Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


HOTWIFE VACATION

"Cestování učí nestoudnosti."

Vymyšlení plánu

Každá věc v podobném duchu potřebuje jistou míru přípravy. Není to o tom naplánovat si každý polibek, nebo kolikrát má váš Milenec v sobotu večer přirazit - spíše vymyslet si nějakou kostru nebo rámec ve kterém se podobná akce bude odehrávat.

Určitě první věc, kterou by jste si měla rozmyslet je ta, jak celou HWV pojmout je v jakém duchu se bude odehrávat a kdo bude vaším společníkem. Chcete jet s Bullem, Milencem, Alpha Female, kamarádkou nebo sama? Toť důležitá otázka, u které by jste měla začít.

Hned další myšlenka by měla být v jakém duchu se tedy bude Vaše HWV odehrávat s ohledem na předchozí výběr svého doprovodu. Jedete s Bullem? Dobře - a chcete aby váš poskok jel s Vámi? Jedete s Milencem? Dobře - a ví Váš milenec, že když s vámi někam jede tak to má určitá pravidla? Jedete s Alpha Female - bude pro Vás ve výsledku nějaký čas strávený v jejím doprovodu oddechem nebo se při prvním rozporu vjedete do vlasů? Jedete s kamarádkou - jste si jistá, že vaše kamarádka dokáže pochopit váš záměr a poskytnout Vám ten pomyslný support (aby jste se místo užitého úletu nerozhádala se svojí kamarádkou vyčítající vám nezodpovědnost vůči vašemu partnerovi). Jedete sama - dobře ... ale jste si jistá, že zvládnete mít všechno pevně ve svých rukou a postarat se o sebe v případě nějakých potíží?

Možných variant destinací/typu cesty je hned několik - než se však pustíme do rozboru HW Vacation v té nejvyšší podobě, pojďme se podívat na možné "náhražky":

  • Doprovod na služební cestu - váš Alpha přítel/přítelkyně jede na služební cestu a vezme si Vás jako doprovod. Přes den má nějaké jednání, večer budete jeho ozdobou při večeři a večer na hotelu spolu prošukáte noc 🤔 Vhodné spíše na krátkodobý scénář (jednu nebo dvě noci).
  • Wellness - se svojí Alphou se sebrete a odjedete na celodenní výlet za relaxem do nějakého SPA komplexu. Užijete si masáží, užijete si výřivky a podobných vymožeností. Samozřejmě se tento styl nechá použít i dlouhodobější scénář než jen na jeden den - např. víkend nebo třeba celý týden. Pokud si s Alphou dostatečně rozumíte, můžte tím nahradit plnohodnotně celou HWV .. záleží jen na fantazii 😈
  • Celodenní výlet s Alphou - odjedete s Alphou na nějaké místo, které Vás zajímá. Co takhle jednodenní návštěva Vídně, Bratislavy, Drážďan, Passau (nebo nějakého podobného místa kde pravděpodobně nepotkáte žádného známého) okořeněná nějakou rychlovkou v autě/ve vlaku? Do toho spousta "zamilovaných" snapů z romantického prostředí okořeněného dálkou od vaší Nicky?

Dovolená s milence - Nebo chcete raději strávit nerušené chvilky po boku svého Milence a dělat, že na vás doma nikdo nečeká? 🤷🏻‍♂️ 

Výběr destinace a délky pobytu

Samozřejmě to je asi ta nejdůležitější věc na celém tomhle dobrodružství. Asi nemá smysl si nalhávat, že HWV nemá smysl aby trvala tři měsíce v kuse - to pak postrádá smysl HWV a asi máte ve vztahu problém (pokud tedy nevezme svého suba sebou a nechtějí si oba vyzkoušet 24/7 v nějakém delším trvání na místě, kde to bude bez následků..) Stejně tak jako nemá smysl nazývat HWV to, že si vaše Madam vyjede s Milencem na nákupy do Drážďan a on jí tam zmrdá v převlékací kabince (byť i to může být zajímavý scénář - jen to nemá s HWV moc společného .. ).

Takže ptáte se na můj názor ideální délky HWV? Těžko říct ... podle situace 🤔 Pokud odjede Panička do čtyřhvězdičkového hotelu do Krkonoš, myslím že to není záležitost na dva týdny .. podobnou HWV si myslím, že se dá zvládnout za víkend 🤔 Pokud odjede na HWV do Alp nebo do Tater, tak to je na prodloužený víkend ideál.

A návrhy co lákají mě? 😈

  • Na dovolenou s Alphou bez cuckolda - Wellness hotel v horách, Luxusní hotelový komplex v Severní Africe, Luxusní hotel v nějaké evropské metropoli (Bukurešť, Budapešť, Bratislava, Vídeň, Berlín, Amsterdam, Paříž, Londýn, .. )
  • Na dovolenou s Alphou i čubkou - Odlehlá chalupa v horách, Celý byt v evropské metropoli (ideálně však slunná Itálie či Španělsko - jižní Evropa)
  • Na dovolenou s nezadanou (ale zasvěcenou) kamarádkou - Luxusní hotelový komplex někde u moře, Hotel v evropské metropoli
  • Na dovolenou sama - Hotel v nějaké světové metropoli

Dovolená osamotě - A nebo chcete vzít iniciativu do vlastních rukou a prostě se chovat jako ... nezadaná Panička? 🤫 

Příprava submisiva na podobnou akci

Fantazie má tu výhodu, že se při ní můžeme vyvarovat všemožným překážkám. Nemusíme přemýšlet nad možným úskalím - jestli se zvrtne tohle nebo tohle, jestli bude všechno tak jak jste si vysnila... v tomto případě třeba u fantazie můžeme naprosto vyloučit možnosti jako "Co když se s ním příliš sblíží? Co když zjistí, že je jí s nim doopravdy lépe než se mnou? Co když se pak nebude chtít vrátit? Co když to žárlivostí nezvládnu?" ... Toto však při zdravém vztahu každému (byť subíkovi) musí naskočit. Otázkou je, jestli Alpha dokáže svojí Betu na podobnou hru připravit - samozřejmě se jedná o velice krajní, náročnou hru. Samozřejmě všichni známe pojem "After Care" - v tomto případě však musí dojít i k jistému "Before Care" při kterém Alpha musí Betu dostatečně připravit na to, co je čeká 🤔 

Ideálně nějakou dobu před odletem najet na striktně rozdělené role a postupně zvyšovat nároky (obojek hned jak přijde z práce, doma pouze nahota, všechny domácí práce na suba, zamčení v pásu, milking, spaní u nohy..) a připravit si tak subíka na to, co jej čeká po psychické stránce a naladit jej na správnou vlnu - to je možná na tom celém nejdůležitější.

Dovolená s Bullem - Jak strávit dovolenou s Bullem se nemusíme nějak extra rozepisovat. Tahle ilustrace mluví za vše, že? 😈 

Příprava věcí před odletem

Tak jako na rodinnou dovolenou je potřeba se důkladně připravit - u HWV to platí dvojnásob. Je pravda, že balit si nemusíte sama .. ono když toho svého poskoka popoženete bičíkem, máte plný servis.

Je však obzvláště důležité se rozmyslet co sebou potřebujete. Pokud jedete na Wellness nebo k moři, v podstatě se náplň vašeho kufru moc nemění. V případě HWV se moc nepočítá s tím, že strávíte den někde na procházkách po lese nebo očumování památek někde v muzeu. Stejně tak asi těžko při HWV ukojíte potřeby Urbexu nebo historického bádání. Ono co si budeme .. pokud jedete se svým Bullem na HWV tak od toho asi čekáte jiné zážitky než jsou ty které jsem právě popsal.

Myslete také na to, za jakým účelem tam jedete - sakra Dámy - budete si tam užívat se svojí Alphou! Takže ano, sice jedete do Tater, ale to neznamená, že si sebou máte brát vaťák a pohorky. Mnohem více užijete dva páry kozaček a elegantní kabát 😈 samozřejmostí je veliká zásoba podvazků - samy víte jak se občas trhají 😇 Nejedete tam se svým partnerem, tohle nemá být oddychová dovolená - pro vás to má být možná jedinečná příležitost užít si víkend/týden plný sexu, drahého jídla a pití 🧐

Tento zážitek má být o klidných hotelových snídaních, obědech v luxusních restauracích, večeřích v elegantních šatech a nocích prošukaných v hotelovém pokoji nebo protancovaných na parketu ve všemožných barech či hotelových lobby. 

Na památky si jezděte s tím svým submisivním troubou .. s ním si užívejte rodinné dovolené, tohle má být sexuální dobrodružství, které se nikdy nemusí opakovat 🤫

Tak, co k přípravě ... no, o "before care" pro subíka jsme si říkali. Teď jak to přikořenit 😜 

Dovolená s cizí Alpha Female = Vrchol feminismu 👑 

Rozhodně doporučuji vytáhnout svého subíka na nákupy!!!

Je vlastně jedno do jaké destinace se chystáte vyletět.. ať už letíte do Dubaje - budete potřebovat nějaké pohodlné šaty na strávení dne a elegantní šaty na večeře v luxusních restauracích 🤩 Nebo se při sychravém podzimu chystáte do Amsterdamu? No tak to by jste se měla podívat po nějakých kozačkách nebo dlouhém teplém kabátu .. rozhodně však provádějte nákupy v době, kdy už je jasné že jedete a subík je v pásu. Není špatné při nákupech zcela záměrně trávit čas chatováním se svojí Alphou a posíláním fotek .. a pokud chcete třešničku na dort? Zatáhněte subíka na velký nákup kondomů a u pokladny začněte nahlas přemýšlet, jestli vám to vystačí .. při nákupech spodního prádla je dobré se ptát, jestli si umí představit až vás z něj cizí muž bude svlékat (ale to dobře víte, já vím .. ). Nebojte se ani subíka nechat nějaké věci platit .. způsobíte mu tím takové návaly ponížení, že se bude smažit ve vlastní submisy .. a to je dobře 🙂

Tak .. nakonec ho nechte aby Vám vše pečlivě zabalil. Při výběru co sebou hlavně myslete nad účelem vaší cesty. Ne doopravdy sebou nebudete potřebovat tepláky nebo svetr. Za to budete potřebovat velikou zásobu erotického prádla, pečlivě připravené a sladěné modely na každý den, zásobu malovátek a zkrášlovadel, parfémů a módních doplňků. Batoh také nechte doma ... Dáma má kabelku!

Tak poslední noc nenechte subíka ani spát u nohy. Buďte tvrdá a ukažte mu, kde je jeho místo - hezky na zemi před postelí! Uvidíte, jak ho to srovná před posledními chvilkami pohromadě.. v den odletu se nechte obskakovat, hezky snídaně a kafe, poslední výprask pokud je potřeba.. naopak milá buďte na svůj doprovod 😈😈😈 určitě bude na místě, když mu zavoláte na dobré ráno a budete mu před subíkem vysvětlovat jak se na něj moc těšíte a že už za chvilinku spolu odjete a budete jen spolu (případně se budete mlci chovat "přirozeně" - alpha s alphou jako pár a subík jako poskok 👑). Pokud jede subík s Vámi - HLAVNĚ NEZAPOMEŇTE NA HRAČKY!!!

Průběh dovolené

Je na Vás, jak si naplánujete sraz - ale bavme se o případu letiště. Co vám vyhovuje více? Nechat se od subíka odvézt přímo na letiště a nechat si otevřít dveře od auta, vytáhnout kufr z auta, položit na něj kabelku, nechat si políbit nohu a odejít do letištní haly sama a tam se setkat se svým doprovodem (ať už milencem, kamarádkou, Alpha Female nebo přímo Bullem) nebo si pustit písničky do uší a vyrazit vstříc sexuálním zážitkům sama.

Nebo vás přece jenom více láká možnost nechat si kufr donést až ke svému doprovodu a ukázat jasně svému submisivnímu zvířátku, koho jste si vybrala jako svojí sexuální Alphu, která má nárok na to strávit s Vámi v brzké budoucnosti líbánky v cizí zemi, kde se může chovat jako by jste byli pár 🤫Noo ono co si budeme povídat, neláká vás přece jenom více situace kdy sehrajete divadýlko a ponížíte svého cuckolda předevšemi tak, aby si nikdo jiný nevšiml, ale subík se studem propadal?

Ať už si vyberete kteroukoliv variantu ... všechny se od sebe v průběhu liší 🤷🏻‍♂️

Nezbývá než vám držet palce. Tato praktika je vesměs dost extrémní a rozhodně není pro každého. Ale chápu, že nejednomu Bullovi se při myšlenkách, co by se s Hotwife (nebo i slutwife - což není náš případ, proto se o tom těžko rozepisuje) dalo všechno za ten týden dělat postavil penis.. Kdo vám brání to té své nabídnout? Třeba budete odpovědí překvapeni .. O:)