NUCENÁ BISEXUALITA


Tvá sexualita není důležitá - tvoje submise ano!

Předpokládám, že když si otevřel tento článek tak se buď tobě nebo tvé Paní honí hlavou myšlenka, že by jsi se mohl stát bisexuálním cuckoldem. Opravdu jsi připravený udělat další krok a vzít do pusy penis Bulla tvé Paní? Jsi rozhodnutý jí dodat extázi v podobě hormonů nadřazenosti?

V první řadě je důležité si přiznat, že v tom nejsi sám! Po celém světě jsou tisíce cuckoldů, kteří musí projevovat respekt Bullům svých patrnerek. V cuckoldu se jedná o zcela přirozený vývoj kdy tato praktika prostě přijde časem - je to jako olivy nebo víno. Ze začátku nechutnají a člověk do nich musí "dorůst". Zkusíme ti trošku pomoct a ukázat ti co nejsnadnější cestu a zároveň ti odpovědět na možné otázky, které ti v hlavě vyskočily/vyskočí.

Pokud si strávil už nějaký čas pátráním po internetu nebo chatu například na amatérech, mohl si se setkat s různými nabubřelými idioty, kteří se prezentují názorem, že cuckoldi jsou vlastně uzavřená skupina gayů, kteří se akorát schovávají v manželství, aby nebyli ve společnosti tolik na očích a tohle je jejich cesta jak se nechat narazit na mužský ohon. Wau - takže to moje submisivní koťátko co se mi svázaný válí u nohou a bylo by schopný se občas i udusit  jenom aby mi jí mohlo lízat je vlastně gay! No, tyto idioty prosím ignorujte - stejně jako to děláme my. Stejně zastávám názor, že je pro dnešní společnost přijatelnější, když je někdo gay než když ho vzrušuje šukání manželky cizím chlapem. 

Být opravdu dobrým bisexuálním cuckoldem není o tvé sexualitě. Nikoho nezajímá jestli jsi homosexuál, heterosexuál nebo bisexuál, protože to v tu chvíli není podstatné. Ta podstata totiž vychází z absolutního odevzdání se do rukou submise - respektive člověka, který jí ovládá. Takže je ve výsledku jedno, jestli je vidět tvoje rty kolem penisu Pána jeho přání nebo přání tvé Paní. Alpha řekla - ty uděláš, nic složitého. Je to o tom padnout před ním na kolena a tím ukázat kde je ve vaší sexuální hierarchii tvé místo. Uvědomit si, že tvoje role je sát penis, který šuká tvou ženu. Ne jí šukat .. 

Je to o tom poslechnout příkaz své Paní "Kuř ho" a udělat to bez zaváhání. Najít vzrušení v ponížení, které tato situaci přináší. Dopřát své Paní vlhký rozkrok z toho, jak na slovo saješ cizího ptáka - i k tomu tě zavazuje obojek, který na svém krku nosíš!

Teď dobrá rada pro některé cuckoldové situace. Pokud chceš být opravdu dobrým cuckoldem, vždycky mysli na to, že tvá role v tomto milostném trojúhelníku je rozdávat uspokojení na zavolání. Měl by si sám cítit takové to šimrání v podbřišku z toho, že rozdáváš orgasmy kdykoliv tě tvůj Pán nebo Tvá Paní pošle "tam dolů" ..  

Nyní jsme se prokousali psychologickým pohledem na věc a čeká nás už ta praktičtější část. Předpokládám, že i ostatní Hotwife to mají podobné - prvopočátkem prolínání bisexuality a cuckoldu je tzv. "rozkouření Bulla" před sexem, že? Nebo jste začali už dávno a v určité formě bisexuálního cuckoldu lítáte už pěkně dlouho aniž by jste to registrovali? Co takový použitý kondom, který svému paroháčovi nosíte jako suvenýr - nikdy vám hlavou neprobleskla představa mu ho dát vylízat? Nebo už to děláte bůh ví jak dlouho a ani vás nenapadlo k tomu přistupovat jako k NUCENÉ bisexualitě? 

Najít hranici toho, co je nebo není z bisexuálního světa je konkrétně v cuckoldu docela maturita. Budeme však brát, že první opravdovou lekcí nucené bisexuality je připravení Bulla na sex s Paničkou. Spolu si projedeme nějaké základy, aby jste si srovnali v hlavě co se po vás vlastně chce. Základem "Blowjobu" je jednoduchost. Penis se pohybuje v puse dovnitř a ven a tím působí nejdříve opravdu pevnou erekci a při pokračování dochází k ejakulaci. Zkusíme si vyjmenovat pár pravidel, která by vám mohla pomoct s formováním vaší techniky, aby na vás Vaše Paní mohl být pyšná za váš skill.

Pracuj hlavou!
Pokud s těmito praktikami opravdu teprve začínáte tak nejsou moc vysoké šance, že zvládnete polknout celé mužské péro nadoraz (hlavně ve chvíli, kdy má Bull abnormálně větší penis). Hlavně si z toho nedělejte těžkou hlavu - věřte, že to je přesně moment, který Bullovi neskutečně lichotí. Ze začátku však stejně nikdo nebude chtít, aby jste předvedli Blowjob jako z porna - zaměřte se pouze na to, co jste dostali za úkol. Soustřeďte se na to, aby se jeho penis v polotvrdém stavu změnil na tvrdý a on mohl pohodlně vyšukat vaší Paničku a ona se nemusela zabývat tak podřadnou prací a přenechá jí vám. 

Oční kontakt je důležitý!
Muži zbožňují, když se jim během kuřby díváte do očí - o těch dominantních to platí dvojnásob. A ty jako cuckold kouřící péro svého Pána by si měl každý detail, který pomůže k jeho uspokojení dotáhnout k dokonalosti a zapojit ho do své techniky. 
To znamená, že by jste se mu měli dívat do očí zatímco máte v puse jeho penis. Nebojte se mu ukázat jak vás ponižuje mít jeho penis v puse. Nedělejte to však s nechutí nebo vás to vaše Paní naučí pomocí svého biče milovat.

Prokažte úctu jeho koulím!
S tímto skillem už plynule přecházíme do chvíle, kdy Vaší Paní nejde jenom o postavení penisu jejího milence. Nyní už je sama v situaci, kdy si chce sednout do křesla, hodit si nohu přes nohu a dívat se na to jak sloužíte svému Pánovi - vidět tu situaci, kdy jejího Alfasamce obsluhuje její vlastní sluha. Tu pokoru, kterou musíte projevit - nepochybujte o tom, že z toho bude mít pěkně vlhký rozkrok i když třeba tvrdí, že to není její šálek kávy. 

Spousta mužů nedojde takového uspokojení klasickým kouřením jako když jim opečováváte koule. Pokud chcete zlepšit svůj skill, určitě zkuste tuto praktiku zapojit do svých orálních dovedností. V jednom článku jsem četl zpověď otroka jednoho dominanta, který radil, že svého Pána kouří tak, že pouze otevře pusu a vyplázne jazyk - to sice umocňuje dávicí reflex, ale zároveň při přírazech do jeho krku špičkou jazyka může dráždit koule svého Pána. Upřímně si nedělám iluze o tom, že to zvládnete jako nezkušený subík napoprvé. Tohle chce doopravdy hodně tréninku a trpělivou dominu, která to s vámi nacvičí na straponu. 

Vy si však pamatujte, že pokud nemáte svázané ruce tak můžete varlata masírovat rukou nebo vyndat na chvilku penis z pusy a vzít do ní pytel svého Pána, který budete laskat jazykem. Nebuďte však příliš hrubý, varlata jsou velice citlivé a vaše Paní by vás za to mohla velice nehezky potrestat! 

Tvůj jazyk je nástrojem uspokojení!
Není to jenom o tom nechat jeho ptáka zajíždět dovnitř a ven a nechat si s nim plnit krk. Pokud není přáním tvého Pána, aby si mu jenom nastavil hubu, tak by si měl být aktivní! Pohybuj se svým jazykem po jeho žaludu, dráždi mu uzdičku a neboj se rychlých pohybů.

Žádné zuby! 
Nejdříve jsme nechtěli tento bod vůbec rozebírat, ale nakonec jsme to sem přece jenom napsali. Jakýkoliv kontakt tvých zubů s jeho penisem nebo koulemi je velice nežádoucí. Zkoušej si praxi na banánu (tam uvidíš po svých zubech stopy pokud to děláš špatně) a zjisti kde děláš chybu. Lehko se totiž dostaneš do situace, kdy budeš mít v puse roztahovací roubík, který udrží tvé zuby v dostatečné vzdálenosti od penisu a zažiješ deepthroat o kterém se ti ani nesnilo! 

Tvé dušení je žádoucí!
Občas se stane, že tě Pán "přirazí" na svůj penis - což má za následek, že bez přípravy zasune svého ptáka hlouběji než si byl připraven. Samozřejmě nemáme na mysli deepthroat, který je celý založený na tomto principu, ale situaci při přípravě penisu nebo při kouření. Obvykle to dominanti dělají ve chvíli kdy se udělají. 

Při deepthroatu je to úplně něco jiného - tam si prostě jenom klekni, otevři pusu, vyplázni jazyk a DRŽ. Nech Pána ať určuje tempo i hloubko přírazů a nech své tělo pracovat - že slintáš, tečou ti slzy, dusíš se a dávíš se? Proto to dělá - snaž se držet obranné reflexy svého těla na uzdě, ale stejně se ze začátku některým nevyhneš. Jen věř, že je to snesitelnější bez provazů..

A teď si to celé shrneme .. 
S nucenou bisexualitou se můžeme setkat v podstatě u dvou druhů párů - femdom párů nebo pokročilých cuckold párů- Nejoblíbenější technikou v tomto ohledu je kouření penisu bulla cuckoldem. Pokud chce být cuckold opravdu dobrý ve své roli, je třeba smířit se s tím, že to dříve nebo později přijde a psychicky se s tím dopředu srovnat. 

Základem je přivést ho k erekci - ve většině případů dostanete jakýsi polotovar v podobě napůl stojícího penisu, který máte svými orálními povinnostmi dovést k dokonalé erekci. Připravit tak Bulla na styk s vaší Paní.
Po něm bude pravděpodobně chtít, aby jste je oba dva očistili. To je další věc, která vás čeká. Začněte s Bullem, protože to je rychlejší. Klekněte si před něj a svým jazykem zbavte jeho penis zbytků semene a šťávy z vaší Paní. Když skončíte, přesuňte se k právě vyšukané Paničce a pokračujte. Čeká vás většinou celá olepená vagína od štávy, ze které bude postupně vytékat semeno. Je to pracné a občas dost nepohodlné - ale je to vaše role tak se snažte! 

Pokud stále vaše Paní a Bull využívají condom, máte na půl vyhráno! Penis budete muset pusou postavit tak jako kdyby prcali na ostro, ale následuje nasazení šprcky na jeho penis. Možnosti máte dvě - buďto rukou nebo pusou. Výběr stejně většinou připadne na vaši Paní, ale měli by jste minimálně mluvit o tom, kterou možnost preferuje. Nasadit condom pusou není snadné a chce to trénink. Je to však jednodušší při "after care", protože Bull si kondom sundá sám a hodí ho na zem. Vy penis očistíte od zbytku lubrikantu a sperma, které nezůstalo v condomu. Paní očistíte od šťávy a pak to zase závisí na pravidelch - většinou vás však nechá kleknout, otevřít pusu a kondom vám nechá vykapat do pusy nebo vám ho strčí do huby a tu zacpe roubíkem. Počítejte s tím, že až mu budete čistit penis tak ucítíte takovou tu nepříjemnou pachuť latexu - tak se na ní připravte. 

Časem se to zvrtne a budete (ať už z jakéhokoliv důvodu) donucení vykouřit Bulla až do konce. Záleží na rafinovanosti vaší Paní, ale spíš se připravte na variantu bez ochrany. Ze začátku bude Bull spíš opatrný, takže máte šanci předvést své orální přednosti. Čim nešikovnější budete, tím dříve vás prostě chytne za hlavu a vyšuká vám držku jako by jste byli slutwife. A věřte, že deepthroat od dominantů je hodně hrubý a nepříjemný. 

Kam to až může zajít?

Cuckold trojka - Paní vám při sexu může přikázat ať jdete svému Bullovi lízat koule zatímco jí prcá nebo se do této situace můžete díky provazům dostat vcelku neplánovaně. Rafinovanosti Hotwife se meze nekladou a my umíme být hodně vynalézavé! Co takhle pustit suba pod sebe, rozkročit se mu nad hlavou a nechat se naprcat hezky zezadu, aby to všechno měl před očima a na konci mu mrdka kapala přímo na ksicht? 

 Cuckold rimming - Lízat zadek svojí Paní musí snad každý subík. Ono však to není příjemné jenom dámám a když máte patolízala, který vám musí tolerovat a někdy i sloužit při souloži s mužem Vaší úrovně, proč toho nevyužít a nenechat dopřát trošku nepoznaného ovoce i svému milenci? Rimming může dokonce Bull od Vašeho subíka i vyžadovat - my to však nepraktikujeme..

Kouřící výchova - Je to trošku za hranou, ale dostaňte se svému paroháčovi i se svým Bullem trošku do hlavy. Přinuťte jej aby vám po odchodu Bulla při líbání vašich oblíbených lodiček děkoval za to, že mohl uspokojit svého Pána. Přinuťte jej děkovat Bullovi za možnost kouřit jeho penis. Přinuťte jej děkovat za to, že je na něj hrubý.. Buďte zlá a nekompromisní!

Anal rape - Víte proč Bull šuká slutwife raději do zadku a ne normálně? Samozřejmě je to pro něj mnohem příjemnější, protože je to užší otvor, ale také proto, že ona z toho nemá takové uspokojení jako když jí dráždí vaginálně. Ve starověkém Římě pokud chtěl muž muže pokořit na dno, docílil toho tak, že jej znásilnil. 

Váš Bull jakožto Alfa ve vašem milostném trojúhelníku začne časem také pošilhávat po čím dál větších extrémech, kterými by demonstroval své postavení Alfasamce. Toto je jeden z nich. Připravte svého submisiva na možnost, že ne vždycky bude strapon jediným obsahem jeho konečníku. 
Jen pozor na vaší hračku - ona nejspíš nebude souhlasit s tím, že je to nejlepší nápad. Pozor na to, aby se nezačala v nesprávnou chvíli ohánět stopkou a podobně. Musíte mu vysvětlit, že když zvládl stavění penisu, kouření penisu a dokonce i rimming, je to přirozený vývoj a další meta kterou spolu musíte absolvovat. Dobrovolně přeci přijal, že chce ve vašem milostným trojúhelníku být tím článekm, který uspokojení pouze rozdává ...

Without Queen - V konečném důsledku se může vaše sexuální hračka stát také sexuální hračkou vašeho Bulla. Nezapomínejte si však tyto ponižující momenty pojišťovat a utvrzovat v nich toho submisivního paroháče pomocí smlouvy. Jen udělejte revizi smlouvy, do které dodáte, že je povinný po sexu očistit Vás i Vašeho milence. Udělejte za čas další dodatek, ve kterém bude že musí při sexu poskytovat "asistenční služby", jen tam udělejte další dodatek ve kterém bude zahrnuto, že musí Vašho Bulla orálně i análně uspokojit. No a co bude dál? Nikdy se Vám nestalo, že jste odjela pracovně mimo město na několik dní? Nebo letěla s kamarádkou na dovolenou v duchu Girls Night Out? Nepochybuji o tom že ANO. Nebo jste prostě měla domluvené rande a během dne jste v pracovním zápalu na sex přestala mít chuť .. Nebo typická "bolest hlavy"? Proč by se v případě Vaší nepřítomnosti o uspokojení Vašeho milence neměla postarat Vaše kurva? 

"Tak je hodný, za chviličku odejdu a nechám tě tady s Páníčkem samotného. Slíbila jsem mu, že tě naučím držet i při tvrdých přírazech na sucho, tak ne abys u toho vyváděl jako posledně. Hezky se uvolni, víš přece že anál mohou dominanti dělat jenom se submisivním odpadem - tak zatni zuby a splň svou povinnost .. " 😈

Z pohledu cukolda je to značně jednodušší - Tvá Paní je pryč nebo prostě nemá na sex s Pánem náladu, ale jeho koule jsou plné semene, které chce ven. Však sám znáš ten nepříjemný pocit přeplněných varlat - pravda je, že tobě z pásu cudnosti pomůže většinou jen milking. On má tvojí prdel nebo tvojí hubu. Pamatuj, že i tohle je součást cuckoldového vztahu. Vykouříš ho, protože tvoje Paní je právě zaneprázdněná nebo prostě chce, abys to udělal za ní.