Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


JAK SE STÁT HOTWIFE


Bohyně udělali z žen muži. Ženy jim to jenom občas musí připomenout .. 

Fantazie o tom "mít doma Hotwife" je v posledních letech čím dál častější než mnohem usazenější formy podobných životních stylů - jako je třeba Polyamory či Swingers. Proč však muži čím dál častěji sní o formě vztahu, kde žena chodí za jiným mužem s úmyslem získat od něj sexuální uspokojení častěji, než aby byli větší "sobci" a mysleli na své uspokojení? 

Psychologie nás od malička učí, že samci jsou nejvíce konkurenční bytosti na této planetě. Oni mají ten "drive" soutěžit mezi sebou - kdo má rychlejší auto, kdo má plnější peněženku, kdo má větší svaly či kdo se lépe pere. Záměrně vynechávám to nejdůležitější - kdo má atraktivnější ženu. 
Ženy k tomu biologicky většinou také přistupují jinou formou - první informaci o tom, že má jejich muž podobné fantazie berou jako selhání sebe samotné, protože si připadají slabší než ostatní. Slabší díky tomu, že jejich muž po nich chce, aby jej dobrovolně podváděly. Četl a slyšel jsem o tom už mockrát - "To má být nějaký test?" Přitom muž vám v tu chvíli přinese svojí duši na dlani, aniž by jste to v tu chvíli poznaly. Chcete však skutečně pochopit, proč se muž dobrovolně vzdává svého unikátního postavení jediného partnera (nehledě na to, jestli ho podvádíte nebo nepodvádíte - to on většinou stejně neví že??)? 

Nebojte se svému cuckoldovi posílat snapy v tomhle duchu 🙂 Hezky mu dejte najevo, jak si užíváte pocitu, že v minulých vztazích jste musela podvádět za zády a teď si užíváte ten pocit dělat to bez nebezpečí, že na to někdo přijde nebo rozpadu vztahu 😈  

Zatracení vašich partnerů stranou milé Dámy. Teď vám dám několik různých úhlů pohledů, aby bylo možné Vám vysvětlit proč to tak má. 
Není váš muž náhodou úspěšný v běžném životě? Mohl by si tím toto kompenzovat, protože úspěšnost je jako takový hrot - ten kdo je úspěšný může být buďto tak pohlcen svým úspěchem, že má touhu si jej ještě více užívat a přehoupne se mu to v sexuální sféru, kde se z něj stane dominantní tvor. Nebo myslíte, že je rozdíl mezi například psychickým ponižováním formou nadávek a formou cuckoldu? Když zvolíte správný úhel pohledu tak nikoliv - oboje má totiž stejný cíl. Ponížit vašeho partnera a vám tak dokázat nadřazenost nad jeho osobou. Druhá strana tohoto hrotu je submise - mimochodem není váš partner submisivní? Pokud je úspěšný, nemusí na svůj úspěch mít totiž vůbec povahu. 

Snadno by se mohlo stát, že v soukromí začne hledat útěchu v podobě submisivního jednání vůči své partnerce. Pokud je vůči vám doma submisivní, jste jen krůček od BDSM praktik a cuckold je pouze jednou z mnoha.  Máte na něj ve vztahu sexuální nároky, které není schopen nebo ochoten splnit? Samozřejmě pochybuji o tom, že jej v tom nějak topíte nebo mu to předhazujete, ale některá slova se do naší duše zahryznou mnohem více než jejich autor občas domýšlí. Dělala jste si z něj někdy legraci ve smyslu malého kašpárka nebo jste někdy hanila jeho výdrž? Mohlo to na něj zapůsobit víc než bylo v tu chvíli zřejmé a lehko se z toho stal jeho fetiš. Fetiš, kterého je cuckold jakýmsi vyvrcholením. Zároveň to však z jeho strany může být krok ze zoufalství - uvědomuje si, že vám nikdy nebude stačit a tak bere "kontrolovanou nevěru" jako alternativu jak s vámi pokračovat ve společné životní cestě a vyhnout se tak nevěře či opuštění, která by stejně jednou přišla. 

Jak upoutat pozornost nic netušícího muže na baru? Co třeba takovýhle zapalovač? Je to nenásilné, vtipné a zároveň efektivní ..
(Pro neanglicky mluvící: Pokud mě chceš šukat, usměj se až mi budeš vracet zapalovač.)

Líbí se vám jiný typ mužů než je on? Například moje partnerka jednou vyprávěla velice poutavě o tom, že by si jednou chtěla vyzkoušet muže, jenž má na hlavě dready. Přitom to bylo večer, kdy jsme se začínali rozpovídávat o cuckoldu, měli jsme oba dva dost upito a tak by mě nepřekvapilo, kdyby ani ona sama si nebyla vědoma, že mi to řekla. Do mě se to však nějak vtisklo a každý muž s dredy kterého potkáme ve mě budí pocit konkurence. Nejste náhodou trošku koketa? Pokud jste jedna s těch dívek, které rády v mládí vysedávali na baru s různými muži nebo je o nich známo, že si s druhým pohlavím rády poklábosí, občas upustí nějakou tu dvojsmyslnou poznámku a netají se svojí sexuální otevřeností, nedivte se, že váš muž se pokusí to ve vás potlačit. Buď to skousnete, nebo půjdete dál svojí cestou - jestli jste šla dál svojí cestou tak jste tím možná prolomila ledy a dokázala mu, že to je cesta kterou chcete aby šel s Vámi. Neměla jste někdy problémy s nevěrou? Třeba se ve vašem partnerovi tenkrát něco přehouplo a díky tomu zjistil, že ho ta situace může za jistých okolností vzrušovat. Teď je tedy jen otázkou několika pravidel to nastavit tak, aby vy jste měla dostatečnou sexuální svobodu a on ne příliš silný zážitek, který by mohl být decimující.
Nezajímá se příliš často o vaše sexuální zážitky s bývalými partnery? Ono i hloupé vyprávění toho, co jste dělala s muži kteří byli před ním či nějaká starší polonahá fotografie, která nepatřila jemu jej může dost dobře proměnit v cuckolda. Tato cesta však bývá ze všech těch, které nás napadly nejpomalejší - je taková pozvolná, postupná a kradmá. Dlouho i jemu trvá, než si uvědomí jak se věci mají.

Naučit se fotit taková selfie, aby i když nemáte dokonalou postavu byly luxusní je v dnešní době úkolem každé mladé Hotwife.. Bez nich si cuckold mladých lidí lze asi jen těžko představit 🤷🏻‍♂️ Měli by být taková, aby subíkovi tvrdla klec a z každého chlapa kterému podobnou fotku pošlete byl na lusknutí nadržený Bull 😈✌🏻 

Vztah v duchu "povolené nevěry" samozřejmě vyžaduje trochu víc než jen obyčejný DS vztah, ve kterém jsou otěže v rukách ženy. Cesta mentálního sadomasochismu je totiž vcelku náročná, kord když se váš vztah má vložit do několika emocí, z nichž nejvíce aromatická je právě žárlivost. Že si muž v tomto vztahu užívá myšlenky, že je jeho vlastní žena okouzlena cizím mužem, který je pro ni z nějakého úhlu vyhodnocen jako výkonnější samec - ať už protože má větší penis, silnější tělo, je mladší nebo prostě výkonnější v posteli - není žádným tajemstvím. Defacto však umožňuje ženě, aby získala peprnější emociální či psychické zážitky, které by jí on sám nemohl dopřát za cenu, že s k nim po tom co si "užije" vrátí zpátky. Přitom většina cuckoldů si uvědomuje možnost, že jejich partnerka najde u svého milence druhou mízu a opustí svého partnera s vidinou, že začne nový život po boku svého schváleného milence. Opravdu se Hotwife může na svá rande těšit více, než na večer strávený se svým partnerem? Ta touha je ohromující - dovolujete své partnerce znovu a znovu odejít s jiným mužem s vírou v to, že se vám večer vrátí. 

He enjoys the Jealousy, Go with It


Normální holka, že? Hotwife není sexuální idol protože se narodila s dokonalou tváří nebo dokonalým tělem .. to co jí dělá sexuálně přitažlivou je především její emocionální vyrovnanost, naprostá sexuální volnost když jí potřebuje a fakt, že se nebojí si v posteli užít to, na co má zrovna chuť ...

Hotwife může být stejně holka z nějaké továrny od linky jako vysoce postavená managerka v nějaké nadnárodní firmě. Není to o majetku ani o životním stylu ...

Může to být stejně tak bezdětná mladá slečna jako postarší dáma v letech. To jestli se cítíte být sexuální Bohyní není ovlivněno věkem nebo s jakou postavou či tváří jste se narodila.. je to stav mysli! 🤔 Obléknout se jako dáma, chovat se jako dáma a naprosto se sexuálně otevřít 🤗 

Jako ženy jsme se dozvěděli, že vyvolávat cíleně u partnera žárlivost je opravdu dobrá věc pokud jde o cuckold. Používáme své ženské zbraně proti oběma druhům mužů, které jsme si ke svému životnímu stylu zvolili - svou ženskou zákeřnost vůči cuckoldovi a smyslnost vůči Bullovi. Proč používat zákeřnost, kterou v sobě jako bytosti máme zakořeněnou proti osobě kterou milujeme? Protože tím u něj vyvoláme mnohem větší zájem. Určitě víte jak skvěle fungovalo hrát nedostupnou ve chvíli, kdy jste trávila večery poskakováním po parketu nebo vysedáváním na baru - proč by tedy hrát nedostupnou nemělo fungovat v manželství/ve vztahu? 

Celé co jsme se tady snažili vyjádřit je, že Cuckold není o tom spát na potkání s jinými muži, ale o tom objevit v sobě ženskost a donutit svého muže, aby jí oslavoval.

Samozřejmě, že i vy jste si pravděpodobně vyzkoušela jaké to je na někoho žárlit a vzhledem k pozici ve které se nyní nacházíte absolutně nemáte ponětí, jak emoce jako je žárlivost může někoho sexuálně vzrušovat či v něm vyvolávat příjemné pocity. Narovinu - v tomhle svého partnera nikdy nepochopíte. Prostě k tomu přistupujte, jako by to bylo dogma. Pokud se dokážete dostat do pozice, kdy si to v sobě otočíte a uvědomíte si jak toho využít a to čeho se nejvíce bojíte dělat svému partnerovi, aby jste v něm vyvolala příjemné pocity nebo prostě protože je to příjemné Vám, vyhrála jste. Nepřemýšlejte nad tím, jak by bylo vám kdyby váš muž trávil čas s atraktivnější ženou za účelem sexu a netajil se tím, naopak vám v tom pokaždé vymáchal čumák - copak, cítíte divnou bolest uprostřed dutiny břišní? V pořádku, alespoň víte, že jste Alpha .. 

Žárlivost při cuckoldu je jako sůl na steaku. Příliš mnoho a je nepoživatelný, ale malé množství jej udělá nevýrazným .. 

No a teď se pomalu dejme do toho, abychom si osvětlili kde má vlastně Dáma, která se chce stát Hotwife začít. Než však začnete - ujasněte si jednoduchou otázku. Děláte to kvůli sobě? Nebo to děláte kvůli svému muži? Pokud je odpověď na jednu z těchto otázek ANO, nedělejte to. Když to děláte kvůli sobě, tak jak si jednou čuchnete svobody kterou vím to dá, už nepřestanete - raději z toho vztahu odejdete. 

Cuckold je hlavně o hraní! Pokud tedy není váš subík u toho, nemá možnost vás vidět .. nezapomeňte ho zapojovat na dálku 🤗

1) Na živé volání (live přenos vašeho mrdu s bullem) je ideální FaceTime 🍏

2) Na psaní a posílání fotek messenger 🙂

3) Na společnou konverzaci ve třech je dobrý WhatsApp nebo Viber (chcete komunikaci kde budete s bullem ponižovat cuckolda společně na dálku někdy přes den, když je třeba hotwife doma, bull na služební cestě a cuckold v práci) 🤔

4) Na jednorázové vzkazy, posílání fotek a fotodůkazů s výstižnými hesly nebo provokativní fotografie dokonale poslouží Snapchat (jako zde) ..

5) A pokud máte nárazové/jednorázové bully (většinou ty se kterými jste nějak koketovala na Girls Night Out, tak je ideální instagram - tam nemáte vidět přátele, můžete si psát a posílat fotky, nedá se zjistit moc osobních údajů ani rodina, atd .. a lehce po odkopnutí dotyčného zablokujete 👠🤷🏻‍♂️

Jak začít používat moderní technologie ve váš prospěch?

Pokud jste našla milence na plný úvazek, je důležité začít zapojovat jej do vašeho sexuálního života s Vaším paroháčem. Dobrou cestou je začít například přes Snapchat 🤗
Neposílejte snapy svému milému jenom vy.. nechte i Bulla, aby poslal cuckoldovi nějaký ponižující snap. Zaprvé by si měl subík začít zvykat na ponižování od Bulla (nemůžete ho jen tak přitáhnout na rande s tim že tohle je váš milenec a že mu má teď vykat a na příkaz hulit péro) a za druhé je to o v tu chvíli zajímavé zpestření 🙂
Při strojení pak třeba nechte suba ať svojí hotwife vyfotí a nějakým poníženým způsobem vysvětlí Bullovi, že jeho Paní již čeká... možností je spousty 🙂 ale tento způsob "seznámení bulla s cuckoldem" je nejméně náročný.
Pokračování je na Bullovi, ale měla by jste mu vysvětlit, že ponižování vašeho suba od jeho osoby je žádoucí a že se nemusí držet zkrátka. Tak ať zapojí fantazii a hraje si s vámi .. neni to o vás a bullovi nebo o vás a subovi. Je to o vás třech! Každý má svojí specifickou roli, tak ať jí hraje naplno 🙂 

Dvakrát měř, jednou řež 🤔 radši se desetkrát přesvědčit, jestli je cuckold v ideálním rozpoložení na to co se chystáte udělat než provést nějakou nenávratnou blbost.. ale nemějte strach, většinou vás stejně nechá ať si jdete užít když jste se takhle vymódila 😈 Myslete na to, že to není pouze o Vás - vnímejte jeho pocity a najdete pro svůj vztah nenahraditelné koření 🤗

Nemrdací rande s bullem? 

Prima věc do začátku toho pořádného femdom cuckoldu 😈
Najděte si restauraci, kavárnu nebo bar někde mimo vaše město. Ideální je pro obě strany neutrální území, kde nikdo nikoho nezná a nemusíte se tak bát aby to viděl ten nebo ten - těžko by jste to vysvětlovali až se budou šířit klepy 🙂 Naprosto dokonale v tomto ohledu splní svůj účel Praha 😀 Pokud jste z blizšího okolí Prahy, takové Zlaté pravidlo - pokud jste ze Severu, jeďte na jižní stranu (Chodov, Opatov,...) a pokud například ze Západu tak jeďte na Východ (Černý most, Letňany, ..).
Přijeďte tam samozřejmě se svojí Hotwife a do podniku přijďte rovnou s ní, ale nesedejte si vedle. Hezký ať si vás posadí naproti sobě a společně čekejte na bulla. Toho by mohl přímo před subíkem přivítat z vesela a polibkem že? Samozřejmě, že bull si sedne vedle ní 😈 a ano, samozřejmě že si servírka všimla, že přišla s tebou a ne s bullem, tak proč najednou tolik náklonosti že? No pravděpodobně budeš rudej až na zadku 😊 Takovéhle "kafe" by pravděpodobně nemělo být hned to první, ale v lepším případě až jako druhé nebo třetí, až se domina s Bullem lépe seznámí a budou vědět na jaké vlně vést konverzaci a nekřenil jste tam hned napoprvé. Co třeba hodnotit subíkovi schopnosti co se týká lekcí (jak umí deepthroat, jestli se cuká při straponu, jestli mu vadí semeno, .. ) a jeho penis? 🤷🏻‍♂️ Určitě nepříjemné téma na veřejném místě. Jen musíte odhadnout tu hladinu jak nahlas, zase to nemá být veřejný punish suba před celou kavárnou a stejně by vás brzy vyvedli 😀 Hotwife by měla být oblečena jako na obrázku, sexy a bez kalhotek. Sub v pásu samozřejmě .. no a jak s kafem dál? To je na vás. Variant je několik: po hodině povídání dát subovi pokoj a jet už domů 😀 nebo si udělat procházku ve třech 🤔 nebo zajet rovnou na hotel 😈

Pokud už má vaše Hotwife nějaké sexuální kontakty s muži, ať už z normálního života nebo z předchozích her někde na baru/party, je dobré využít situace 😈
Pokud se domluvíte, že tenhle večer je ten pravý a vaše hotwife si píše s nějakým mužem a dala mu jasně najevo, že o vztah se nemá snažit jelikož je šťastně zadaná - tohle je scénář přímo pro vás 👩🏼‍💼 Stačí nějaký takovýhle snap nebo telefonát, při kterém se budete snažit být potichu a vymyslíte si pohádku "můj přítel usnul, jsem strašně nadržená a potřebuju sex ..." tak si ve většině případů váš potencionální mrdák udělá velice rychle volno a máte před sebou vyhlídku na kvalitní sex 🤔 Samozřejmě cuckold by opilý být vůbec neměl, měl by být uplně při smyslech a užívat si právě nasazovaných parohů 🦌

Hotwife je moc pohodlná na nějaký laciný sex v klubu na záchodech. Raději si taxíkem odjede s potencionálním milencem k němu na byt, tam si to s ním rozdá a když skončí, cuckoldovi pošle adresu, aby věděl kde si jí má co nejdříve vyzvednout 😈♠️

Pokud má vaše Hotwife nějakou lesbickou kamarádku a bojíte se jít rovnou cestou s mužem, zkuste si s ní promluvit o tom jestli by jí to nelákalo i se ženou. U nás se to ukázalo jako dobrá alternativa na první pokus 🙂 Ženské jsou hrozné bestie, takže umí ponížit víc než deset bullů dohromady 😀 a to absenci cizího penisu a spermatu určitě vynaharadí 😈 


Příprava na rande ♠️😈

Připravovat se na rande s cizím mužem může být jednou z nejvíce vzrušujících částí vašeho cuckoldového večera. Rozhodně se nebojte experimentovat s líčením, oblečením nebo s účesem ☺️

Hotwife by měla být hlavně elegantní, působit vznešeně a dělat dojem Dámy. Vybraný outfit by však měl v první řadě zdůrazňovat vaše přednosti, vaší ženskost a proměnit vás ve svůdnou Paničku, i kdyby Vám bylo čerstvě osmnáct let 🙂 Důležité je, aby jste se ve svém outfitu cítila sexy 😈 nikdy nezanedbávejte přípravu a naopak se v tom vyžívejte .. bude i několik večerů, kdy sebou cuckolda ze spousty důvodů nebudete brát sebou a tak je více než vhodné mu alespoň tento prožitek dopřát plnými doušky ♠️

Co vybrat, co funguje?
Na nohy určitě lodičky nebo kozačky! 👠 Celkově podpatky působí sexy dojmem a evokují ženskost. Sice se v nich blbě mrdá, ale co si budem .. stejně do postele s Bullem nepolezete v nich 🤷🏻‍♂️ a pokud jste slutka? Chtěla si trpět holčičko? Tak trp ..
Skvělou volbou jsou podvazky - jsou neskutečně sexy, působí spíš elegantním dojmem a přístup k díře máte zajištěn 😈 v tomhle by vám klasické silonkové punčochy moc nepomohly. Nezapomínejte však, že pokud máte trošku silnější nohu je potřeba mít ty nesamodržící - k těm sice potřebujete podvazkový pás, ale nerozdělí vaše stehna na dvě půlky díky silikonovým proužkům 🧐
Luxusní spodní prádlo je sice samozřejmost, ale cuckoldovi tím radost neuděláte. Raději si nějaké pěkné krajkové kalhotky strčte do kabelky a nandejte si je až pojedete taxíkem domů, aby se pořádně nasákly vaší šťávou a mohli jste je strčit subíkovi do pusy hned po příjezdu ať z toho ta submisivní kurva, která vám orgasmus nemůže dát doma a musíte si pro něj jezdit jinam má (na okolnosti, jako že je zamčenej a schválně děláte všechno proto aby byl v posteli nevýkonný se historie neptá 😈). Nezapomínejte mu to připomenout, že bez kalhotek jedete schválně - určitě si toho všimne a bude se ptát. Rovnou si tak připravte nějakou peprnou odpověď, ať mu toho chudáka v klícce trošku prokrvíte 👩🏼‍💼
Podprsenku podle toho co si budete brát na sebe - pokud si budete brát sexy šatičky, je dobré jí mít aby vám prsa nevysela dolů 😊 jinak třeba ke korzetu si ji těžko vezmete, že? 😊
A teď hlavní outfit - vybítejte něco co je dost sexy a zároveň to nebude moc pro Slutwife. Je dobré si také zjistit co se vašemu Bullovi líbí.. to pár šikovnými zprávami přece dokáže každá žena ne? 😈 Určitě dobrou volbou je třeba společenská košile a minisukně, upnuté šatičky hezky tvarující postavu, výrazná kožená sukně, letní šaty doplněné rozepnutou koženou bundičkou, .. Další dobrá rada je, pokud bude večer chladno nebo se necítíte takhle vlézt do taxíku, hoďte přes sebe jarní kabátek a můžete jet klidně jenom v podprsence a podvazcích 👩🏼‍💼

A co péče o tělo?

Obecně platí, že by jste se na takové večery měla řádně oholit, namazat tělovým mlékem nebo olejem ať vám voní každý centimetr kůže, nalíčit se více než normálně - musíte vypadat opravdu sexy 👩🏼‍💼👠, oholte si jak vagínu tak anál, vydepilujte knír, oholte podpaždí, .. vyberte si spíše těžký parfém, který upoutá pozornost. U malování si třeba nechte lízat zadek, působí to hodně nadřazeně 💃 Hlavně buďte uvolněné, s bullem si pište zprávy a každou subíkovi čtěte, foťte se bullovi ať subík vidí, že se na ten večer těšíte! 
Teď jedna část, která je důležitá ale moc se o ní nemluví - než pojedete, udělejte si pauzu. Vezměte si subíka na gauč, sundejte mu obojek, zeptejte se ho jestli se cítí připravený, jestli to zvládne, ujistěte ho, že tam jedete pro Vás oba, ne kvůli sobě. Uklidněte sebe i jeho ať víte, že jste oba připraveni. Pak zase obojek vraťte a uveďte ho zpátky do role - před odchodem to zbytečně neprotahujte. Bude to pro vás oba těžké pokud máte zdravý vztah. Dobrá rada nakonec, pokud se nebudete cítit a myslíte si že jste nervózní, plivněte mu před odchodem do ksichtu. Vydýcháte se ve výtahu, to subík už neuvidí 🙂 

A zábava může začít, teď svět patří vám a je čas na kvalitní sex s pořádným alfasamcem 👩🏼‍💼 Hodně štěstí!!! 🦌

"Zlato jsi si jistý, že mě chceš vzít dneska večer ven?

Jsem opravdu nadržená a neslibuji ti, že se domů vrátím s tebou"

Představte si, že jste dobré dva týdny zamčeni. Máte s přítelkyní domluveno, že si večer budete hrát. Obléknete jí do upnutých rudých šatů, pomůžete s řetízkem, políbíte snubní prsten, pomůžete navléknout podvazky a do lodiček 👠
Vyjedete si někam do klubu, ona vyjde z auta jako první a zamířila rovnou na bar. Dáš jí 15 až dvacet minut čas a půjdeš za ní, sedneš si někam ke stolku s dobrým výhledem na bar. Pořád spolu komunikujete pomocí chatu .. kdyby se jí mělo něco stát, jsi dost blízko abys mohl zakročit.
Je půvabná, krásně navoněná a elegantně oblečená .. brzo se začnou kolem ní rojit chlapy. Má prostor začít flirtovat 😈 určitě si i při flirtu na baru najde dost času aby to mohla pomocí chatu referovat a hrát si s nic netušící flirtující obětí tak, aby si viděl všechno co se děje ... 👀
Co bude dál? Dá mu číslo a pojedete domů, nebo s ním půjde na záchody kde mu dopřeje nejlepší blowjob jeho života jako správná slutka? Půjde si s ním zatancovat a tobě napíše ať už vypadneš nebo si objednaj tágo a tobě při odchodu pošle jenom nenápadnou pusu přes rameno a až v noci ti pípne sms, kde se ráno sejdete na snídani? 😇

Cuckold by si měl také připadat zainteresovaný Milé Dámy! Pokud se mu zdá, že je odstrčený od všeho dění - nedopadne to dobře 🙂 Proto hlavně v začátcích s ním hodně komunikujte, každou variantu si proberte, promluvte si o každé malichernosti co vás může potkat a nešetřete empatií 🙂 není nic jednoduchého toto zvládnout, byť to ty submisivní čuníky vzrušuje 😛 A v neposlední řadě také počítejte s tím, že váš hezky rozjetý večer může brzy skončit díky stopce 🙄 hlavně nezklamte důvěru toho svého a v případě potřeby se ihned rozlučte s kamarádkami, dejte mu adresu, odkopněte potencionální lichotníky a upalujte do náruče toho svého sluhy, protože stopku by nepoužil nadarmo. Hlavně si vše v klidu domova proberte, nezlobte se na něj kvůli pokažené noci .. přeci jen je to hra Vás dvou! Zbytek je jenom kulisa a pokud jeden ze dvou se cítil tak nekomfortně, že musel zatáhnout za ruční brzdu, měl důvod.. 🙂 Někdy je láska silnější než submise a tomu člověk neporučí ..

Spodní prádlo pro tvého Bulla 

Nosit speciální spodní prádlo pro svého Bulla  má dvě výhody. První - tvůj cuckold si určitě všimne, když se ve tvém šatníku objeví sexy komplet, ve kterém tě nikdy neměl a záměrně jej nenosíš pro něj. Ukaž se mu v něm než půjdeš na rande, hoď po něm účtenku a nech si ho proplatit - vlastně, proč ho nevezmeš na nákupy ať ti pomůže nějaký pěkný set spodního prádla vybrat? Hezky se mu v něm předveď v kabince, nafoť mu v něm pár fotek - jenom jej nos pouze když jedeš za svým Bullem a nedovol svému submisivovy, aby s tebou trávil čas ve chvíli kdy ho máš na sobě. 
Druhá výhoda? Sexy spodní prádlo, které padne na tvojí postavu ti pomůže prodat tvoje přednosti (křivky, ploché břicho, velké poprsí, .. ) a tím si zajistíš, že se staneš centrem pozornosti pro svého Bulla. A to je přesně to po čem toužíš, že? Ty přece chceš, aby mu pořádně stál a mohla sis plnými doušky užít kvalitního sexu, že? I ty sama se díky kvalitnímu sexy spodnímu prádlu budeš cítit sebejistější!

Dámy, je důležité nezapomínat svého zamčeného subíka občas vydojit! Měla by to však být v první řadě vaše iniciativa 🙂 Pokud subík už škemrá, je něco špatně .. jde o jeho zdraví a subík v kondici vám vydrží dlouho, proto mu nezadělávejte na zdravotní trable.. 🙄 a nebojte se, pokud milking uděláte dobře, tak semeno pouze opustí varlata a nadrženost zůstává, ba naopak se zvětšuje .. Raketově však narůstá sexuální frustrace 😀 A taková zlatá pomůcka, pokud jste to udělaly dobře, semeno pouze vykape/vyteče 💧 pokud vystříkne, právě jste tomu svému dopřála (byť nepříjemný) orgasmus 💦 

Zajímá tě pokračování?