KDO JE HOTWIFE


Nestálá jako stín, volná jako pták ...

Pojem HOTWIFE je užíván ve spojení se šťastně vdanou ženou, která si užívá intimních vztahů s jinými muži za plné podpory svého manžela, pro kterého je typické, že se zavázal být zcela monogamní. Oba manželé přitom získávají sexuální uspokojení pramenící z manželčiných mimomanželských hrátek. Manžel nemusí být nutně submisivní, ačkoli jako pár mohou hrát role, ve kterých manželka vytrvale a neúprosně dává na odiv svůj statut HOTWIFE a předvádí svou "nevěru" přímo před svým manželem či ho svou nevěrou vědomě ponižuje. Jsou páry, kde ženy statut HOTWIFE zcela otevřeně prezentují i veřejně. 

Je pochopitelné, že takovéto uspořádání se zamlouvá ženám s polygamním sklonem, ale zůstává zcela nejasné, proč tak je tolik mužů s tímto zdánlivě neférovým uspořádáním tak fascinováno. Manžela vzrušuje manželčino cizoložství, ať již se to odehrává během sexu ve třech, kdy manželka má nejprve sex s milencem a pak s manželem nebo ať již si manželka užívá bez přítomnosti manžela, který netrpělivě čeká doma na svou manželku, až se vrátí od svého milence, aby se s ní mohl hned pomilovat.

Neznalým budiž odpušťeno, pokud se chybně domníváte, že manžel si přeje, aby jej manželka upřímně ujistila, že pouze a jen on je schopen ji sexuálně opravdově uspokojit. Ne, manžel je naopak tím více nadšený a vzrušený, čím více si manželka užívá a je uspokojená od svých mimomanželských milenců! Jakmile se HOTWIFE vrátí od milence nebo milenců do náruče manžela, velmi barvitě a živě mu popisuje intenzitu orgasmů a zážitků, které právě prožila s jiným mužem nebo jinými muži a velmi často při tom svého manžela nelichotivě srovnává se svými milenci a jejich schopnostmi ji uspokojit. Při tomto je zcela běžné, že ji manžel během vyprávění "čistí" (líže) od zbytků milencova sperma.

Manželčino sexuální užívání si a uspokojení nesmí být zaměněno s jejími romantickými city - miluje pouze svého manžela. Aby bylo minimalizováno riziko, že by se mohla citově zaplést s milencem, manželé si obvykle domluví některá pravidla, jako například, že s jedním a tím samým milencem se schází pouze řídce a krátkodobě, nebo že mezi manželkou a milencem je výrazný věkový rozdíl anebo že její milenec nebo milenci nejsou nikdy regulérní součástí sociálních, profesionálních a rodinných vztahů a uspořádání.

Vztah manželů s prvkem HOTWIFE je často prvně navržen manželem, který má takovéto sny a fantazie, pokud dostane kuráž překonat svůj stud a svěří se své manželce. Manželka většinově okamžitě odmítne. V lepším případě jen zděšeně a v horším případě s vážným pohoršením až zlostí, a to i přestože sama mívá vlastní vzrušující fantazie o sexu s jiným mužem či již nevěrná byla. Tato její reakce má své vlastní dobré důvody : třebaže existují běžné biologické důvody, proč může být manžel nadšený z manželčina cizoložství, v reálném vnímáni života to není běžné a právě proto se manželka domnívá, že její muž má své zcela jiné podlé a pro ní zlověstné důvody, proč ji o to žádá. Cítí se snad provinile, protože jí podvádí s jinou ženou? Už ji nemiluje? Je bisexuální? Navrhujete snad vypočítavě jako první krok k tomu, aby později měl právo to vyrovnat tím, že se vyspí s jinou ženou?
Je jisté, že téměř neví o tom, že manželova touha, aby si užívala sex s jinými muži, je druhou nebo třetí nejčastější preferovanou fantazií napříč všemi ženatými muži na celém světě a tato touha se stupňuje úměrně délce trvání manželství.

"Byla to jediná cesta k záchraně jejich manželství ... "

Celý život věděla, že neumí být věrná. Žádnému chlapovi nebyla, proč by taky měla. On jí do života přinesl světlo, dal její povýšenosti a nadřazenosti nějaké jméno. Najednou se našel chlap, který toleroval když mu s výsměchem naplivala do tváře nebo jej psychicky týrala. Konečně muž co si uvědomoval její cenu a vážil si jí jako Bohyně kterou byla. Konečně muž, který jí ukázal takové supeové vymoženosti jako je strapon nebo pás cudnosti ... ale stejně to časem přišlo. Jeden penis, ještě od takové nicky nemůže Bohyni stačit na celý život. Musíš pochopit Maličký, že Bohyně má svoje potřeby ... dělám to pro Tebe. Pokud nejsi schopný zkousnout fakt, že jsem se rozhodla udělat z tebe paroháče, můžeš jít. Pokud nechceš Bohyni dopřát její práva, nejsi jí hoden!! ♠️

Je to jedna z ironií života, že muži s HOT WIFE se často z vlastního rozhodnutí stávají oddaní slibu být věrný a to tím víc, čím víc je promiskuitní jejich manželka. Navíc zcela typicky takový manžel vnímá svou manželku daleko víc sexy než kdy dřív - dokonce daleko více sexy než když se poprvé potkali - a vzrušením ze soutěže s milenci o vlastní manželku vnímají svou manželku jako extrémně erotickou a vzrušující ženu. Existují svědectví a záznamy od různých žen, že od okamžiku, kdy se staly HOTWIFE, tak nejen že získaly úžasné sexuální zkušenosti, neočekávané hluboké sexuální uspokojení a dobře se baví, ale také se jejich manželé stali daleko více pozornými, milujícími a romantickými, kupují jim častěji dárky a dovolené, ale také se začali daleko více a seriózně zajímat o domácí práce - tedy klasické aktivity mužů snažících se získat dámskou pozornost. 

Některé ženy si dokonce umí představit, že jejich prakticky orientovaný manžel, který se nezabývá maličkostmi a je většinu času hlavou rodiny, by mohl i být ten typ manžela, který by jí při návratu domů časně ráno vítal vášnivým polibkem s vědomím, že si právě užívala několik hodin rozkoše a sexuálniho uspokojení v posteli některého ze svých milenců! Ale aby nebyla vzbuzena zbytečná naděje u mnoha žen - pouze menšinová část manželů, ačkoli významná menšina, reaguje takto nadšeně na manželčiny intimnosti s jinými muži. Většina manželů reaguje žárlivým hněvem pokud zjistí, že je jejich manželka podvádí nebo podvedla. Dokonce i ta menšina mužu, kterým to přináší vzrušení, by reagovala žárlivým hněvem, pokud by nedošlo předem k diskuzi a dohodě o nastavení HOT WIFE uspořádání. Manželova bezpochybná důvěra ve svou manželku je nezbytným základem k akceptování a uspořádání HOT WIFE manželského vztahu.

Pojďme si HOTWIFE rozdělit do dvou základních skupin 


Hotwife je prezentována jako sexuálně velice aktraktivní žena, která přitahuje pozornost mužů a ponižuje tím svého cuckolda. Nosí vyzývavé oblečení, výrazněji se líčí a ráda neskrývaně koketuje s muži přímo před svým manželem. Přes to všechno však především zůstává elegantní Dámou. Nemusí být striktně dominantní vůči svému partnerovi, to vůbec ne. Určitě by si však neměla nechat líbit nějakou větší povýšenost od Bulla. Hotwife je taková žena, která se snaží držet s Bullem na stejném místě pomyslného společenského žebříčku. Pokud se budeme bavit o příkladech z praxe, tak většina domin praktikujících ve vztahu se svým submisivním protějškem cuckold jsou právě Hotwife.

-

Rande zvolí raději někde v lepší restauraci nebo hotelovém lobby a noc s Bullem stráví v hotelovém pokoji. 

Slutwife je prostě čubka. Jednoduše se chová submisivně ke svému milenci. Nemusí být rovnou jeho subinkou, ale ráda se mu podbízí a má s ním tvrdý sex. Deepthroat nebo anál s Bullem je pro ni většinou potěšením. Její postavení vůči partnerovi je však diskutabilní - v některých párech preferují, když jsou ona i cuckold na stejné úrovni společně ponižováni Bullem, ale jsou i takové, které vyžadují aby byla vůči cuckoldovi dominantní (těch však není tolik). Obléká se velice vyzývavě, provokativně, měla by na krku nosit obojek/choker. Úroveň submise u slutwife je velice individuální, ale dříve či později se dostanete do fáze, kdy bude slutwife defacto subinkou Bulla.

Za místo schůzky vybere nějaký klub a s Bullem si to rozdá na záchodech.

Pokud to z popisu ještě není dost jasné, doporučuji shlédnout například následující dvě videa :) 

Hotwife = https://www.xvideos.com/video1584814/brunette_bondage_mistress_femdom_video
slutwife = https://cz.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5c2f3dbadfd0e


Jak začít být Hotwife? 🤔 nemusíte hned ze svého partnera udělat paroháče 🤗 stačí vyměnit klasické pyžamo z Lidlu za nějakou sexy noční košilku 😈 A samozřejmě začít postupně odmítat sex a čim dál víc požadovat lízání 😛