Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


JAK SE STÁT HOTWIFE NO. 2


Nevykládejte mi o pravidlech, ano? Když někam přijdu, určuji pravidla já..
Dita von Teese

Podle návštěvnosti byl první díl velmi úspěšný a pokud můžeme budoucím kolegyňkám předávat rady do života, tak to rádi uděláme. Jsme výjimečné ženy, ale bohužel pro nás nevycházejí žádné naučné časopisy jako Žena a život nebo podobné. Dnes ráno jsem se při usrkávání své kávy velmi pobavila nad článkem "5 důvodů, proč váš partner ztrácí chuť na sex + tipy, jak v něm probudit vášeň", protože pokud jsou ženy které se cítí neobletovány tak více než deset rad z časopisu jim dá pás cudnosti a jejich vlastní manžel ponechaný týden nebo dva bez orgasmu. Ba dokonce mu u toho ještě narazit parohy - to by byla extáze pro sebevědomí a ženskost! No, ale nohama na zem Dámy .. zase se vrátíme k tomu, že ne všechny mají takové štěstí jako my a neuvědomují si svoje možnosti. Ani nevím kde jsem v minulém díle přestala, ale naváži tedy tím co se mi honí hlavou a ono se to snad doplní .. 

Chemie v Hotwifingu

Ráda bych se ihned z rozjezdu rozepsala o několikaměsíčních vztazích plných ultimátního cuckoldu, ale to přeci víme že není začátek. Pojďme tedy začít tím, čím si každá z nás musí projít pokud bude chtít svého mužného milence přivést do svého rodinného hnízdečka a vytvořit ten na endorfiny vysoce návykový milostný trojúhelník ve kterém ani jeden úhel není tupý. Pro ty z vás, které jste ještě nebyli v kůži těch, které mají mít zítra své první rande s potencionálním Bullem se do té role teď vcítím. A najednou hlava plná otázek .. Bude vůbec něco? Mám si sebou brát kondom? Co když on na kondom zapomene? Třeba se neudržím a pustím ho do sebe naostro? Co když mě napustí? .. 

Když máte v monogamním vztahu rande se svým partnerem a předem je jasné, že po té večeři nepojedete každý k sobě, ale skončíte buď u jednoho nebo u druhého, kde si společně hezky zašukáte tak co se ve vás odehrává? Nejsou to ty slavné "motýly v břiše" které cítíte? Zároveň však hlava plná nervozity, že? A to všechno dohromady je ta příchuť nových vztahů a sexuálního neznáma .. jen je to něco co neumíme zařadit, ale je to pravda. 

Tyto stavy se však nikterak neliší od stavu očekávání které máme před prvním rande ve světe Cuckoldingu. Já si třeba z pravidla od první schůzky nic velkého neplánuji. Vlastně ano - šálek dobré kávy či sklenku hezky vychlazeného bílého vína. A neplánuji si nic proto, že virtuální svět je naprosto dokonalá maska která dává možnost spoustě pochybných bytostí o které bych si v realitě neopřela ani kolo (nemyslím to zle Pánové, jen .. však víte) proměnit se jako máchnutím kouzelného proutku z hospodského povaleče v galantního gentlemana a pak může přijít pocit zklamání. Další výhodou kterou oproti jiným Hotwife mám je, že já se svým subíkem mám naprosto 100% sexuální vyžití i bez Bullů. Nepotřebuji je, ale je to příjemný benefit dělat si co uznám za vhodné. 

Troufám si říct, že mám na lidi docela čuch a proto první rande beru jako takový nárazník. Když už se odhodlám s někým vyrazit na schůzku, prošli jste prvním filtrem. Každá žena za svůj život měla desítky podobných schůzek. Je to krok do neznáma, prostě si cizího chlapa pustíte k tělu i přestože víte, že toho pravého už po svém boku máte. Stejně jdete dál a zkoušíte .. zkoušíte a experimentujete. První rande je samozřejmě ta krotká část, kdy sedíte někde na veřejnosti kde ze začátku trvá než vůbec prolomíte ledy a dostanete se k tématu - a věřte mi to nebo ne - zažila jsem i takové, že k debatě o tom proč jsme se vlastně sešli ani nedošlo, protože jsme se zapovídali o úplně jiném tématu. Tato část je však pokaždé stejná, prostě sedíme, povídáme, popíjíme. Snažíme se najít nějakou chemii - pokud se nenajde, rozloučíme se a jdeme každý svojí cestou. Popřejeme si hodně štěstí :) 

Může se však stát, že toto setkání proběhne nad očekávání dobře. Většinou hned po ukonční takového rande sedám do taxíku a píšu svému cuckoldovi o tom co se dělo a že náš možná budoucí Bull obstál další zkouškou. Stejně však než přistoupím na to, abych jej pustila do sebe dávám si ještě nějaký čas odstup. muži kteří příliš pospíchají nejsou moje krevní skupina. Ráda o všem debatuji se svým partnerem - ne jako s cuckoldem, ale jako se sobě rovným. Je mi totiž oporou stejně jako já jemu. Pokud já nějaký problém nevidím, může jej vidět on a naopak. 

Tou úplně poslední fází je pak chemie mezi Bullem a cuckoldem. Nemusí se ty dva nikdy vidět, znát svoje jméno nebo na sebe mít telefon, ale přesto mezi nimi musí panovat symbióza. Pokud narazíte na "Bulla", kterého zajímá jen váš vlhký rozkrok a ani jej nenapadne s vámi komunikovat o cuckoldovi nebo se třeba zeptat jestli mu nechcete poslat fotku či video, není to pravý Bull. Samozřejmě ně každého je šálek kávy aby cuckold vašemu Bullovi stavěl penis a sloužil, ale jsou jisté signály které by měli panovat tak či onak. Pro mě samotnou je velmi vzrušující, když mi po sexu přinese Bull telefon do sprchy a řekne abych nezapomněla poslat snap svému paroháčovi .. 

Bezpečnost

Doufám, že pro všechny páry je samozřejmé stejně jako pro nás, že při hraní chceme být v bezpečí a chceme se tak i cítit. Jak toho však dosáhnout ve světě sériových vrahů, lupičů a znásilňovačů? Občas mi stačí i zprávy na amatérech aby mě přešla zase na pár týdnů chuť o cuckoldu vůbec slyšet. Nechat si nadávat do děvky nebo do kurev je mi opravdu nepříjemné. Pánové, nejsem Slutwife - tímto na mě dojem rozhodně neuděláte. Takže dál můžete honit nad pornem a nebo zkuste hledat slutwife, nikoliv Hotwife. Celá bezpečnost je vlastně založena jen na selském rozumu a základních instinktech. 

Já a můj cuckold máme určitá pravidla která musí splňovat kandidát na mého nového potencionálního milence. O to složitější také mám si nějakého nového Bulla najít, protože mé hledání opravdu nespočívá jen v napsání inzerátu na amatéry nebo v tom, že než abych se znuděně povalovala na gauči tak se zvednu a jdu si vybrat jednoho z návštěvníků nějakého baru a prostě ho ošukám. Samozřejmě si uvědomuji, že myšlenka vybrat si náhodného muže a prostě jej ten večer dostat do postele může být pro spoustu žen velmi atraktivní, ale pro mě rozhodně ne. Jsem Dáma a chovat se takto by mi bylo proti srtsti. Když si totiž jen tak vyberete cizího chlapa a pozvete jej do své ložnice, těžko bude jakkoliv spolupracovat do budoucna nebo ho těžko bude zajímat jestli máte nebo nemáte stálého partnera. Nevíte kdo ten muž je, odkud pochází, jestli je zdravý, jak je na tom finančně nebo jestli není nebezpečný. Ano, mohlo by to být v pohodě, ale co když ne? Velmi snadno by se to mohlo zvrtnout ve velmi strašidelný scénář, který určitě nechcete řešit a za jednu rychlovku to stojí minimálně uvážit. 

Zvláště pokud v cuckoldingu ještě nejste zběhlá buďte velmi opatrná na to s kým si píšete. Nejde napsat nějaká pravidla, která vás na 100% ochrání před všemi riziky, ale v zásadě neskočte mu na ocas hned první den. Nějakou dobu si s ním pište, poté teprve dejte telefonní číslo. Následně se domluvte na osobní schůzce a teprve teď řeště nějakou Date Night. Není kam pospíchat a pokud si dáte alespoň dvou tří týdenní časový odstup od první zprávy a "zásunu", mělo by vás to zbavit minimálně 80% sexuálních loudilů. Pokud je to Bull který za to stojí, počká si až se budete cítit komfortně a bezpečně. Jsou to vaše pravidla, ne jeho .. Zároveň existuje několik otázek, které by jste měli v průběhu komunikace svému novému potencionálnímu Bullovi položit. Jako třeba jak velké má s cuckoldem zkušenosti? Jaká je jeho minulost? Co jeho práce, co rád dělá, jestli sportuje a jak je na tom se vztahy. Dále by vás měli zajímat jeho preference - určitě víte o čem mluvím. Z toho všeho snadno poskládáte mozaiku toho s kým komunikujete. Chcete s ním komunikovat dál nebo to chcete utnout? 

Klidně se s ním sejďete poprvé sama - přece jen nechcete aby vám při první schůzce seděl subík u nohy, protože to pro vás nebude komfortní. Ale buďte na veřejném prostranství - kavárny či bary kde je spousta lidí. Vyvarujte se nočním schůzkám na odpočívadlech nebo někde v podchodech (ano slutky, vím že s tím máte problém, ale nejdřív ho poznejte a pak ho nechte ať si s vámi hraje vaší hru). 

Další věcí je sexuální bezpečnost. Nechci být hosteska Durexu, ale počet nakažených některou z mnoha pohlavně přenosných nemocí meziročně stoupá. Chápu, že na vás může být tlak ze strany cuckolda nebo i vy sama chcete s Bullem sex bez ochrany. Nedělejte to - nevíte s kým si hrajete. Pokud je Bull profík, sám vám časem nabídne potvrzení od lékaře že je "pohlavně nezávadný". Ale hlavně ze začátku nebo u jednorázovek ten kondom používejte. Rozhodně to není ostuda! Je to vaše tělo, tak si jej chraňte ..