Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


JAK SE STÁT SLUTWIFE


"Ženy by měly být nemravné a neměly by být slyšet."

Na světě BDSM se mi nejvíc líbí fakt, že je to naprosto nevyčerpatelný vesmír. Každý člověk má tisíc názorů jak tu či onu praktiku dělat a zároveň to všichni vlastně děláme správně. Proč? Protože naše fantazie je stejně nekonečná jako ten pomyslný vesmír a pokud to všem zúčastněným přijde skvělé - je to skvělé. Stejně jako šachy mají černé a bílé figurky, tak i ve světě Cuckoldu neexistují jen Hotwife a Bullové. Samozřejmě teď úplně vypouštím tu třetí nejdůležitější skupinu - štěněčí cuckoldy. Ono být Hotwife vlastně není tak snadné, jak se ze začátku mohlo zdát. Sen o povolené nevěře, drahém spodním prádle, večeřích v luxusních restauracích a zapíjení orgasmu pravým šampaňským opravdu není pro každou ženu. 

Paradoxně jich totiž mnohem víc vzrušuje něco jiného než tato snobská noblesa a strojenost. Mají jiné potřeby než galantního gentlemana, který si s ní bude dávat noční schůzky na hotelu a po celou dobu mít na mysli, že se schází s Dámou a musí se k ní podle toho chovat. Jsou tu totiž ženy - a nutno podotknout, není to zanedbatelná skupina - které v Bullovi vidí toho alfasamce, který jim ptákem vytluče mozek z hlavy. Co je při sexu pevně čapne za vlasy a tvrdě přirazí, co do nich pustí plnou dávku svého semene bez ohledu na jejich prožitek. Muže který bude vyžadovat věci, které ona svému manželovi nedovolí - deepthroat nebo anál. Muže, pro kterého nebude muset být tou snobskou Paničkou v šatech, která má dokonale sladěné doplňky a všude cupitá na podpatcích. Jsou tu ženy, které doma mají sice submisivního partnera, ale občas si potřebují plnými doušky vychutnat tu tvrdou mužskou ruku. Potřebují toho samce, který je má jako svojí kořist a svou hrubostí vůči jejich tělu naplňuje jejich představivost mnoha nápady, které se projeví provlhlým spodním prádlem. 

Takže co dál? Rozhodla ses tedy, že tvoje cesta je spíše s obojkem než s náhrdelníkem? Dobře - být čubka není nic špatného. První otázka, kterou by sis měla položit je co s tvým závazkem z pohledu partnera? Ono totiž, co si budeme nalhávat, ženy jako ty mají mnohem větší sklony k nevěře než ke cuckoldu, když se to špatně podchytí. Teď by to chtělo najít cestu, jak toho tvého do tohodle světa uvrtat a přitom jej nevyplašit. Pravda je, že v tomhle to vy - slutky - máte mnohem těžší než vaše noblesní kolegyně. Ono vysvětlovat svému chlapovi, že vás bere tvrdej sex a chcete u análu řvát bolestí by se asi snést dalo, složitější to je ale v případě, kdy myslíte s někým jiným než je on. Takže pozor - pomaloučku, polehoučku. Cesta která napadá mě jako nejschůdnější? Zkuste to s tím svým a když to neklapne (pokud nebudete chtít být s výsledkem spokojená tak nebudete), nadhoďte téma cuckoldu. 

Ovšem asi je vhodnější začít s obecným cuckoldem a vyhraněnost jako Slutwife by mohla počkat na pozdější chvíle. Asi by se nic nestalo, kdyby to z vašeho "vztahu" s Bullem tak automaticky vyplynulo. Upřímně si moc neumím představit, jak tohle svému muži vysvětlujete rovnou ze startu. Tak tu nejhorší část by jste měla dejme tomu za sebou. Teď nějaký ten Bull - kde hledat? Nápadů je několik:

- zkuste svoje okolí
- webové portály (amatéři, tinder, seznamka na BDSMLife, .. )
-  BDSM srazy (doporučujeme Ateliér)
- nechat to na štěstí .. 

Dejme tomu, že jsi ve fázi hledání svého Bulla/Pána. Obecně budu spíše používat označení Pán, protože to mnohem více vystihuje podstatu vztahu tebe a jeho než jako Bulla. Tak - teď je to na tobě. Co vlastně hledáš? Někoho, kdo se stane tvým majitelem, to je jasné - ale co tě vzrušuje víc? Ponížení nebo bolest? V první řadě hledej odpověď na tuto otázku, byť se může zdát jako intimní a jako otázka na kterou si nejsi schopna odpovědět, ale počítej s tím, že se tě na to tvůj budoucí Bull bude ptát. Máš nějaké zábrany? Také se připrav, že se tě na to někdo bude ptát. Počítej však s tím, že jako se slutkou si k tobě v budoucnu nikdo žádné servítky brát nebude. Nikoho nezajímá, jestli polykáš nebo ne - od teď automaticky polykáš. Že nebereš antikoncepci? Tak si jí holčičko koukej pěkně rychle zařídit, protože tvůj Pán se rozhodně nebude zdržovat s kondomem. Když na to dostane chuť, tak ti jenom přikáže ať jdeš do nějaké pozice a prostě do tebe vrazí. Mimochodem, jsi připravená i na situaci, kdy tě během večerní procházky prostě chytne za vlasy, opře o lampu a projede ti prdel? A pokud se ptáš - ne běžně sebou nenosí lubrikant. Připrav se na to, že tě pošle od sebe domů a budeš mít na obličeji jeho sperma, které si nebudeš smět setřít. Anální kolík pro tebe také již brzy bude samozřejmostí. Připrav se na to, že se ti kompletně změní život a tvůj Pán ti z něho udělá peklo - i když, s tím do toho přeci jdeš že? 

Teď se vrátím zpátky k té otázce jestli ponížení nebo bolest. Už víš proč ti byla položena tato otázka? Ono je rozdíl, jestli si najdeš někoho, komu postaví penis to, že tě pevně přiváže provazem a pak si s tebou užije a rande s někým, kdo si bude libovat v tom, že se nechá kouřit v autě před vaším domem. Rozhodně tyto filtry zahrň do svého hledání, protože si tím ušetříš spoustu starostí. Pokud si orientovaná spíše na bolest, hledej si k sobě nějakého sadistu, který tě prostě občas seřeže a tvrdě ošuká. Pokud si libuješ ve vlastním ponížení, zvol cestu dominanta, který bude požadovat tvou submisi na každém kroku. 
Jak si to nastavíte je na tobě, ale počítej že po tobě může tvůj nový Pán chtít defacto cokoliv. Může chtít, ať si na něj jednou týdně uděláš čas, může chtít ať nosíš denně místo řetízku nějaký nenápadný oboječek co od něj dostaneš, může chtít aby sis to před ním každý večer dělala na webce - ale taky může chtít, aby tvůj partner byl zamčený v pásu cudnosti, od kterého bude mít klíče jen on nebo aby si s ním odletěla na dovolenou do ciziny. Všechno si nastav ke své spokojenosti už v počátku, ať pak zbytečně nenarazíš. Pamatuj však na to, že jako Slutwife se budeš muset podřídit jak ty, tak částečně i tvůj partner. Je to hra, která má velice přísná pravidla... 

10 způsobů jak se podřídit

1) Podřiď svůj styl - tvůj styl musí být sexy. Ne gothic, ne punkáč, ne hippies! Musíš být prostě ta sexy kočka za kterou se každý otočí. Prodej svoje přednosti a vymaž ze svého slovníku spojení "stydím se". Prostě se upni na to být ta největší slutka v místnosti. Neupírej se na nějaký striktně vyhraněný styl - prostě buď sexy a nauč se to nosit. Užívej si volnosti kterou máš!

2) Podřiď svůj názor - i když to bude znít divně, pokud tvůj Bull/Pán řekne něco s čím nesouhlasíš tak ho neopravuj. Jeho názor přijmi za vlastní! Pokud ti řekne, že je pro tebe něco dobré - věř tomu! Souhlas k tomu nesmí být dočasný, ale trvalý! Pokud máš s příjmáním názorů problém, popros si o výprask - ten většinou pomůže. 

3) Podřiď svou budoucnost - Udělej vždycky to co řekl! Pokud ti řekne, abys mu udělala kafe, vykouřila mu péro, odešla z místnosti, klekla si, nasadila obojek a počkala až ti přijde plivnout do obličeje, udělej to. Patříš jemu a měla by ses tak cítit. Ať ti poručí cokoliv, dělej to automaticky. Pokud ti to nejde nebo uděláš chybu, pros jej o jeho odpuštění. Pokud nevíš jak něco udělat, omluv se mu za svou neschopnost! 

4) Vymaž slovo "Ne" - nepotřebuješ ho. Prostě na něj zapomeň, pro tebe neexistuje.

5) Zapomeň na svoje ego - už nikdy se nepoměřuj se svým Pánem a zapomeň na všechny komplimenty, které ti kdy řekl. Jediná tvoje cena je v uspokojení které mu poskytneš. Smiř se s tím, že nejsi dost dobrá, dost hezká ani dost chytrá. pro něj si prostě jenom kurva.

6) Zapomeň své jméno - někdo tě snad oslovuje jako Kláru, Petru Báru nebo Janu? Nebo dokonce slečno Nováková? Říkej si jak chceš, ale kurva jakou si se rozhodla být nemá nárok na jméno. Prostě se smiř, že ti bude říkat čubko nebo kurvo. 

7) Vzdej se svých ambicí - snažíš se o titul na vysoké? Odejdi! Máš před maturitou? Vzdej to! Koukáš po lepší práci? Pusť to z hlavy! Soustřeď se na to, aby byl tvůj Pán spokojený. To je tvoje životní cesta, kterou sis vybrala. Začni cvičit, ať máš hezčí postavu. Začni běhat ať trénuješ dech. Nauč se lépe malovat a zaměř se na svůj šatník. Taky není od věci začít dělat jógu, mrštnost se ti bude hodit holčičko ..

8) Zapomeň na svoje limity - máš zábrany v tom, aby si tě tvůj Pán fotil? Tak to rovnou vypusť z hlavy - on je tvůj majitel, jemu patříš! Bolí tě anál? Máš strach z BDSM praktik? Tak tím si nezasírej hlavu, stejně nikoho nebude zajímat tvůj názor. Jsi zvyklá používat "stopku"? Na tu mají nárok jen subinky, ale to ty nejsi.

9) Opusť své zájmy - Zapomeň na čtení knih nebo časopisů! To mohou dělat dominy, ne ty. Politika nebo názory jiných lidí? Jediný názor který tě má zajímat je tvého Pána - tak se na to soustřeď! Dívej se na Tumblr, čti články o tom jak být lepší, dívej se na porno. Nikoho už nezajímá čeho chceš dosáhnout nebo co si myslíš.

10) Změň svoje tělo - Tvůj Pán si myslí, že by ti slušely větší prsa? Jdi na plastiku! Chtěl by, abys měla menší zadek? Drž dietu a začni okamžitě cvičit. Líbí se mu piercing v bradavkách? Proč ses ještě neobjednala? Vadí mu na ženách chlupy? Hol se každý večer! Nezapomeň, tvé tělo už nepatří tobě.. 

Slutwife world

Obojky a chokery

Choker je základní položka tvého čubčího outfitu. Ozdobí tvojí vyzáž a vyšleš tím do světa jasný signál o tom na který BDSM "břeh" patříš. Dáváš tím jasně najevo svojí submisy a muži kteří by si toho měli všimnout si toho všimnou. Choker by si měla nosit co nejčastěji - ideálně každý den. Snadno se ti na něj bude zvykat a nebude ti potom obojek tolik překážet. Je také možné, že to dokonce tvůj Bull bude vyžadovat. Mezi chokery bychom mohli zařadit i obojek na obrázku níže, protože rozhodně není určený pro výcvik, ale pro denní nošení.

Choker na denní nošení

Obojek na denní nošení

Obojek sám o sobě je něco čím dáváš najevo, že někomu patříš. Většina Bullů si pro tebe připraví tvůj vlastní ve kterém si tě bude cvičit. Z funkčního hlediska se jedná o naprosto dokonalý prostředek pro dušení a jako dobrý opěrný bod pro tvrdé přírazy zezadu. Nečekej však něco pohodlného! Ve chvíli, kdy budeš v obojku trávit víc než několik hodin se stává velmi nepohodlným doplňkem a bude ti nepříjemný. Pokud se tvůj Bull nebude chtít "chlubit" tím, že tě vlastní - můžeš narazit také na improvizované obojky z pásku nebo provazu.

Standardní obojky


Outfit

Oblečení které si na sebe jako slutwife vezmeš je ze začátku tvou volbou. Určitě víš co znamená vypadat "čubkoidně" - odhalené části těla, extravagantní krajkované topy, krátké sukně, o velikost menší minišaty, síťované punčochy, boty na podpatku a výstřih který ukazuje víc než je nutné. 

Ve chvíli, kdy si najdeš svého Bulla/Pána, měla by ses velmi intenzivně zajímat o to co se líbí jemu a změnit svůj šatník tak, aby s tebou tvůj Pán byl spokojen. Přeci jen si jeho trofej, jeho hračka a měla by ses ukazovat tak jak se jemu zlíbí. Zamysli se i nad tím jak moc je tvůj outfit funkční. Měla by ses snažit, aby si v něm byla pro svého Pána dobře přístupná. Oba tvé otvory by měli být i v oblečení velmi dobře přístupné, stejně tak zadek i prsa a neměli by tě omezovat ani v klečení ani v jiných běžných pozicích.

Samozřejmě jedna věc je outfit ve kterém svého Bulla budete reprezentovat ve formálním prostředí - oblečení které si vezmete na večeři, do kina, večerní procházku nebo do klubu. Druhá věc je potom outfit, který na sobě budete mít ve chvíli kdy se zavřou dveře a budete v soukromí. Ne všem Bullům se líbí nahé ženské tělo a tak pravděpodobně dostanete za úkol jej vyšperkovat. 

Proto vám doporučuji podívat se po nějakém lehkém erotickém spodním prádle, které vám dodá šmrnc, zvýrazní ženské křivky a zároveň z vás udělají pořádnou čubku. Tento outfit ale kupujte pouze s výslovným souhlasem Bulla ať není zklamaný v případě volby špatného kusu a zaplatit by vám jej měl samozřejmě cuckold. Je to takové společenské pravidlo .. jestli cuckolda ještě nemáte nebo to ten váš zatím neví tak počítejte, že vám ho sice Pán zaplatí, ale tvrdě si jej odpracujete. 

Tento outfit by kromě hezkého vzhledu měl splňovat i jiné věci Neměl by se trhat, měla by jste v něm mít všechny otvory přístupné a měl by být snadno znovupoužitelný (takže něco co se snadno pere a schne - například kůže se se spermatem nemá příliš v lásce a latex je v létě úmorný).

Make Up

Jak by měl vypadat ideální make up se nám snaží módní časopisy poradit již několik let, ale ani jim a tedy ani nám se asi nepodaří to teď vymyslet. Make up by měl být takový, aby vám seděl. Jako slutwife by jste se měla vyvarovat tmavým odstínům rtěnek (zejména rudé - tu většinou používají Hotwife, tak aby si vás někdo nespletl..) a decentnímu malování. Jako důležité body doporučujeme dva - zaprvé zvýrazněte si pusu, protože při kouření vašeho Bulla pro něho bude rozmazání rtěnky jistým úspěchem a zadruhé si zvýrazněte oči. Neznám dominantního muže, kterého by nerajcovalo když mu při deepthroatu holka slzí. A pokud slzíte, s výraznou řasenkou to bude velmi dobře poznat. 

V tom jak se malovat si určitě nebojte přijít pro radu za svým Bullem. To on vám nejlépe poradí jakým způsobem se malovat aby jste pro něho byla dokonalá čubka...

Příprava na Date night

Připravit se na Date night už je jen poslední krůček k tomu stát se tou nejlepší čubkou pro svého Pána pod sluncem. Co vám doporučit jako důležité body pro to, aby jste nezklamali? O outfitu, make upu i obojku jsme psali - co ještě nebylo napsáno? Určitě by jste se měla připravit - to znamená minimálně oholit. 

Oholit však nemyslím jen venušin pahorek a nohy. Mluvím o velmi důkladném oholení třísel, podpaždí a okolí análního věnce. Pokud máte i sebemenší chloupky kolem bradavek - nezapomenout na ně. Knírek? Vydepilovat! Upravit obočí - to je samozřejmé. 

Další část přípravy je naučit se potlačit dávicí reflex. Jak? Existuje na to jeden jednoduchý cvik - Stoupněte si před zrcadlo, vyplázněte jazyk a strčte si do krku zubní kartáček a spodní stranou si jezděte po jazyku. Čím hlouběji tím lépe. Snažte se bojovat s tím kdy vás doženou vaše reflexy .. 

Poslední věcí je příprava zadečku, protože Pán vás asi nebude chtít používat jen vaginálně. Jakožto čubka máte hodně málo možností diktovat si pravidla a na anál by jste se měla psychicky připravit, protože k němu s nejvyšší pravděpodobností dojde. Nebojte se ho však - zhluboka dýchat a hodně lubrikovat. Doma si vyzkoušejte ve sprše alespoň dva prsty a nebo malý anální kolíček. Zkuste o tom s Bullem mluvit, při roztažení vám určitě rád pomůže.

Tak a teď utečeme z Wonderlandu a zpátky na zem

To co jsme si tady teď vysnili, je hotový ráj pro ženskou submisivní duši, která má slabost pro cuckold a chce být Slutwife. V reálu však toto není tak jednoduché. Obzvláště u Slutwife se vaše známosti budou točit kolem jednorázovek spíše než kolem jednoho Bulla. Ono totiž není snadné takového stálého Bulla najít pro Hotwife, natož pro Vás. Co se vám spíše poštěstí? Nahoďte outfit slutky a vyražte do nočního klubu, někam na koncert nebo prostě jen tak vyrazit pařit. Nemám strach z toho, že by jsi posilněná alkoholem nebo nějakou lehkou drogou někoho neulovila. A ono přijít domu z klubu s potrhanýma silonkama na kolenou, rozmazanou rtěnkou a řasenkou určitě má něco do sebe. Svým jednorázovým úlovkům nevysvětluj tu složitou situaci a jak to celé máš. Prostě v sobě jen probuď tu největší čubku co dovedeš a nech jeho hormony a samčí pudy, aby se postaraly o zbytek. Nezbývá než popřát, aby klubových jednohubek bylo co nejméně a brzy se našel nějaký Pán, který se ujme tvé submisivní dušičky a narazí tě na ptáka, na který patříš...