Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


Alpha Male 


Když si Vám žena stěžuje na nevěrného manžela, přicházíte v úvahu jako mstitel..

Tak pojďme konečně kousnout do toho kyselého jablíčka. Z nějakého důvodu tento text čteš a pochybuji, že si na něj narazil úplnou náhodou. Pravděpodobně už znáš rozdíl mezi milencem a Bullem, ale pojďme se podívat trošku hlouběji do liščí nory a rozeberme tento problém trošku filozoficky.

Dobře, dost pravděpodobně si narazil na jeden ze statisíců párů (bohužel u nás na jeden z těch několika desítek, kteří touto zábavou plní své sexuální sny), který k sobě hledá Bulla. Ona je pravděpodobně krásná Hotwife (jinak by si o to nestál) a on cuckold (jinak by si prostě jenom obyčejně šoustal cizí holku). V tuto chvíli se nám mužské pohlaví dělí na chlapce a na chlapy. Jsem v naší republice jeden z těch mála zasvěcených, proto si dovoluji předávat své myšlenky, fantazie, zkušenosti a pohled na svět skrz tento blog dále, třeba tím někoho obohatím. Když přeskočíme tyhle nudné žvásty, dostaneme se konečně k věci. První ze všeho - spousta nezadaných kluků jsou naprosto bezradných, když se chtějí na lusknutí prstu stát opravdovým Bullem pro cuckoldový pár. Většinou si totiž myslí, že "bejt bull" je o tom mrdat cizí manželku - nic nemůže být dál od pravdy než tenhle blábol. Nevím kdo vám ho nasadil do hlavy, ale je to BULLSHIT!

Tyhle pofidérní bullové totiž nechápou, že celý tenhle vztah je založený na vztahu tří osob. To je velice důležité si uvědomit a na téhle myšlence je potřeba začít. Nebudeme si nic nalhávat, tenhle vztah "tří lidí" je komplikovanější než normální vztah "dvou lidí" .. Ale jinak ano, už slyším v hlavě ty argumenty "Já chci jenom šukat jeho manželku, nepotřebuju s ním mít nějakej vztah .. " - v tom případě si zklamal. Vykašli se na to, cuckold není v tu chvíli vůbec záležitost pro tebe a musíš dospět. Ne dospět jako dospět - samozřejmě chápu, že pokud ti je 50 tak už tě nic hezkého nečeká a dospívání se bude konat jenom těžko - ale myslím sexuálně/emocionálně. V tu chvíli zůstaň u nezadaných holek, protože cuckold nezvládneš. V tu chvíli nejsi hoden pyšnit se titulem "Alfasamec" nebo "Bull" - seš prostě jenom kluk co šoustá cizí holku.

Zase na druhou stranu, pokud to takhle doposud máš a chceš se podívat po nějaké holce co by tohle chtěla zkusit, rozhodně tě nebudu odrazovat. Pokud se cítíš být alfou, máš na to! Neni to o tom mít třiceticentimetrovou kládu, chodit denně v obleku nebo snídat kaviár. Je to o stavu mysli .. Hotwife jako taková je žena, která je naprosto úchvatná. Když si teď odpustíme přemýšlet nad jejím partnerem, uvědom si, že je to pravděpodobně sexuálně nejotevřenější holka kterou si kdy potkal. Ta sexuální svoboda, kterou v sobě tenhle drahokam schovává je něco, co jen těžko někde potkáš nebo uvidíš. Aby s tebou takováhle žena lezla do postele .. to je DAR! Pokud si chceš ulevit od těch zadaných holek, které se klepou aby jejich starej nepřišel o dvě hodiny dřív z práce, od těch nezadanejch kurviček co potkáváš na baru (ehm .. mimochodem, půlka těch kluků co tam jsou je před tebou měla taky) a od těch emocionálně nedospělejch zadanejch princezen, který po večerech posílaj na snapu svoje kozy všem klukum co maj v přátelích - tak se zamysli ...

Hotwife je Královna, chceš být jejím Králem?

Začneme tím, že být Bull znamená přijít do cizího vztahu. V tom vztahu předtím než se s tebou sešli už tak alespoň stokrát mluvili o svých představách a fantaziích. Oni něco chtějí a ten nejlepší začátek je ten, že se zapojíš do jejich představ - ne že přijdeš a začneš jim vnucovat ty svoje. Všechno je o dohodě, kompromisu - i zde to platí. Tvůj začátek by měl být takový, že si vyslechneš to co chtějí oni a pokusíš se jim vyhovět. Zároveň však nastíníš svoje představy a zkusíš alespoň s Hotwife probrat, jaké jsou tvé sny v tomto ohledu.

Pokud se ti povede vytáhnout Hotwife (ať už v doprovodu nebo bez něj) na první schůzku, chovej se galantně. Zachovej si tvář elegantního gentlemana a snaž se sosat co nejvíce informací, potřebuješ je. Oni dva se znají dokonale, ale ty přicházíš jako někdo nový. Sosej každé slovo které ti o sobě prozradí a naopak buď stejně sdílný jako ona. Na co si však dej veliký pozor, nezačínej s žádnými sexuálními narážkami nebo vysíláním signálu dříve než ona. Ona ví, na co je její cuckold připravený a hlavně - na co je připravena ona. Pokud ona vyšle signál, klidně jí ho oplať, ale nezačínej. Pokud bude chtít, i na prvním rande ti splní blowjob v restauraci na záchodech nebo v nějaké zapadlé boční pražské uličce. Ty však netlač na pilu! Chovej se jako gentleman a uvidíš, že ti to přinese ovoce.

Dokonalý vztah nenajdeš na ulici - to platí o vztahu dvou jako o vztahu tří. Vkládej do toho hodně úsilí, hodně času, nešetři prostředky a všechno se ti to vrátí. Poslouchej jejich přání a představy, poděl se s nimi o ty své. Až pár naučí svoje představy tebe a ty naučíš své představy jim, vztah bude mnohem komfortnější a sex bude lepší. Ale přijde to pouze v případě, že spolu všichni budete na tomhle vztahu pracovat společně. Vidíš? Pokud jenom přijedeš a "opícháš mu manželku", daleko se nedostanete .. 

Začni tedy tím, že s nimi probereš "co všichni vlastně chcete". Je milion možností jak to každý pár má a to dává spoustu příležitostí k nevšedním zážitkům. Komunikace je klíč k tomu, aby vám to fungovalo. Existuje spousta článků (bohužel v AJ), které pojednávají o motivaci cuckolda nebo o motivaci hotwife. Můžete se nechat inspirovat, ale na internetu také existuje spousta podobných povídek - čerpejte inspiraci. Co by tě však mělo určitě zajímat je, proč ona chce píchat s cizím mužem nebo proč on jí chce tohle tolerovat. Netlač na pilu, klidně si na to dejte drink, ale při uvolněné atmosféře se zkus tohle dozvědět. Hodně ti to pomůže rozkrýt jejich sexualitu a pomůže ti to nastavit i tebe samotného.

Další věc, která je pro tebe důležitá je, aby jsi dokázal oddělit sexuální život od toho formálního. Ano, dost možná se její subík cítí mnohem přirozeněji v obojku klečící u postele na které jí hobluješ než v košili na meetingu v práci, ale to neznamená, že se jeho život točí jenom kolem cuckoldu. Musíš respektovat, že jako pár mají i jinačí závazky - rodiče, děti, zvířata, práci, .. Pokud nechceš aby to byla jen jednorázová záležitost, ale chceš aby si jim ve vztahu nějakou dobu vydržel, musíš mít pochopení, že kvůli těmto věcem se mohou vaše hry na čas zastavit nebo omezit. Nebuď proto naštvaný kvůli změnám na poslední chvíli, odpusť jim případná zpoždění. Pokud tohle zvládneš, na její divokost tím uděláš zásadní dojem!

Když se Hotwife pomocí elegantního outfitu promění v Dámu a Bull ze sebe oblekem udělá Gentlemana, dává to té konkrétní situaci úplně jiný rozměr 😈 A že je mnohem více vzrušující, když má chlap zadanou milenku, to je léty prověřená praxe 🤗

Rozhodně si také promluvte o tom, jak to budete mít nastavené se schůzkami. Pokud se domluvíte na nějakém zaběhnutém systému (třeba každou sobotu večer) nebo jestli dáte přednost flexibilním schůzkám a spontálním akcím (ono taková smska v pozdních večerních hodinách " Jsi nadržený? Nechceš přijet? " má rozhodně něco do sebe .. )! Důležité však je vědět, co si který pár užívá. Některá manželka má radši "sexuální svobodu" s tím, že si s Bullem bude psát kdykoliv bude mít chuť, telefonovat, mailovat, smskovat, snapovat, volat přes facetime, trávit s ním čas třeba každý den, chodit na oběd, na večeři nebo mu uprostřed noci volat kvůli rychlovce. Musíte však vědět, že to tak vyhovuje vám dvěma i jejímu subíkovi - pokud začne žárlit nebo se váš sexuální vztah přehoupne v citový, je konec...

Některé páry se soustředí na cílené sexuální dráždění cuckolda za účelem jeho uspokojení - jiné naopak na sexuální dráždění při současném odpírání sexuálního vyvrcholení nebo prožitků pro cuckolda. Projevuje se to například tím, že Hotwife s cuckoldem záměrně nespí několik dní před schůzkou s Bullem, případně je mu různými donucovacími prostředky odepřen orgasmus - zamezení masturbace. Tady je velký prostor pro to, aby muž ukázal, že je doopravdy Alfa. Kdo jiný by měl Hotwife podpořit ve výchově cuckolda než její Bull?Přidaná hodnota jeho nápadů by měla být v různých omezeních jejího partnera. Tady však nastává otázka - chceš být jenom šedá myška, která omezuje jejího partnera skrz ní? No nevím, Hotwife bývají dost chytré, aby jim došlo, že s nimi manipuluješ vlastně ve svůj prospěch. Některé to určitě rády budou pnit, ale u některých by si mohl brzy narazit - tak na to pozor. Záleží na úrovni na které se domluvíte, ale ... kdo ti brání vzít telefon a napsat cuckoldovi třeba sms "Nebudeš s ní spát dokud jí v pátek neošukam já.. "

Samozřejmě nastává otázka, jestli by tedy Bull neměl být jediný sexuální partner pro Hotwife. Nu - jak k tomu přistoupit je jistě otázkou na každý jednotlivý pár, ale určitě by nebylo od věci si tento scénář na nějakou omezenou dobu vyzkoušet - záleží však na submisi cuckolda. Proto než do tohoto scénáře vletíte, zkuste naťuknout cuckolda jak by se na podobný scénář tvářil.

Každý pár to v této oblasti má trošku jinak - některé preferují, aby rande Bull-Hotwife plánoval a v podstatě řídil cuckold. Jiné páry se naopak přiklánějí ke scénáři, kdy má naprostou volnost Hotwife - to je většinou u párů, kde je Hotwife zároveň domina. Samozřejmě tento model je mnohem snažší a vzrušující prožívat, jelikož Hotwife se více vžije do role a prožívá veškeré situace mnohem přirozeněji.

Vím, že těch věcí na zamyšlení je v tuto chvíli hodně, ale cuckold je v podstatě sám o sobě takové malé BDSM - má milion variant, milion příchutí, milion možností. Dostáváte do ruky obrovskou nevyčerpatelnou studnu plnou her .. Někde je cuckold v podstatě v principu trojky, kdy oba dva muži uspokojují Hotwife jako sobě rovní. Některé muže vzrušuje se dívat na to, jak si Bull s Hotwife užívají. Pak už se dostáváme k pro nás mnohem zajímavějším tématům - jako je čekání subíka v jiné místnosti odkud pouze poslouchá, svázaný subík u postele, přivázaný k posteli a musí se dívat, zamčený v kleci a poslouchá jen zvuky nebo zaúkolovaný doma čekat na telefonát, že má svojí Paničku vyzvednout u Pána doma až spolu skončí. Z mého pohledu extrém potom je, když subík musí spát v pokoji pro hosty nebo na gauči v obývacím pokoji, zatímco Bull prožívá noc plnou sexu v jejich manželské posteli. Některé páry to mají tak, že se schází POUZE ve třech, jiné preferují schůzky Hotwife-Bull. Z mého pohledu má oboje něco do sebe ..

Znovu se k tomu dostávám - některé páry preferují, když jde Hotwife na schůzku s Bullem sama. Je to mnohem autentičtější a pravděpodobně je i vyšší možnost, že rande skončí sexem než když jim u toho bude dělat křoví jejich cuckold - mluvím teď o počáteční fázi takto nastaveného vztahu. Naopak někteří bullové (toto však platí spíš u "vanilkového cuckoldu" nebo při cuckoldu se slutwife) kontaktují cuckolda před tím než mají s jeho partnerkou rande a nadiktují mu co by si měla Hotwife obléknout - mohou to být naprosto detailní požadavky, nebo to můžou být požadavky ve smyslu, aby si vzala červené šaty, které budou ladit k jeho kravatě. Tam kde cuckold není následně přítomen jejich pohlavnímu styku by jste jako Bull měl vzít iniciativu do svých rukou a být vy ten, který požaduje, aby mu Hotwife zavolala na telefon, případně zapnula Facetime. Hlavně v začátcích je však lepší si celý sex natočit do telefonu - v případě fiaska se dá smazat, tuhle možnost Facetime bohužel nenabízí ..

Pokud chcete jako Bull svojí Hotwife vzít na nějaké "public place" - rozhodně zvažte rizika. Jak pro sebe tak pro ni - může vás potkat někdo známý, případně to pro ni může být velice nekomfortní. Promluvte si spolu o tom nejdříve a měl by jste ji i pobídnout, aby si tohle v klidu doma probrala s cuckoldem. Ať si nad to sednou a minimálně vymyslí nějakou "výmluvu", kdyby za ním přišel zítra v práci kolega a ukazoval mu fotky odněkud z ulice, jak jste na noční procházce s cizím mužem - nebo jak s ní jdete do auta, jdete do kina, jdete k němu domů a podobně.

Vím, že těch informací je hodně milý čtenáři - určitě se ti však budou hodit. Jsou to věci, nad kterými by ses měl určitě zamyslet než do podobného trojúhelníkového vztahu skočíš. Co by mohla být další varianta nad kterou je nutno přemýšlet - mě napadá třeba jak si to domluvíte ohledně "Date night". Má to proběhnout tak, že s ní půjdeš na večeři - rozdáte si to v autě a pak jí odvezeš domů? Nebo si jí vyzvedneš, strávíš s ní večer - pak půjdete k tobě, ona u tebe stráví noc a domů se vrátí až ráno? Nebo to bude tak, že ti jí cuckold přiveze přímo před dům, vy si spolu užijete a za dvacet minut mu jí vrátíš? Promluv s Hotwife i o takovém detailu jako je to kde to chce dělat - preferuje tvůj dům nebo jejich? A když se dostaneš k této otázce - jsou v tomhle nějaké zádrhely? Každý pár to má jinak - některé vyžadují aby si s ní spal v manželské posteli, jiné naopak mají manželskou postel jako takovou záruku, že je cuckold jen "hra" a je pro ně těmito hrátkami nedotknutelná. Když už jsme se dopracovali k těm scénářům, co třeba sex s Hotwife na zadních sedačkách vozidla někde v podzemních garážích kde může kdokoliv kdykoliv přijet? Tohle je varinata pro vás všechny přijatelná - sex na veřejných a poloveřejných místech? TAK DO TOHO!! Vyjasni si s cuckoldem (nebo spíš s Hotwife pokud jde o Femdom) jaké jsou hranice - máš mu jí šukat když je v práci? Nebo se máš nechat "přistihnout" při sexu s ní? A nebo ať přijde domů z práce a potká jí v koupelně, jak se maluje a obléká pro večerní rande s Tebou?

Co ty a Hotwife? Budeš jí chtít píchat s kondomem nebo na ostro? Jsou páry, které mají jako podmínku, aby spolu Bull a Hotwife spali jenom pokud bude nasazený kondom - ne ani tak kvůli pohlavním nemocem, tam by jste spolu měli mít důvěru - jde o početí. Ani prášky nejsou stoprocentní, pokud to pár chce - musíš to respektovat. Nikdo sice netvrdí, že se časem neprolomí ledy, ale na tuhle variantu bych rozhodně nevsázel. To raději zkus jiný pár, který má stejné preference jako máš ty. Nemusíš mít však obavy, na světě existuje dostatek párů, které preferují tzv. Cream Pie - kundu plnou semene.. samozřejmě tvého semene. Jsou i extrémy, kde se Hotwife nechá cíleně nastříkat nekrytá a chce počít s alfasamcem dítě, ale o tom se rozepisovat asi nemá smysl - pokud na takový pár narazíš, určitě tě rádi o všem informují sami.

Neměj strach z toho, že to na začátku není takové jaké by sis to představoval.

Příklad vanilkového cuckoldu - Nejdřív Hotwife trvá, aby byl její cuckold přítomný a díval se. Časem preferuje když je partner v jiné místnosti, následně už se nechá vozit k tobě domů a on čeká venku a pak u tebe bez problémů stráví celou noc a za půl roku s tebou chce na víkend do Egypta. Nebo naopak příklad z femdom soudku - Nejdřív trvá na osamocených rande, potom se nechá od subíka přivézt a odvézt, následně už požaduje jeho přítomnost za dvěřmi/zdí, poté jeho přítomnost v místnosti a časem třeba dokonce i jeho zapojení (pokud si pravý Bull - víš o čem píšu). Opravdu v tomhle je to velice variabilní. Je to vztah vás tří, je jenom na vás kolik mu obětujete energie a jakým směrem se bude vaše společné úsilí ubírat.

"Já myslím, že je čas zavolat tvému subíkovi, aby věděl že se máš skvěle s že jsi v bezpečí .. Ale dej mu vědět, že dnešní noc strávíš se mnou 😈😈😈" 

Zajímá tě, co nám o cuckoldu píší psychologové?

R. Senf navrhl, že by kandaulismus mohl být uvažován jako skrytá forma homosexuality; Sadger přišel s hypotézou, že se kandaulista plně identifikuje s tělem své partnerky a hluboko ve své mysli ukazuje sám sebe. Dr. Elis Sutton, která se dlouhodobě zabývá psychologií dominantně - submisivního vztahu, zase tvrdí, že submisivní partner tak demonstruje odhodlání akceptovat jakékoliv ponížení a vzdát se vlastního uspokojení výměnou za to, že žena prožívá kvalitnější sex s jiným partnerem. Proto jsou také kandaulistické praktiky často spojovány s nejrůznějšími způsoby ponižování manžela nebo druha. Dr. Sutton tvrdí, že iniciátorem tohoto kroku je častěji muž a upozorňuje, že se zpravidla jedná o krok nevratný. Jakmile si žena po letech manželství ověří, že je stále atraktivní a že může pěstovat další sexuální vztahy bez následků, zpravidla už není ochotna se této výhody vzdát. Sexuoložka Susan Gowerzasepřipomíná, že ve středním věku má žena větší sexuální potřeby než muž a požadavek na pravidelný mimomanželský sex je tudíž biologicky odůvodněný.

Ve skutečnosti mnoho lidí majících zálibu v kandaulismu nesouhlasí s výše uvedenými závěry. Podmínkou kandaulismu nemusí být podřízenost, tedy submisivita mužského partnera. Z hlediska psychiky běžného muže, který se do role podvedeného dostal nevědomky, je takovýto stav neúnosný, ponižující. Kandaulistický muž naopak nevěru partnerky vítá a někdy ji i vyžaduje. Takovýto stav věci je pro něj vítaný a pociťuje sexuální vzrušení, nikoliv ponížení.

Kandaulistický muž partnerku velmi rád sdílí s cizím mužem, jedná se tedy o dobrovolné sdílení partnerky za souhlasu kandaulistického muže a souhlasu jeho partnerky. Násilný sexuální styk na partnerce vnímá kandaulistický muž jako každý jiný, tedy jako znásilnění.

Tvrzení, že kandaulistický muž je skrytý homosexuál, většina mužů praktikujících kandaulismus odmítá. Tento názor zřejmě vychází z vnímaní kandaulismu očima a myšlením běžného muže. Přestože se kandaulistický muž rád dívá na soulož partnerky s cizím mužem, nevyhledává sexuální zkušenosti s muži a mužské tělo jej sexuálně nepřitahuje.

Cuckold (anglický výraz pro paroháče) - dá se říci, že cuckold je tvrdší forma kandaulismu, kdy muž skutečně vyhledává ve vztahu ponížení a je ve vztahu submisivní, tedy podřízený.

Cuckold má mnoho forem. Od lehké formy, kdy muž rád vidí, jak milenec partnerky ejakuluje do její vagíny až po formu, kdy chce, aby mu byl partnerkou odepírán sexuální styk a přijímá oplodnění partnerky jejím milencem. Tato sexuální záliba může zajít až tak daleko, že muž přijímá rozvod s partnerkou, kdy ta vstoupí do manželského svazku s milencem. Cuckold pak zůstává ve vztahu a podřizuje se přáním nového páru. Jedná se ale o krajní formu cuckoldu.

Stejně jako u kandaulismu je takový stav dobrovolný a přináší cuckoldovi sexuální vzrušení a stav opojení.

Je důležité vědět, že kandaulismus i cuckold je dobrovolný a muž jej nevnímá jako ponížení, ale tento stav jej sexuálně vzrušuje. Většina mužů přijde na to, že jsou kandaulisté poté, kdy jsou partnerkou podvedeni a namísto ponížení pociťují vzrušení. Poté vyžadují po partnerce informace o podrobnostech sexuálního styku s jiným mužem a následně mohou začít vyžadovat, aby partnerka v nevěře (nevěrách) pokračovala. Kandaulismus může přerůst v cuckold.

Forma provozování kandaulismu a cuckoldu je velmi individuální a závisí na dohodě obou partnerů. Kandaulismus i cuckold je společensky neškodný, neboť oba, kandaulistický muž i jeho partnerka, jsou plnoletí a tuto zálibu praktikují dobrovolně. (zdroj: Wikipedia)

Bull - pojem, který v cuckold vztahu označuje milence ženy. Označují se tak výkonní samci, kteří mají většinou mnohem větší přirození, než cuckold, jsou fyzicky zdatnější, sexuálně výkonnější a přirozeně DOMINANTNÍ.

 1. Píchač - je pouze našoupávač. V tomto ohledu je to vlastně ten "nejzákladnější typ". Prostě jenom píchá dívku o které ví, že je zadaná. Na nic se neptá, nijak to nerozebírá. Jestli to její partner ví nebo neví je mu ve finále jedno. Pro Hotwife představuje pouze jednorázovku.
 2. Milenec - to už je člověk, který pracuje s informací, že je Hotwife zadaná. Je v podstatě jedno, jestli pracujeme s modelem Hotwife nebo Slutwife, prostě ví, že ta žena někomu patří - ptá se, komunikuje na toto téma, občas při sexu vypustí nějakou kousavou poznámku na adresu partnera jeho milenky, ale nijak víc se nezapojuje. Pro Hotwife to bývá spíše krátkodobá záležitost.
 3. Bull - je už chlap, který si uvědomuje svojí roli v milostném trojúhelníku. Komunikuje i s partnerem své milenky. Nevadí mu s milenkou do noci flirtovat přes sms, rád vyrazí na rande, rád si s ní užije a je hravý. Iniciativně podporuje partnerku v posílání fotografií a videí jejímu cuckoldovi. Nedělá mu problém s Hotwife odjet na víkend nebo dovolenou.
 4. Alfasamec - v podstatě ideální level pro Femdom cuckold páry. Moc dobře si uvědomuje, že své postavení si musí nejen získat, ale také udržet. Hotwife nepodporuje, ale přímo jí pomáhá nebo se chytá iniciativy sám. Vymýšlí pro cuckolda různé podřadné úkoly, ponižuje jej a trestá - naopak o to víc si však Hotwife hýčká. Pokud s Hotwife někam vyrazí, vyžaduje přítomnost jejího sluhy pro jejich vlastní pohodlí .. Nezřídka bývá sám dominant a mívá vlastní subinku/subíka.
 5. Dominantní Bull - chlap vyhledávající výhradně Slutwife. Konkrétně chce prostě svojí sexuální hračku, kterou bude bez zábran znásilňovat a šukat jak se jemu zlíbí. Bude mít zálibu v Maledom. Samozřejmě respektuje, že ona má svoje formální závazky a bere to jako hru. Bude udržovat kontakt s cuckoldem.
 6. Dominantní Alfasamec - naprosto ideální možnost pro submisivní páry. Do téhle kategorie patří takový člověk, kterému bude úplně jedno jestli jste chlap nebo žena, jediné co ho bude zajímat je, že v době hry jste pod ním a on si s vámi tak může defacto dělat cokoliv se mu zamane - jak s vámi tak s vaším partnerem. O to, že by cuckolda nezapojoval se opravdu bát nemusíte - naopak, budete zapojení oba dva stejným dílem. Určitě stojí za zvážení, vyžaduje velkou dávku submise - jinak to nezvládnete.

Aneb zpověď cizího Bulla šukajícího Hotwife:
- Miluji, když šukám cizí manželku a můžu se subíkovi vysmívat za to, jak je úzká z toho jeho malého penisu
- Rád nechám Hotwife, aby u mě "náhodou" zapomněla klíček od pásu cudnosti a pošlu cuckoldovi snap
- Rád stříkám zadané ženě na obličej nebo do pusy, když vím, že až přijde domů tak se bude líbat se svým partnerem
- Užívám si pohled na prsten když jí mrdám, neskutečně mě rajcuje vidět, že mi tahle žena nepatří..
- Miluju, když mě při sexu popohání a já vím, že tohle doma nedostává..
- Miluju mrdání cizí ženy v jejich manželské posteli
- Rád chodím do hotelu s cizí ženou a chovám se, jako by byla moje
- Potrpím si na to, aby mi subík napsal sms nebo poslal snap, že děkuje za vymrdání jeho Paní
- Rád se fotím nebo natáčím při sexu s cizí ženou, když vím že se tím pak doma bude chlubit, nebo když mu to rovnou pošle
- Zbožňuju, když přijdeme ve třech do drogerie a já se začnu s jeho ženou líbat a on jde k okénku a kupuje nám kondomy ..
- Miluju když slyším, že jsem byl lepší než její manžel..
- U párů, se kteýrmi se setkávám dlouho si potrpím, abych po sexu usnul v jejich manželské posteli vedle Hotwife a cuckold ležel před postelí na zemi
- Užívám si, když se s Hotwife sejdeme někde v klubu a ona přijde jako bohatá panička a pak spolu taxíkem odjedeme ke mně..
- Vždycky se dívám, když si ho Hotwife tahá za obojek k vystříkané vagíně a všichni tři víme, co bude následovat
- Užívám si sex po telefonu s Hotwife, i když vím že jí v tu chvíli ta její nula líže zadek

Aneb zpověď cizího Bulla šukajícího slutwife: 

- Když jsou spolu, milují se. Když jsi s ní ty, musí to celé být pouze o sexu. Vyžaduj a vnímej. Vůbec neváhej a neměj zábrany se k ní chovat jako ke svojí děvce. Věř nebo ne, je to přesně to, co ona i on od tebe chce.
- Pokud se s tebou může scházet i sama, pozvi jí k sobě a pozvi kamaráda, aby se neohlášeně zastavil. Poruč jí, aby ho vykouřila. 
- Přivaž jí k posteli a užívej si s ní až do rána,pokud měla domluvený čas, kdy bude doma (ignorujte telefonáty a smsky od manžela - ona je tvoje děvka, dokud s ní neskončíš tak domů nepůjde).
- Když je navštívíš doma, na jedné z návštěv, když už tě vnímá jako svého Alfa Samce, vejdi do dveří, stlač jí na kolena a nech si ho vykouřit před očima manžela.
- Vezmi ji ven na skleničku, ošukej jí v autě cestou domů a vylož jí použitou, rozcuchanou a nedooblečenou, plnou semene před jejich domem.
- Přesvědč ji, aby si v kavárně svlékla kalhotky a jako "náhodou" ukázala některým hostům, že je na ostro. 
- Buď požadovačný. Buď spontánní. Buď jiný. Buď takový, jaký není její manžel. Ona (i on) to tak od tebe očekává.

Manžel vs. Milenec

Nikdy nedělejte cuckold jenom kvůli svojí vypočítavosti. Pokud se cítíte být mrcha a přišlo vám to jako snadná cesta k cizímu penisu, není to pro vás. Přemýšlejte nad tím, je pro vás váš manžel opravdu mužem číslo jedna? Musíte si tím být jistá - svým způsobem vám dává do ruky pistoli a strká si jí k hlavě. Je to veliká zodpovědnost stát se ze dne na den Hotwife ♠️
Musíte mít čistou mysl a jít do toho s myšlenkou "existuju jenom já a můj manžel, všichni ostatní jsou jenom kulisy pro naše hry" 👩🏼‍💼 Vy budete teď mít v ruce otěže tohoto vztahu a je potřeba si tu zodpovědnost uvědomovat. Bull pro vás musí být jenom dovoleným milencem, partner na sex, mužem který má větší penis než váš manžel - ale nikdy se z něj nesmí stát váš kamarád. S milencem to nikdy nesmí přerůst ve vztah, neměla by jste si nikdy položit otázku "jaké by to bylo žít s ním" a dospět k názoru, že lepší 🙄 

Nepodceňujte tuto otázku, žádný Bull vám nestojí za rozpadnutý vztah! 


Rozumně si proto vybírejte Bulla a ideálně si nevybírejte muže takové, do kterých by jste se mohla zamilovat. Ideální proto jsou tyto aspekty:

- je ženatý 👨‍👩‍👧
- není váš typ 🚶🏼‍♂️
- je o dost starší
- je o dost mladší
- nepřitahujete se sexuálně (myšleno že jste oba dva například dominantní)
- je z daleka

"Zvedl ji nahoru, posadil ji na stůl a zvedl její sukni. Začal ji přímo před tebou prstit" 😈

Jediné co se v tu chvíli honilo hlavou jí, bylo co bude následovat! Pozorovala každý pohyb svého Bulla. Když z ní vytáhl prsty, zamířil rovnou za subem - dal mu je očichat. "Teď jdi a připrav svojí paničku na její Alphu, já se jdu zatím osprchovat.."Věděla, že v tuhle chvíli se z jejího milence stal jejich společný Bull 🤔 Najednou dostalo jejich společné cuckoldové hraní jinou jiskru ... i sub naprázdno polkl, protože mu došlo, že už nebude jen pasivním posluchačem z jiné místnosti nebo divákem z klece. Nyní věděl, že ho čekají věci, které vyžadují vysokou dávku submise 😈

I cuckoldů je několik "druhů" - podívej! 

 1. Kandaulista- to je partner, který se rád dívá na sexuální akt partnerky s cizím mužem. Nepotřebuje k tomu žádné submisivní myšlenky, se svojí Hotwife je na stejné vlně - ona má možnost si užít s jakýmkoliv mužem na planetě, ale na oplátku to musí být před jejím partnerem, který to sleduje a onanuje u toho.
 2. "Vanilkový cuckold" - je takový partner, který si se svojí Hotwife opravdu jen hraje. Nemají žádné touhy po extrémnějších praktikách (pás cudnosti, femdom, forced bi, .. ), ale spíše ze sexuální zvědavosti zkouší cuckold. Ve většině případů se však toto děje v rámci experimentování s trojkou jako takovou. Páry v tom buď nenajdou potřebné uspokojení, nebo naopak najdou a časem se vyprofilují do jiného druhu cuckoldu.
 3. Sissy cuckold - tento druh zahrnuje partnery, kteří mají sklon k feminizaci. Uspokojuje je, když je jejich partnerka ponižuje zatímco jsou převlečeni do dámského prádla. Takovýto cuckold zahrnuje všemožné praktiky - počínaje ponižováním, použití pásu cudnosti, forced bi až po bití a podobné BDSM prvky. Sissy cuckold by měl mluvit v ženském rodě, být oblečený jako žena a dokonce se tak i chovat. Jakožto scénář je to pro cuckolda velice ponižující. Cuckold zde však nehraje zásadní roli - prostě se jedná o Femdom pár, který má jako svůj "životní styl" zženšťování subíka a v rámci hry si jeho Paní našla muže své společenské úrovně.
 4. Submisivní cuckold - v tomto případě se jedná o muže, jehož partnerka je domina. Mají spolu standardní D/S vztah a cuckold je jenom jedna z mnoha praktik, které provozují. Tam se jako bull připrav na to, že ti občas přijde snap jeho rozsekaného zadku rákoskou nebo jak jí leží u nohou zatímco ona si s tebou píše. Tohle je dobré, pokud se cítíš být dostatečně dominantní a občas s ní v konverzaci o téhle sféře promluvit. Když jste dominantní i ty i ona, je to dobré. Submisivní cuckold má jako takový znak obojek - pokud nosí obojek, je to subík. Podle toho se to snadno pozná .. Nebuď překvapený, pokud ti hotwife po sexu stáhne kondom a hodí si ho do kabelky místo aby jej hodila do koše - u tohoto "druhu" cuckoldů je to běžné. Pokud tě však láká vědět proč, určitě ti to ráda vysvětlí ..
 5. Hardcore cuckold - nejvyšší úroveň cuckoldů. Pokud narazíš na pár, kde to mají nastavené takhle, musíš vědět do čeho jdeš. Samozřejmě, že ona je v tom případě domina a on její submisivní partner(pokud mluvíme o Hotwife a ne o slutwife). Zde se však připrav na to, že to nebude o pár snapchatech s rozmláceným zadkem. Tady do vztahu vstupuješ jakožto Alfa - musíš mu to dokázat. Pokud tě láká jejího partnera ponižovat, je to pár pro tebe. Nejdřív ze všeho ho však musíš zlomit, ukázat kdo je tady Pán - nech ho, ať tě tak oslovuje. Dokazuj mu svojí dominanci nad ním, ale pokaždé jen pod dozorem jeho paničky. Zaprvé dokud se do jejich otrocké smlouvy nepřipíše, že je vaším společným majetkem, tak je to její hračka - nikdo nemá rád, když si někdo hraje s jejich věcí bez jejich vědomí. A zadruhé, buduješ tím vztah Tebe a Jí. Když uvidí chlapa, který dělá jejímu subíkovi deepthroat - koho si asi bude "vážit" více? Přemýšlej .. V tomto vztahu se však připrav na jeho nucenou bisexualitu, na to že budeš muset být vůči němu hodně dominantní a že je to časově náročné. Občas si promluvte o tom kam se posunuly hranice, protože zde se posouvají často. Některé tyto páry také chtějí, aby si se regulerně stal partnerem jeho partnerky ty a on jenom sloužil. Nebo aby si jí oplodnil .. pokud tohle nehledáš, zjisti nejdříve co vlastně chtějí. Tahle skupina je opravdu jenom pro dominantní alfasamce ..

U Hotwife/slutwife je mezi ní a tebou VŠECHNO JEN O SEXU. Nechtějí dramata a nehledají závazky. Nebude tě pronásledovat a nebude ti plakat pod okny. Když ti zavolá nebo pošle smsku, znamená to, že chce sex. Když budeš mít chuť na sex, můžeš jí zavolat a ona přijede. Ne aby tě drbala ve vlasech, ale protože chce penis - TVŮJ PENIS. 

A ty si tak můžeš nerušeně za tiché podpory jejího manžela užívat večerů prošukaných se sexuálně otevřenou ženou o kterou se nemusíš starat, chránit jí nebo živit. Nestane se ti, že by ti tahle sexuální bohyně nasadila parohy - to bude s tvojí pomocí dělat jinému. 

Ty však musíš vědět, jestli zvládneš být Bull ...