JAK NA DEEPTHROAT


Jedna z nejvíce ponižujících a degradačních technik, kterou můžete svojí čubku ponížit je pořádně hluboký deepthroat. Felace není jedna věc, je několik druhů - blow jobem dopřáváte rozkoš někomu kdo je na Vaší úrovni, deepthroatem (pokud jste ta/ten mrdající) ponižujete submisiva důraznými přírazy do jeho krku.. tak aby mu to cíleně bylo nepříjemné, dusil se, vyvolávalo mu to pocit zvracení..
No a jak to může domina se svým subíkem trénovat? Deset bodů možná inspiruje O:)

1) Udělej si pohodlí na pohovce, přikaž mu ať si před tebou klekne, dá ruce za hlavu a dá se do práce. Pokud to nebude dělat dostatečně hluboko, je načase mu trošku pomoct přitažením za obojek ..
2) Pokud nechce jít hlouběji, tak jej klidně chytni za hlavu nebo za vlasy a donuť jej přijmout ten penis hlouběji. Věř mi, on to zvládne - nebuď laskavá/ý.
3) Vynucuj si, aby s tebou držel oční kontakt jako správná kurva!
4) Přirážej tak hluboko, dokud se nezačne dusit.. a až se začne dusit, přirážet znova a znova. Pokud se u toho nedusí a netečou mu slzy, děláš to špatně 3:)
5) Neboj se, že mu těmi přírazy ublížíš, i když je strapon větší než normální penis. Jen ať si zvykne na obří penis, pak mu to s tím menším bude připadat snažší a neudělá ti ostudu!
6) Ano, hodně u toho kašle a dusí se, ano, bude mít z úst ústa spoustu slin a hlenu. To je v pořádku. Nenechte se odradit zvuky, slzami nebo stížnostmi - naopak je to známka toho, že to děláš dobře ♥
7) Dávejte mu také pokyny a komplimenty, pokud cítíte, že je to vhodné ("jo, ukaž mi svůj jazyk" " "Ukaž mi jak hluboko to zvládneš" "Si skvělá kurva")
8) Donuťe jej bičíkem, ať na deepthorat rovnou čeká s otevřenou pusou a vypláznutým jazykem ..
9) I při straponu simulujte i situaci výstřiku, aby pak při kuřbě nějakému chlapovi nebyl subík překvapenej, že má třeba dvacet vteřin zaraženej penis až po koule v krku na doraz a dominant mu svírá hlavu v ruce a nechce mu dopřát se nadechnout..
10) A jak naučit suba zvyknout na sperma? Vydojte jej Milkingem a pak si na strapon napatlejte jeho sperma 3:)