before care", které mi dost zjednodušily mou práci, protože jsem si je mohla pohodlně odškrtávat a zároveň jsem se nemusela soustředit na vlastní iniciativu. Začala jsem s tím, že jsem zintenzivněla své cvičení - běžně jsem doma cvičila jednou za tři dny, ale teď jsem cvičila každý den. Vždycky v době, kdy byl subík doma, aby to viděl. Chvilku mu to trvalo, ale nakonec třetí den večer když jsme spolu leželi v posteli, tak se mě zeptal proč jsem se tak obula do cvičení - nedalo mi to - zašeptala jsem mu do ucha, že je to kvůli tomu, abych byla na slutnight co nejvíc sexy. Jeho tělo tuto informaci bralo jako čistokrevný stimul a odměnou za mou upřímnost byl jeho stojící penis. Ráda jsem si na něj nasedla - tím však má "práce" nekončila. Během sexu jsem jej několikrát popíchla, že ho v sobě skoro necítím. Když se udělal - a že to netrvalo zrovna dlouho - kopla jsem si do něj ten večer naposledy "No doma si očividně kvalitně nezapíchám, ještě že na Petru je co se týká chlapů spoleh!" 

Koloběh času se neúprosně valil dál a bylo načase zvýšit laťku. Když se blížil čas návratu mého Drahého z práce, už jsem jej čekala v saténovém župánku. Když otevřel, vrhla jsem se na něj a začala jej dlouze líbat. Když se zul a svléknul, poslala jsem jej do koupelny, že tam má ode mě překvapení. Vlastně mě mrzí, že jsem neviděla jeho výraz, když tam vstoupil. 
Na pračce měl přichystaný pás cudnosti. Já mezitím na balkoně upíjela kávu a čekala, až mi přinese klíček. Nečekala jsem dlouho, byl rychlý. Dnes večer ho však čekali mnohem rafinovanější úkoly než jen zamknutí sebe sama do pásu cudnosti. V posteli jsem se po něm několikrát plazila a když dosáhl erekce, se smíchem jsem z něho slezla. Poté jsem vlezla po dlouhé době na Amatéry, zatímco jsem ho poslala masírovat mi chodidla. Hrát čubku mi vždycky šlo, vlezla jsem si do místnosti zaměřené na nevěru a napsala veřejnou zprávu o tom co chystám a kdo z přítomných pánů mi detailně popíše, co by se mnou dělal na toaletách. No asi vám nemusím vysvětlovat, že do několika minut jsem byla doslova zahlcena všemožnými oplzlými scénáři. Subíka jsem nechala přerušit masáž a jeden z nich jsem mu dala přečíst - nějaký VDD tam popisoval, jak by si mě přirazil zády ke zdi, chytl mě za hlavu a rval mi svoje péro až bůh ví kam. 
"Očividně tě to zaujalo" komentovala jsem jeho cukání v pásu
"Ano Paní, neumím si Vás v té roli představit"
"Zato já tebe si tak umím představit!"

V jeho očích bylo poznat zmatek. Poznal, že mám něco v plánu, ale co konkrétně nebyl schopen dešifrovat. Odešla jsem do koupelny - jako kdybych šla jen tak na záchod - a nasadila si strapon, který jsem schovala pod županem. Při příchodu do postele nic nepoznal, což bylo dobře. Poslala jsem jej kleknout do rohu místnosti a zezadu mu nasadila obojek - nikam jsem nespěchala, nechala jsem ho tam několik minut než jsem začala vyvíjet nějakou interakci. 
Poté jsem ho nechala otočit a zavázala mu oči. A zase chvilku pauza, aby to neměl tak jednoduché. Když jsem k němu přistoupila potřetí, bylo vidět jak je neklidný. Hladila jsem ho po tváři a třela se o něj županem, ze kterého jsem v nestřeženou chvíli vyndala nasazený strapon a čekala, až se nadchne pusou. Když to udělal, vrazila jsem mu umělý penis vší silou až do krku a chytnutím za hlavu jsem začala přirážet. Opravdu jsem ho nešetřila, měla jsem pocit, že mě zákonitě musí pozvracet. Pokračovala jsem asi deset minut, přiznávám se, že jsem si to náramně užívala. Když jsem přestala, vytáhle jsem si jej nahoru pomocí obojku a začala mu přísným hlasem přeříkávat připravený monolog.
"Tohle mě čeká příští týden. Prostě ke mně přijde pořádnej chlap, zaplatí mi drink a pak mě vošuká jako děvku na záchodech. Jediný co ti z toho všeho přijde bude selfie Petry jak sedí sama na baru, protože za víc mi nestojíš. Proč mam lítat po nocích někde po barech a shánět chlapy co do mě vydrží bušit dýl jak dvě minuty? Hm?! Opovaž se mi cokoliv odpovědět ty sráči, jenom stůj a poslouchej co ti říkám - nikdy mě nenapadlo, že budu mít doma takovou nulu, co se nebude umět postarat ani o to, abych mu nemusela zahejbat. Vážně seš takovej ubožák, že kvůli tobě musím lítat po barech jako patnáctka, abych si užila pořádnej šuk?! Teď se koukej sehnout a odprosit mě líbáním kotníku, aby to u toho vymrdání držky dneska skončilo!"

Druhý den ráno jsem se celá rozjuchaná chlubila Petře, jak to jde všechno podle plánu, že si připadám skvěle a že se nemohu dočkat až to spustíme. Už jsem se viděla, jak sedím na baru jako Královna se sklenkou šampaňského v ruce a kochám se pohledem na roztancovaný parket obklopená spoustou mužů toužících jen po tom, abych s nimi navázala oční kontakt. Budu chtít? Budou mi za to stát? 

"Hele Bejbino, kdy pojedeme pro ty tvoje šaty?" ozvalo se z telefonu
"Já už je mam na cestě. Proč, kdy se ti to hodí?"
"No jako třeba zejtra víš co, taky potřebuju něco na sebe"
"Na tu noc?"
"Kámo nevim co si mam vzít prostě, chci bejt taky sexy štika"

Ano, po hodinovém telefonátu jsme se s Petrou domluvily na tom, že druhý den vypadneme na nákupy. Ne snad, že bych něco potřebovala - šaty i choker už byli tou dobou pravděpodobně na poště - ale nemohla jsem svého miláčka ochudit o den strávený chozením po nákupním centru se dvěma rozjuchanýma holkama připravujícími se na tah. Jen ať si brouček užije trošku toho mého poblázněného pubertálního slut "já". Samozřejmě nakupování se subíkem zamčeným v pásu zůstává mou oblíbenou kratochvílí i nyní. A Petra mu alespoň ukáže, že nákupy se mnou nejsou to nejhorší, co ho mohlo potkat. 

Tally Weijl, HM, CA, New Yorker - to všechno už máme za sebou. Běháme chaoticky z jednoho krámu do druhého a náramně nás to baví. Subík lítá, nestíhá. Tady nese tašky, tady volá výtah, tady stojí frontu na KFC, pak nás veze z Palladia na Smíchov, protože co kdyby tam měli něco hezčího. Takový den bych nepřála žádnému chlapovi! Zvládá to statečně, což mě trochu vytáčí. V Lindexu už to nevydržím a beru si ho stranou - vypadávám z role. Chci vědět, že je v pořádku, ale on mi dává jasný signál, že si to náramně užívá - no jak myslíš chlapče, tak ti přiložíme - píšu SMS Petře tak, aby to neviděl. A už lítá - každá v jedné kabince, ani jedné nesedí velikost - honíme ho jako čokla. Tenhle den pro tebe bude noční můra chlapečku, o to se postarám! Když se konečně dostáváme z kabinek ke kase, máme u sebe oblečení asi za tisícovku. Vidím, že trpělivě čeká - stropím mu scénu před prodavačkou, kdo to asi bude platit. Petra už to nevydrží, směje se - snad není poznat, že jenom vypadla z role a vypadá to, že se směje jemu. Prosím .. 
Doma to proti němu ještě otočím, dostává výprask a následně tvrdý strapon. Byť jsem to vyvolala uměle, zpětně mě naštvalo, že to neudělal automaticky. "Mám si připadat ponížená od takové nuly jako jsi ty?" ptám se ho těsně před přírazem. Když s ním skončím a on jen těžce oddychuje ležíc na zemi, začínám se sama sebe bát. Nepřeháním to už? Nepropadám příliš vlastní roli? Nebo jsem v sobě po dlouhé době jen objevila vlastní přirozenost, která se dere na povrch vlastní cestou?

Čím více se slutnight blíží, tím víc jsem na pochybách. Je tohle cesta, kterou chceme začít naše cuckoldové hrátky? Nebylo by lepší narazit mu parohy nějakým civilizovaným způsobem? Nechci se jednou podívat do zrcadla a říct si "Jsi Hotwife, která první parohy narazila subovi na hajzlu s ožralým blbečkem" - a začínám mě to uhánět čím dál víc. Kudy z toho ven? Oživuji staré kontakty, narychlo sháním kontakt na Bulla, se kterým jsem si skoro dva měsíce psala - pak to neklapnulo, omrzel mě. Teď se mi ale hodí .. začínám s ním znovu komunikovat, píšeme si jeden den na amatérech, druhý den už přes WhatsApp a třetí si večer voláme zatímco mi subík leží u nohy. Zase z něho mám motýli v břiše - je tak pozorný. Pozvání na večeři neodmítám - proč taky? Ve volné chvíli o tom vedu debatu se subíkem, ví co dělám, a že cesta je pro mě důležitější než cíl. Je roztěkaný, neví co se sebou - taky bych nevěděla. Ženu ho do koupelny, tam mi asistuje - u holení nohou, podpaží i vagíny. Potom mě suší ručníkem, podává malovátka a nakonec běhá do šperkovnice pro náušnice. Jsem nerozhodná, nevím jaké si na takový večer vzít. Jsem zase roztěkaná - nervózní. 
Dívám se na sebe do zrcadla a cítím se dobře. Subík má co dělat sám se sebou, vidím jak se to v něm pere - táhnu jej za obojek k posteli a tam lámu jeho odpor. Znovu tvrdý strapon, to vím dobře, že funguje. Težce oddychuje, zatímco já si nandavám podvazkový pás. Jezdeckým bičíkem jej popoháním po pokoji, nemohu najít správné punčochy. Znovu jej seknu bičíkem přes stehno - tam je to velmi bolestivé. Punčochy mám, podvazkový pás mám, podprsenku mám. Teď ještě večerní šaty .. 

Když mě subík vysadil u vstupu do jedné z vyhlášených Pohořeleckých restaurací, poslala jsem ho ihned pryč. Moc dobře jsem věděla, že jsem tam dříve než můj dnešní doprovod na večeři, ale nemohla jsem si odpustit chvilku sama pro sebe - bez chlapů. Vytahuji z kapsy kabátu cigaretu a dopřávám svým plicím večerní nával nikotinu. Přivírám oči a skrz podloubí pozoruji Černínský palác, na kterém se ve větru mihotá česká vlajka. Vlastně mě zaráží ten klid, který je všude kolem mě - na to, že jsem vlastně v centru. Zaráží mě, že od potřeby "be slut" jsem se vrátila tam, kde jsme vždycky chtěli začít. Stojím před luxusní restaurací, v drahých večerních šatech, vyhlížím černý mercedes svého doprovodu a kromě motýlů v břiše mě hřeje u srdce pocit, že nemám kalhotky. Sama jsem velmi zvědavá, co dnešní večer přinese - jsem plna očekávání. 

Můj doprovod přichází právě včas - když jsem típnula špačka do popelníku, nabízí své rámě a po schodech scházíme dolů do restaurace. On se nese jako páv když vcházíme do místnosti, bez nadsázky jsem tam byla tou nejkrásnější (a zároveň nejmladší) Dámou. Už jsem si všimla, jak mi svým mlsným pohledem zkoumá dekolt, kterému vévodí stříbrný klíček na řetízku. Nijak to nekomentuje, jen se usměje. 

Po večeři vycházíme z restaurace do tiché večerní Prahy, stojíc ve stínu podloubí nedaleko Černínského paláce a můj doprovod mi nabízí krátkou procházku k nedaleké Loretě. Pokračování směrem k Novému Světu s díky odmítám, protože bych nerada zatěžkávala své nohy zbytečnou chůzi na vysokých podpatcích, kterýmžto neprospívá chůze po všudypřítomných kočičích hlavách. O plánech svého doprovodu si nedělám zbytečné iluze, ale přesto zkusím jeho nalazení - když se zastavím a zadívám se mu hluboce do očí, jeho rty prosekne letmý úsměv těsně před tím, než je přitiskne na ty mé. Netrvá to dlouho a mé rty rozráží jeho jazyk, což opětuji stejným způsobem. Teď se opravdu cítím jako Královna ..

V jeho Smíchovském bytě stojím se sklenkou červeného u okna a skrz záclony pozoruji Vyšehrad na druhé straně řeky pyšnící se na vysoké skále. Cítím letmé dotyky na svých bocích, usměju se. Zároveň vyrazím vstříc jeho poklopci svým zadkem uvězněným ve večerních šatech a krouživým pohybem mu dávám najevo svou dostupnost. Je jako hladový pes, úplně cítím jak slintá. Nejradši by se na mě vrhnul a tvrdě mě ošukal přiraženou na okno. Z našich konverzací vím, jak umí být krutý k ženskému tělu. Posílal mi pár fotek svých subinek.
Ctí však pravidla, to mi lichotí. Z boků se jeho ruka přesouvá přes břicho nahoru směrem k mému prsu. Opírám si hlavu o jeho klíční kost a nechám jej hrát si.
"Ví, že jsi tu?" šeptá mi do ucha
"Ptáš se, protože tě to zajímá nebo protože tě to vzrušuje?"
"Sama moc dobře víš co mám rád .. "
Přistupuji na jeho hru a zatímco kroužím zadkem po jeho rozkroku, on mi mačká prso a oba se díváme na nasvícený Vyšehrad. Lehce jej odstrčím a jdu si do kabátu pro telefon, vytáčím číslo a volám .. 
"Ahoj nulo, jen jsem ti chtěla říct, že se mi ta večeře trošku protáhne. Ano .. Zůstala jsem s ním po večeři... Byli jsme se projít a líbal mě před lidmi .. Ano, vyzvedni mě. Adresu ti pošlu, spát tu dneska určitě nebudu .. Co že to po mě chceš?"
Její dnešní milenec zatím stál u okna a doslova fascinován pozoroval tu dominantní lvici jak mu chodí se sklenicí vína v jedné ruce a telefonem přiloženým k uchu v té druhé po obýváku a volá si se svým partnerem. Měl smysl pro detail, zatímco ona telefonovala, zaměřoval se na věci jako byl prsten na levé ruce a následně na klíček pohupující se v rytmu chůze v dekoltu.
" .. Nebudu s tebou před svým milencem debatovat o takových věcech. Za dvě hodiny mě tu vyzvedneš ... Ano .. Ano .. Buď rád, že nemusíš nahoru za námi ... "

Nepřestávala jsem telefonovat, schválně jsem to natahovala, protože jsem viděla, že to u něj není bez odezvy. Přistoupil ke mně zezadu a dal mi pusu na krk. Bylo mu jasné, že to mikrofon telefonu musí zachytit - počítal s tím. Já se na něj usmála a pokračovala v hovoru " .. Ano .. Právě teď? Z okna se dívám přímo na Vyšehrad .. Jestli jsi to ještě nepochopil, mám tu lepší zábavu než si s tebou telefonovat ... Ve vlastním zájmu doufej, že ti v příštích dvou hodinách nebudu volat, neslyšel bys hezké zvuky .. Teď mazej do auta, ať na tebe nečekám! Užij si cestu NULO "

Po ukončení hovoru se na mě milenec sápe o to intenzivněji, ale i tentokrát jej odstrčím. Omlouvám se, že si musím odskočit a odcházím na záchod za jediným účelem - píšu svojí poslední "věrnou" zprávu:
"Miláčku, děkuji ti za všechnu tvou trpělivost, oddanost a především toleranci. To co si právě plním je něco, co bych v jiném vztahu nemohla. Moc tě miluji ty můj brzy čerstvý paroháči .."

Po návratu do obývacího pokoje už na mně čeká odhozená kravata na gauči a rozepnutá košile skrývající mužské tělo. Jdu mu vstříc a opět se naše jazyky střetávají. Jako dominant je vůči mně velmi ohleduplný. Dává si velký pozor, aby mi nezpůsobil bolest nebo nepříjemný pocit. Schválně se vyhýbá bradavkám a krku, které beru za velmi citlivé místo. Pravou rukou mi začíná sundávat šaty nepřestávaje mě líbat. I já se začínám proaktivně zapojovat do vlastního svlékání a cítím se jako rozbalený dárek ve chvíli, kdy mé večerní šaty spadnou na zem. Obnažená, jen v podprsence a podvazkovém pásu s punčochami stojím v obývacím pokoji. Ruka mého milence rychle směřuje mezi mé nohy, ty zpočátku neochotně dávám od sebe. V pravé ruce až křečovitě stále svírám svůj mobilní telefon ve snaze zachytit z dnešního zážitku alespoň nějaké fragmenty. On je však neúprosný, povaluje mě na gauč a sápe se na mě jako hladové zvíře. Svůj ztopořený penis by už nejradši viděl zabořený až po kořen v mém těle. V zápalu vášně jej však naposledy tento večer odstrkuji, protože byť se nemohu dočkat až mě tohle hovado pořádně ošuká, ctím pravidla a bez kondomu do toho nejdu. Dojdu si ke kabátu, kde z kapsy vytahuji připravenou ochranu a na mém milenci je vidět, že měl trošku jiné představy o našem večerním dobrodružství. Rychle se však srovnává, moc dobře ví podle čích pravidel se dneska večer hraje. 

Zatímco já si lehám zády na gauč, on se pere s ochranou. Je vidět, že u svých subinek na to není zvyklí a očividně s tím má problém. Jak duševní - je zvyklí si užít a "označkovat" svojí kořist tak praktický - absolutně se mu nedaří jej nasadit. Já si zatím na telefonu otevírám kameru, ale brzy zjišťuji, že v přítmí, které v bytě panuje není na záznamu nic vidět. Otevírám messenger, ale než to stihnu už cítím žalud svého milence přiložený na svém spodku. Usmívá se na mě a ve chvíli, kdy do mě zasune sebou cuknu - opravdu je sakra rozdíl mít v sobě po těch letech jiný péro. Tohle sice není o tolik delší, ale je znatelně tlustější. Zatímco můj milenec začíná pomalu zvyšovat tempo přírazů, já se oddávám rozkoši, kterou mi to přináší. Úměrně s tempem se zvyšuje i "tvrdost" přírazů a tak po chvilce řvu jako lvice na celý dům. Po svém prvním orgasmu se probírám z toho sexuálního transu, který mi tenhle člověk způsobil a snažím se na zemi nahmatat telefon. On na chvilku zpomalí a podává mi jej do ruky - usměju se a druhou rukou ho plesknutím po zadku popoženu k podávání kvalitnějších výkonů. Buší do mě jako zvíře a já zase dávám celé Praze dost hlasitě najevo, že mám v sobě péro .. 

Scházím dolů po schodech a nohy se mi ještě klepou vzrušením. Sahám si do kapsy pro telefon a dívám se na video, které jsem poslala subíkovi. Poslal mi na něj zpátky srdíčko - absolutně se na něm nepoznávám. Vypadám tam jako v transu, nenapadlo mě, že to může být až taková změna k lepšímu. Vycházím na ulici, kde mezi zaparkovanými vozidly lehce rozpoznávám to naše. Venku už čeká subík a otevírá mi dveře. Než nastoupím, otáčím se po budově kde jsem právě zažila čtyři orgasmy za hodinu. V okně rozpoznávám siluetu muže, který se na mě dívá. Vidíme se naposledy? Vlhnu jenom když vidím tu postavu a vzpomenu si na to co se mu houpe mezi nohama. Chci ho zase zprcat .. 
Než vyjedeme, vidím na subíkovi nervozitu. Já se celá klepu - ne strachy, ne vzteky - to ve mě jen vře vlastní dominance. Připadám si jako papiňák.
"Otevři hubu a zavři oči" procedím mezi zuby
Když to udělá, vytahuji z kapsy použití kondom, který mu nacpu pod jazyk. Potom mu zavřu pusu, zacpu jí rukou a šeptám mu do ucha, že to vyplivne až JÁ řeknu. A teď ať kouká jet nebo si strhnu to co mám na krku i s řetízkem a hodím to do Vltavy. Cestou mu vyprávím do posledního detailu jak se celý večer seběhnul, jsem plná endorfinů - jsem chodící štěstí. Po odvyprávění mu dovoluji si kondom vyndat a vyplivnout ho, ale on si ho s díky strká do kapsy. Jak jsem později zjistila, je to vlastně jediná hmotná připomínka našeho prvního cuckoldu kterou máme.

Ještě ten večer to všechno volám Petře. Jsem jako malá puberťačka .. na subíkovi je vidět, že se sebou hodně bojuje. Ten hormonální koktejl co jsem mu umíchala je možná příliš velká zátěž na jeho psychiku, ale mluvit o tom nechce. Zavírá se do sebe a to je to jediné co v tuhle chvilku nechci. Druhý den už je lepší, po obědě jdeme na procházku a celé si to znovu procházíme. V telefonu po návratu zjistím, že tam mám od svého včerejšího mrdáka několik zpráv. Přemýšlím, jestli je mám otevřít .. 
Moje dilema však velmi brzo rozlouskne můj subík, když se mě večer ptá, jestli mi psal. Přiznávám mu, že jsem to ještě ani neotevřela. Vlastně ani nevím, jestli chci. Nakonec zprávy otevíráme spolu - milenec mě lákal, abych se nezdráhala mu napsat až budu chtít příště vyšukat. Subík to nijak nekomentuje, otáčí se a nechává mě napospas vlastním myšlenkám. Co já teď s tím? Vyšukat? Zní to hrozně slut - na druhou stranu, nedovolila bych mu po včerejšku trochu hrubosti? 

Do slutnight už moc času nezbývá a já řeším co dál. Všímám si změn, které moje tělo dělá - jako bych na svět koukala úplně jinýma očima. Připadám si, jako bych za těch pár dní dospěla asi o deset let. Všechno má najednou úplně jiné barvy a věci co byly abstraktní jsou najednou až příliš konkrétní. Zjišťuji, že vlastně hledám sebe sama. Snažím se komunikovat se subíkem ohledně své první cuckoldové zkušenosti, ale v jeho očích vidím plachost - tématu se vyhýbá. Jediný kdo se mnou v tomto komunikuje naprosto bez nějakých předsudků kromě nyní zainteresované Petry a Nikoly je Markéta. Chci do toho však tahat ještě jí? Život mi nedává moc na výběr, tohle břemeno je potřeba někde složit. 
Na kafi se toho dá vždycky probrat velká spousta. Zrovna téma sexuality je v našich konverzacích hojně zastoupeno. Není šťavnatého detailu z mého vztahu, který by nevěděla. Některé věci by radši neměla vědět, ale stejně je ví. Ať jsem si říkala, že tohle už je za hranou a že za tohle dostanu morální lynč - opak byl pravdou. Subík topící se ve vlastních myšlenkách mi kýženou podporu dát nedokázal, ale tady jsem našla odrazový můstek. Když jsem dopíjela kafe, vytáhle jsem ještě jednu prosbu - "Mohu si u tebe schovat klíček?". Při slutnight na krk patří choker, ne řetízek s klíčkem.
Oblékala jsem si bundu a  jela domů po debatě s Markétou s jediným cílem - NEPŘESTÁVEJ.

Když subík přijel z práce, čekala jsem ho v korzetu a kozačkách. Hned jak zavřel dveře, vystartovala jsem po něm a do ucha mu šeptala toto:
"Mám pocit, že jsi dostatečně nepochopil svoje místo! Kde mám kytici za to, že sis mě včera mohl přivézt domů?!"
Než stihl odpovědět, přirazila jsem mu ruku na krk, že sotva mohl dýchat. Moje hormony si dělají co chtějí - cítím jeho parfém a mám na něj hroznou chuť. Proč jsem zase v roli, ze které se nedá na lusknutí prstu vystoupit?! Sleduji jeho výraz, vidím spokojenost - bojoval s tím, ale potřeboval, abych zůstala silná. Děkuju za to, že se mi to podařilo .. 
Po této miniscénce jsem s ním měla hodinovou debatu o jeho pocitech, říká je nerad, ale když si z něj udělám podložku pro kozačky, nic jiného mu vlastně nezbývá. Byla jsem ráda, že se konečně otevřel a mohli jsme to probrat. Ještě ten den jsem ho vytáhla na focení a večer posílala několik fotek svému "Bullovi". Zvedla jsem si sebevědomí, opravdu se cítím dobře.

Dva dny před slutnight jsem dostala od milence pozvánku na další večeři. Přes den jsem ještě s Petrou řešila nějaké detaily, které byli potřeba zařídit, ale ta naštěstí byla velmi samostatná. Subík po návratu z práce dostal hotový produkt, který jen naložil do auta a odvezl na Smíchov k Potrefené huse. Bylo paradoxem, že jsme se sešli na večeři v místě, kde to vlastně všechno začalo. Milenec dnes nemeškal, naopak byl v restauraci dřív než já. Byla mezi námi cítit chemie, jiskřilo to mezi námi. Než nám číšník donesl večeři, oddávali jsme se nekončícímu flirtu plným dvojsmyslných narážek, kterým jsme se zároveň hihňali jako malé děti. Našla jsem tu rovnováhu? Mám doma partnera, se kterým chci žít a proti sobě milence, se kterým chci šukat? Je to opravdu ten pravý? V toku myšlenek mě přerušila vůně pokrmu, který přede mě číšník položil. 
"Zítra mám s kamarádkou v plánu Slutnight .. "
"Co máš v plánu?" 
"Zkusit si na jeden večer roli slutwife .. "
"A jak konkrétně si to představuješ?"
"No - vezmu si takové krásné minišatičky, na krk si dám choker a budu v klubu dělat pomyšlení komu uznám za vhodné .. "
"Odkdy tebe bere choker na krku?"
"Je to symbolika .. "
"Tomu já rozumím, ale ptám se odkdy tě to láká?"
"Měla jsem jednu takovou Girls Night Out a nějak mě to napadlo. Bála jsem se do toho jít, ale subík mi sepsal takovou challenge, tak to chci zkusit .. "
"V čem spočívá ta challenge?"
"Je tam vymyšlených pár úkolů s určitým bodovým ohodnocením. Mám ráda podobné výzvy ..."
"Prozradíš mi alespoň některé z těch úkolů?"
"Pošlu ti odkaz .. "

Zatímco já vedla se svým milencem debatu, při které jsem ho chtěla dostat přesně tam, kde jsem ho chtěla mít, můj subík měl také svůj úkol. Během večeře nás měl pozorovat a kdybych se s ním přesouvala k němu domů, měl koukat na určité okno. Milenec mezi tím na telefonu formou rychločtení pročítal můj plán na zítřejší večer a když jsme dojedli, nakrucoval se jako páv podávaje mi můj černý kabát. Chtěla jsem si ho od něj vzít, ale ve chvíli, kdy jsem po něm sáhla jej nastavil tak, abych si jej jen nasadila. Strčila jsem do něho obě své ruce a v tu chvíli se mi nalepil na krk šeptaje mi do ucha "Předpokládám, že ten úkol s buttplagem ještě nemáš splněný, když je tvůj subík pod zámkem, že?" . Neodpověděla jsem, jen jsem se usmála.

Zatímco jsem kráčela za zvuku jehlových podpatků Smíchovem, rozhlížela jsem se všude kolem, jestli neuvidím svého subíka. Nikde jsem ho neviděla, až jsem v jednu chvíli začala zmatkovat a rozhlížet se až příliš okatě. Milenec se mi ihned začal ptát, co hledám a dalo mi značnou práci to zahrát do outu. 

Po příchodu nahoru do bytu se moje rodidla mohli zbláznit. Vlhla jsem tak, že jsem to cítila až na stehnech a po celém těle jsem se nepravidelně třásla. Nevěděla jsem, co se to se mnou děje, ale věděla jsem moc dobře co chci - je to péro tohodle týpka a chci ho v sobě mít co nejdřív a ideálně až po kořen. Pomohl mi z kabátu a odešel do své patrně pracovny nechaje mě stát v chodbě. Z jeho bytu jsem vlastně znala jen koupelnu obsahující toaletu a obývací pokoj spojený s kuchyní. 
Když se vrátil, mezi prsty držel stříbrný anální kolíček s bílým zirkonem na konci. Impulzivně jsem si z kapsy kabátu vytáhla choker a provokativně na něj zvedla obočí při odchodu do koupelny k zrcadlu. Když jsem se vrátila, bylo vidět, že se směje - došlu mu snad, že byť si myslel, že se hraje podle jeho pravidel tak jsem dneska vrchním kormidelníkem opět já? 

"Povol" 
"Nemluv se mnou jako se svojí čubkou!"
"Zhluboka dýchej a uvolní se, nebude tě to tolik bolet .. "
Zatímco já funěla jak při porodu, do mého zadečku pronikal chladivý předmět s vrstvou lubrikantu. Bylo to hrozně zvláštní si najednou zkusit něco, co patřilo v mém životě vždycky mezi povinnosti té podřadné submisivní kasty. Teď tady klečím na čtyřech v lehkých společenských šatech, do zadku mi zajíždí anální kolík a na krku mám choker.. 

Subík dle instrukcí nervózně pochodoval po chodníku na druhé straně silnice a díval se do oken. Několikrát je počítal, jestli nekouká na špatné, ale když to na chvilku vzdal a otočil se směrem k Vltavě, zavibroval mu telefon v kapse ..
"Doufám, že se díváš ZMRDE!" napsala mu Panička
Zarazil se, protože opět nic neviděl, ale než stihnul odepsat - všimnul si divných pohybů za záclonou jednoho z oken. Když se na to zaměřil, uviděl svojí Paní namáčknutou s kozama nalepenýma na skle a svalnatého borce, co do ní zezadu buší. 

Já mezitím sotva popadala dech, protože tempo mého milence bylo stejně dech beroucí jako na minulé schůzce a tlak v podbřišku kumuloval zejména díky kolíku, který tlačil na vnitřní stranu a společně s penisem vysílal neuvěřitelně příjemné vibrace. Takhle tvrdě do těla jsem nedostávala ani nepamatuji! Držela jsem naražená na okno a to poslední co jsem měla čas sledovat byl nervózně postávající subík na chodníku. Když jsem byla těsně před druhým orgasmem, dostala jsem brutálně tvrdý příraz a podle zvuků co můj milenec vydával mi bylo jasné, že do mě už pumpuje svoje semeno - no do mě, stále ještě do kouzelného balónku, který co nevidět narvu svému subíkovi do huby.
Tlak jeho rukou povolil a já se mohla "svalit" na zem pod okno - zastrčila jsem si prsa zpátky do podprsenky a šla jsem do koupelny, kde jsem udělala několik snapů pro svého subíka - taková byla dohoda - na každý splněný "úkol" z challenge musím mít důkaz - tak tady je má. U kabátu na mě kromě šatů čekal připravený aperitiv pro subíka, ale ještě jsem ze sebe musela dostat kolíček. Milenec mi byl nápomocen, takže paradoxně mnohem větší bolest než fyzická byla ta psychická když jsem si uvědomila, že mám za sebou svojí první slut zkušenost a že to rozhodně nebylo nic, co bych si nezopakovala. Začínala se ve mně probouzet pod vlastním egem a dominancí zazděná submisivita. Z toho, že bych vyměnila bičík za obojek jsem strach neměla, ale čím dál jsme byli od Smíchova, tím víc jsem zase chtěla, aby si mě někdo takhle tvrdě vzal. 

Po návratu domů jsem se odebrala do sprchy, kam jsem si za chvilku přivolala i svého subíka. Nejdříve jsem si nechala jazykem chladit doslova rozmrdanou vagínu, ale po pár minutách už jsem mu hlavu rvala jak jsem potřebovala a kopanci jej popoháněla k rychlejším pohybům jazyka po mém poštěváku. Jako vždy stačilo jen pár kopanců a už jsem sebou škubala v orgasmické křeči, kterou jsem završila svým spokojeným smíchem. Subíka jsem potom pochcala a nakonec jsem si nechala dopřát ještě chvilku rimmingu, zatímco se proud vody rozbíjel o moje ramena. Byla jsem dokonale zrelaxovaná .. 
Po sprše jsem si chtěla subíka ještě narazit na strapon opřeného o okno, ale spokojila jsem se s pozicí na všech čtyřech. Snažila jsem se do něho bušit podobně jako do mě bušil můj milenec před pár hodinami, ale takovou fyzičku opravdu nemám. Ani to mi však nebránilo jej celou dobu ponižovat a připomínat mu jakej je to ubožák a co se mnou dělá jiný, zatímco on je zamčený. Dala jsem si pak pauzu, během které jsem si došla pro igelitový pytel. Ten jsem mu narazila na hlavu, vrazila do něho opět svůj umělý penis a přirážela ve vysokém tempu, přičemž jsem mu připomínala co všechno mě čeká během slutnight .. 
Celkově jsem na sobě pozorovala, že mé projevy dominance vůči jeho osobě se razantně navyšují ve spojením s rozvíjením mé "slut" osobnosti. 
Slutnight se raketovým tempem blížila a vzhledem k tomu, že už příští večer jsem se měla nakrucovat před cizími frajery na baru, Petra začínala pomalu plašit s domluvou. Nerada bych tady vyzradila celé pokračování příběhu, proto si kompletní plán necháme formou vypravování do další kapitoly. Ovšem musím říct, že jsem byla až překvapena tím, jak dobře to má všechno promyšlené. Co mě však zarazilo byl dotaz na mého současného milence, protože Petra byla neodbytná. Chtěla na něho dokonce telefonní číslo a nechtěla mi říct kvůli čemu. Druhé telefonní číslo, které po mě chce už je o poznání smysluplnější - na mého subíka. Těžko o tom teď psát - byť to byla dlouhá debata - prozradila bych většinu toho, co se dělo v ten osudný večer. 

V den slutnight se mi vůbec nechtělo z postele, spala jsem do jedenácti a odpoledne jsem se zavřela asi na čtyři hodiny se svým subíkem do koupelny. Dostal za úkol mojí kompletní přípravu - znovu mi oholit podpaží, ruce, vagínu, nohy a dokonce i análek jsem mu nastavila na oholení. Potom jsem odešla do sprchy a zatímco mi subík lakoval nehty na levé i pravé noze, vyčkávala jsem na uschnutí, vlasů zatímco jsem si hrála s telefonem a listovala na Amatérech a Tumblru. Nijak jsem subíka celý den nešetřila - spíš naopak. Kolikrát jsem si před ním začala klekat a drážidt jeho penis v klícce a smála se mu, že bych mu ráda vykouřila, ale nemám od něj klíček nebo jsem se začala třít zadkem o jeho klícku a stěžovala si, že když mám chuť na to nastavit někomu prdel tak on podle nestojícího penisu nemá chuť. Zároveň jsem mu několikrát ne zrovna vybíravě prohmátnula varlata za účelem zjištění, v jak "plném" jsou stavu. "Naposledy jsi vytekl při stroponu předevčírem viď?" ptala jsem se ho pokaždé když jsem mu ty nateklé koule promačkávala. 
Hodiny se neúprosně blížily k času odjezdu a já se začínala chystat, samodržící punčochy, podprsenka, šatičky. Nejhorší pro mě samozřejmě bylo nasadit si choker. Pak už to bylo snadné - vzít si kabelku, hodit si přes ramena kabát a na nohy si nechat nandat lodičky na jehlovém podpatku. Že vypadám kurva dobře mi nikdo nemusel říkat, všimla jsem si toho v zrcadle ve výtahu. První dnešní zastávka byla pro Petru - potom už Praha. Sice nevěděl kam přesně, ale podala jsem mu telefon s již nastavenou navigací. Cestou mi Petra podala telefon se slovy "Tyhle kluci by tam dneska měli bejt.." než jsem se rozkoukala už navazovala "ten třetí zprava to je prej fakt kanec bejby. Šukala s nim Julča a prej jí rozmrdal do nesmyslu kámo .. " a já přemýšlela co jí na to mám říct. Petra na mě mezitím dělala posunky očima, ať se konečně chytnu. 
"Ten vysokej vypadá dobře, od toho si ráda necham koupit pití" 
"Jo to je Marek, je to teda hroznej kokot, ale ptáka má fakt velkýho"
"Jak to víš?"
"Jednou jsem se strašně zbořila na privátu a ráno našla v telefonu video jak do mě buší"
Zatímco moje debata s Petrou se čím dál víc snažila být až nuceně k tématu, na subíkovi bylo vidět, že se to snaží nevnímat. Opět jsem pozorovala ten jeho třes po celém těle a nervozitu stoupající úměrně ke snižujícímu počtu kilometrů směrem k Praze. Chvilku jsem přemýšlela, jestli mi ho není líto, ale tu challenge si vymyslel sám a já mu v ní chci pořádně vymáchat čumák..

Slutnight jsme tedy zahájily ve STORMu, kde jsme byli s Petrou domluvené, že dáme dohromady základní úkoly dříve, než se večer rozjede. První úkol byl naprosto snadný, Petra měla natočit snap jak tancuju na parketu, což se nám podařilo na první dobrou. Druhý úkol jsem vlastně splnila už při odjezdu, protože kalhotky jsem si vůbec nebrala - třetí bylo mít u sebe kondom, což jsem chtěla vyřešit fotkou kabelky, ale Petra mě zastavila, že to uděláme zajímavější. Na její radu jsme natočili video, kdy ty kondomy co mám u sebe vyhazuji do koše a přes video se hodil popisek "Dneska mrdám naostro". Subíkova reakce na sebe nedala dlouho čekat a hned mi psal smutné smajlíky. Načež jsem mu odepsala, že záleží jen na něm jak rychlý bude ve chvíli, kdy budu mít nabaleného frajera. Pak následoval chvilku oraz od úkolů, padly tam první drinky a šly jsme ven na cigaretu, kdy další z úkolů byla fotka s cizím mužem při kouření - Petra to cvakla přímo, kdy mi takový cvalík zapaloval cigaretu, takže další úkol v kapse. 
Následně za mnou ten cvalík přišel ještě na baru když viděl, že jsme tam jenom s Petrou. Obě nás pozval na drink, což sem si pečlivě natočila a ihned odesílala s tím, že mám další dva úkoly za sebou. Klučina byl takový ťunťa, pro moje účely naprosto nepoužitelný, ale alespoň jsme si vyměnili telefonní číslo, zbývali už jen dvě. Mohlo být kolem půl jedenácté když jsme se rozhodly, že už nám STORM nemá co dát a je zapotřebí zvednout laťku. Pokračovali jsme tedy taxíkem do Duplexu, kde jsem byla nedávno s Niky. Dnes však těch lidí bylo mnohem víc než minule - do klubu nás skoro ani nepustily jak byl přeplněný. Sotva jsme se dostaly k baru, už tam po nás házel očko nějaký třicátník a vyzvídal, co dneska večer pijeme. Nebyl to zrovna ukázkový krasavec, ale k zahození úplně nebyl. V Duplexu jsme rozjely party a Petra začala shánět ty svoje buddýsky ve chvíli, kdy se od nás náš třicátník odpojil. S klukama jsme si dali "na povzbuzení" éčko, aby nám to líp tancovalo a jely jsme dál. Kluci nás pořád tahaly na parket, což můj dnešní anděl strážný duchapřítomně točil a posílal subíkovi, který už na videa ani neodepisoval - prostě si je jenom zobrazoval a já se začínala uvolňovat čím dál víc. Přišla na mě potřeba jít na záchod, odkud jsem splnila další úkol - video při čůrání a zároveň jsme si s Petrou nechaly na cigáru udělat fotky venku před klubem ve chvíli, kdy jsme se přesouvali do naší dnešní předposlední štace - do CROSSu. Mimochodem, další z úkolů (obejít tři bary) jsme měly za sebou.

Vzhledem k tomu, že tam to známe s Petrou jako vlastní boty, odpadnul nám poslední zbytek studu. Mohlo být kolem půl druhé ráno a začínala na mě dopadat opravdu čubčí nálada, kdy jsme se kroutily jedna okolo druhé a já zásobovala snapy svého subíka jako o závod. Přestala jsem body počítat, prostě jsem si užívala večer a oprostila se od mantinelů. Aniž bych to plánovala, najednou jsem měla Petry jazyk v puse a líbali jsme se. Za chvilku jsme se fotily v zrcadle s prsama venku a nadrženejma klukama se to kolem nás jen hemžilo. Najednou jsme byli Královny parketu - aniž bych se nějak hlídala, tady jsem s jedním tancovala, s druhým jsem se stihla líbat, se třetím jít na panáka a čtvrtému ukázat, že nemám kalhotky zatímco jsem ho hladila po stehně. Jako bonus mi napsal svoje telefonní číslo na prso, které jsem ochotně vytáhla přímo na baru. Nevím jak to Petra dělala, ale aniž bych jí jakkoliv úkolovala, subík dostal všechny ty pikantní momenty za čerstva vyfocené nebo natočené. Když jsem nad tím začala přemýšlet, neměla jsem náladu nastavit některému z přítomných na záchodě. Užívala jsem si nezávazného večera oproštěna od všech všedních starostí, ale ani jeden z nich si Královnu nezasloužil. Mohla jsem být v čubčím hypu, ale žádnému z těch pobudů kolem sebe jsem rozhodně podržet nechtěla. Petra se jen usmívala, když kluk po kterém jsem se před chvilkou plazila na parketu a svojí dobře rostlou pánví rozpalovala všechny buňky jeho těla odcházel odmítnut potom, co mi nabídl "nejlepší sex mého život". Takže jak? Opřená o záchodovou mísu na dvě a půl minuty než by si do mě "samec" vyprázdnil svoje koule? Byť jsem dneska byla čubka každým coulem, ze své úrovně jsem nechtěla ubírat ani procento. 
Tak jako všechny předchozí štace, i tahle nás omrzela a ve dvě ráno jsme se začaly pomalu balit a přesouvat k východu s tím, že dle domluvy zakončíme dnešní večer včetně subíka na swingers párty. 

"Nevolej mu, on nás tam nepoveze" okřikla mě Petra
"Vždyť do klubu měl jet s námi .. "
"Přijede tam za námi, ale obstarala jsem nám jiný odvoz .."

Zatímco Petra telefonovala, rozsvítil se v řadě zaparkovaných vozidel černý Mercedes a jel pomalu k nám. Já jsem se na Petru ohlédla a ta mi jen v rychlosti pošeptala do ucha, ať si to koukám pořádně užít a rovnou si šla sednout na zadní sedačku. Na sedadlo spolujezdce jsem si sedla velmi ochotně, protože tento "taxikář" byl předznamením toho, že si dneska slutku vyzkouším se vším všudy. Na jednu stranu jsem s tímto mužem měla navázaný vyrovnaný milenecký vztah na bázi Hotwife/Bull, ale po poslední zkušenosti jsem už věděla, že i jeho stránka, kdy mi dává do těla je něco, s čím jsem ochotná žít. Trvalo mi chvilku, než jsem se s nastalou situací srovnala, ale vzhledem k dojezdu éčka a několika drinkům, které si mi valily v krevním oběhem jsem ještě ve finále já byla ta, co udělala první krok. 
Levou rukou jsem ho hladila po stehně, zatímco on svojí pravou rukou během řízení kontroloval, jestli nemám kalhotky. Než jsem se pořádně rozkoukala, už jsem hekala na sedačce, protože jsem v sobě měla dva prsty. Nevím jak jsme se tam ocitnuly, ale najednou mercedes sjížděl ze silnice a byli jsme na takovém zapadlém odpočívadle někde pod mostem - pravděpodobně někde u Lochkova. Petra si šla rovnou ven zapálit a my zůstali v autě sami. 
"Na tu swingers párty bych tě rád doprovodil jako tvůj Bull"
"Jako, že bych si dneska vyzkoušela nejenom být slut, ale rovnou slutwife?"
"Dodržuj pár pravidel a bude to noc, na kterou nezapomeneš .."

Petra měla skoro dokouřeno, když slyšela cvaknutí dveří od auta. Nevěnovala tomu žádnou větší pozornost do doby, než slyšela hluboké vzdychání ze přední části vozidla. Přišla akorát ve chvíli, kdy jsem v sobě měla zaražený anální kolíček se zirkonem a já jí ochotně nadzvedávala šatičky, aby si to mohla pořádně vyfotit - zavedení buttplugu byl jeden z dalších úkolů. Petra si mezitím odešla do auta pro další cigaretu, když jí v prohrabování kabelky vyrušil zvuk poklopce a polykání. Zvednula hlavu a viděla mě, jak přisátá na Bullově penisu zkouším limity svého dávícího reflexu, zatímco mám prsa vyndaná z výstřihu ven. Následovalo další video, které tak dokazovalo splnění jednoho z úkolů. Já jsem v tu chvíli měla úplně jiné starosti, protože kouření ptáků není zrovna moje oblíbená parketa a tenhle pták nepatřil zrovna mezi malé kousky, což dokazoval každým sebemenším přírazem vyvíjejíc tlak na moje krční mandle. Když jsem chytnula rytmus, tak mi ho Bull vyndal z pusy a dodělal se dle naší domluvy z auta přímo na moje kozy.
Postříkaná prsa jsem si zase uklidila do minišatiček a vstřebávala svoje pocity. Cestou do klubu už bylo v autě ticho, já se soustředila na okamžiky co právě prožívám. Nikdy by mě nenapadlo, že zatímco budu zadaná tak budu ve tři ráno jezdit po Praze se svým milencem, oblečená jako čubka s chokerem na krku, kolíkem v zadku, výstřihem ulepeným od semene a do toho s nejlepší kamarádkou na zadních sedačkách, která mě v tom všem bude ještě podporovat. Všimla jsem si, že si Petra celou cestu psala se subíkem. Doufala jsem, že je to zatím ještě v mantinelech, ale ona o tom nechtěla mluvit a já neměla v tu chvíli možnost zjistit co se děje. 

Při příjezdu do klubu tam subík ještě nebyl. Posadili jsme se na jeden gauč zastrčený tak trochu v rohu místnosti a s Petrou jsme se rozkoukávaly, co se to kolem vlastně děje. Bull objednával drinky a my se zaměřily na partičku několika osob při gangbangu. Na Petře jsem viděla, že jí to zajímá. 
"Kde je?"
"Neboj, on přijede. Jenom mu dej čas.."
"Myslela jsem, že už tady bude .. "
"Soustřeď se na svoje cíle. Tohle je tvůj večer .. "

Měla pravdu. Takový večer už se nebude opakovat, tohle se nedá zažít víckrát za život. Hodila jsem do sebe další drink a tahala Bulla na parket, protože jsem chtěla tančit. Konečně jsem se kolem někoho mohla motat tak jak si zasloužil. Dávala jsem mu ze sebe to nejlepší - každý pohyb jsem dělala tak, abych maximálně využívala potenciálu vlastních křivek a byť to s kolíkem bylo značně nepohodlné, nezbývalo než si v tom najít vlastní specifickou zábavu. Bull začínal být víc a víc dotěrný - nejdříve mi sahal mezi nohy, potom pokročil k tomu, že mi vyhrnoval sukni a nakonec jsem skončila s prsama venku a neustále pobízená k tanci. Ať se to může zdát jakkoliv divné, k mé roli toho večera to patřilo. A já tam i nadále pracovala zadkem tak, aby penis mého Bulla byl co nejdřív v pozoru. Cítila jsem, že v ten večer jsem čubka tělem i duší. Byla jsem v takovém rauši, že kdyby chtěl, vykouřila bych ho uprostřed parketu. Vrátily jsme se zpátky na gauč, zatímco jsem do sebe exovala další připravený drink. 

Mezitím už Petra přešlapovala před klubem očekávaje subíka a rovnou ho připravovala na situaci co uvnitř uvidí. Zdál se smířený, video také zpracoval a byl s tím v pohodě. Věděl, že nemůže za mnou a musí být někde schovaný, což pro mě byl neskutečný rajc. Protože Bull o něm (jak jsem se později dozvěděla) vůbec nevěděl, já věděla, že tam někde asi je, ale nesmím dělat, že o něm vím a Petra to celé dávala dohromady. Když se vrátila z venku, líbala jsem se s Bullem a šeptala mu, že mě ten kolíček začíná tlačit.

On na to žádné ohledy nebral a táhnul mě znovu na parket, kde mě plácáním po zadku pobízel ke stále odvážnějším tanečním kreacím. Popravdě, dostávala jsem se do jakéhosi slut-transu, kdy jsem měla rodidla v jednom ohni a chtěla jsem penis - ale strašně. Čím déle jsem se kolem něho točila, tím víc jsem chtěla, aby do mě zase vrazil ptáka. Pak mi došlo, že u sebe nemám jediný kondom, protože v zápalu vášně jsme všechny vyhodily do koše a spoléhat se na kvalitu místních kondomů jsem nechtěla ani omylem. Se slovy, že si musím odskočit jsem běžela na záchod, odkud jsem psala subíkovi SMS:
"Doufám, že už tady někde jsi a celé to vidíš, kolíček mám stále v sobě. Dneska si opravdu připadám jako stoprocentní čubka. Takže ti dávám deset minut na to, abys mi do kapsy od kabátu, který je u Petry, strčil krabičku kondomů nebo dostaneš k snídani cumcake.
Čas ti běží PAROHÁČI"

Subík vyběhnul z klubu ven a běžel k nejbližší benzínce. Věděl, že tady je, protože kolem ní přijížděl. Zároveň běžel zpátky a tajně se vkrádal k Petře, která když do kapsy od kabátu strkal krabičku s kondomy komentovala jeho počínání slovy "Tak je hodnej" .. 
"Kondomy jsou na místě, kvalitní šuk Královno!"
"Neboj, tenhle chlap ví co dělá. Tvrdě, opravdu tvrdě šuká a já se nemůžu dočkat až do mě zase vrazí péro a mě se rozjedou nohy. Třeba mě uslyšíš, s ním se nejde krotit .. "

Královna se po chvilce pro kondomy opravdu zastavila. Nevím, jestli si subíka všimnula, ale když se podívala jeho směrem, tak než vykouknul zpátky, už se zase s Bullem líbali a on si rukou hrál s jejími ňadry. Pak spolu odešli k jedné z místností určených na intimnosti v uzavřené skupině, víc subík vidět nemohl.

Čím déle jsem měla choker na krku, tím hruběji se ke mně Bull choval. Nechal mě vlézt si na všechny čtyři a nasadil se kondom. Spodek mi několikrát projel za pomoci prstů, a když si byl jistý, že jsem dost vlhká tak do mě vrazil svůj úd. Vyjekla jsem a cukla sebou dopředu. Aby se to neopakovalo, pojistil se tím, že mi rukou zajel do vlasů držel si mě za ně. Znovu do mě přirazil a já nemohla nikam ucuknout, při druhém přírazu mi z šatů opět vyndal prsa a během toho co do mě přirážel mi funěl do ucha, že šikovnější čubka mu rukama neprošla. Zadkem jsem vyrážela vstříc jeho přírazům a užívala si tlak, který vyvíjel penis bourající do análního kolíku. Opět jsem byla hlasitá - hodně hlasitá. Udělala jsem se třikrát než jsem cítila, že to z něho vyletí každou chvilku, ale udělal něco, co jsem nečekala. Z ničeho nic mi ze zadku doslova vyškubnul anální kolík, sundal si šprcku a celou dávku hutného semene mi nastříkal přímo na anální věnec. Potom mě obešel, dal mi pusu na čelo a rozloučil se s tím, že ráno musí brzo stávat a že taková domluva byla s Petrou. Já tam zůstala sama - teda sama - potom co Bull odešel mi tam Petra nasměřovala subíka, který se na můj příkaz ihned pustil do mého očištění, zatímco já spokojeně oddychovala ..

Při převalování v posteli po třech orgasmech mi docházelo, jak skvělý život mám. Zároveň jsem si začala uvědomovat, že i Hotwife má občas vlastní slut démony, které je potřeba ventilovat. Zatímco já spokojeně oddychovala, pás cudnosti mého suba nedovoloval mu klidný spánek a klíč od jeho pásu se v naší domácnosti nenacházel - byl na druhém konci města. U Markéty ..