Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


HLEDÁNÍ BULLA

"Nezáleží na tom, že vůl je vůl, chyba je, dělá-li se z něho lev."
Karel Čapek

V představách každého cuckolda je to ta nejsnadnější část na cuckoldu jako takovém. Který muž by po jeho lukrativní manželce přeci nevyjel, že? Každý cuckold má v hlavě zafixováno, že jeho Paní je tou nejkrásnější ženou na světě a tu nemůže žádný muž odmítnout! Ale my ženy víme, že občas máme nějaké to kilo nebo špíček navíc. Manžel si občas neuvědomuje, že naše prsa jsou trošku povislá nebo že naše vagína po dětech už také není to co za mlada. No fráze stranou - upřímně nejsme až tak dokonalé jaké nás ty naše štěňátka vidí. Rozhodli jsme se o tom rozepsat a ukázat vám pár triků, které vám pomohou například rozpoznat blbce hned po několika zprávách nebo na co si dát pozor. Pokud už máte špatnou zkušenost s některými "bully" tak nevěšte hlavu. Na světě je spousta pravých Bullů, kteří vám zvládnou udělat vlhký klín a dopřát spoustu krásných okamžiků. A pro vás Dámy, které necháváte své subíky příliš tlačit na pilu - vysvětlete jim, kdo u vás doma rozhoduje. V tlaku se rozhodnete vždy špatně, to mi věřte .. 

Mluvte o tom po čem OBA toužíte!

Jedna z rezonancí ve vztazích, které se díky cuckoldu řítí do obrovského průseru je nedostatečná komunikace. Pardon - ať už Dámy nebo Pánové - ale znáte touhy svého partnera? Jsou vaše touhy vůbec kombinovatelné s těmi jeho? Někdy se může stát, že se s vámi cuckold neshodne na muži se kterým chcete strávit noc. Důvodů může být mnoho - mluvili jste spolu o nich? Třeba vašemu partnerovi může připadat, že muž kterého jste nominovala na svého Bulla být příliš dominantní či příliš agresivní. Jsou samozřejmě i důvody kvůli kterým by jste měla svou volbu přehodnotit (váš muž cítí možnost narušení vztahu, může se vás bát s dotyčným někam pustit z důvodu vaší bezpečnosti, má podezření na pohlavní nemoc apod.), ale nenechte si od cuckolda do této části příliš mluvit - přeci jen tohle má být vaše parketa najít si SVÉHO milence!

Dle mého názoru je nejlepší cesta pro prolomení ledů k otevřenosti nechat svého budoucího cuckolda vypsat se ze své fantazie do nějaké povídky. Dalším krokem by mělo být srovnání své fantazie s tou jeho a při tom co mu někdy budete honit penis (nebo ho šukat straponem - proti gustu .. ) začít mluvit o věcech, které chcete se svým milencem nebo Bullem dělat. Při tom nejlépe uvidíte jak reaguje na určité situace a podněty z těchto her vám budou cenným pomocníkem pro hledání Bulla a nastavením svých hrátek s ním. Zároveň doporučujeme (což se nám více než osvědčilo) navzájem si posílat gify z Tumbleru! 

Připravte se na to, že vás spousta potenciálních Bullů/Milenců zklame!

Mohu vám téměř se stoprocentní jistotou říci, že při hledání Bulla se spálíte. Buď narazíte ne na blbce, ale přímo na VOLA, který vám zkazí jakoukoliv chuť pustit si k tělu jiného muže než je vás partner (ano, je to sice debil - ale když je vám blbě tak vám třeba přinese Coca Colu nebo tak .. ), ale nedělejte to. Připravíte svou vagínu o hodně kvalitních orgasmů a to by byla škoda kord kvůli nějakému blbečkovi, který se neumí chovat. Berte to však s nadhledem - nejlepší jsou ty blbečkové, kteří se odfiltrují hned první zprávou hodnou inteligence dřevěného koně ("prcal bych tě","sex","zamrdáme"). Pokud budete mít to "štěstí" a narazíte na blba s inteligencí alespoň houpacího koně, dostanete zprávu ("za kolik?" nebo "nechceš se mnou sex?"). No mohli bychom takhle pokračovat asi s klidem dále, ale všichni víme kam mířím. Prostě máte štěstí pokud se vám tyto zmiňovaná individua odfiltrují hned v zárodku konverzace a prostě jim jen neodepíšete. 

Horší jsou ti u kterých jistou "neschopnost být Bullem" odhalíte až při konverzaci: 

1) Sběratel fotografií - Je skupina mužů, kteří se prozradí přílišnou horlivostí po vašich fotografiích. Mohlo by se vám také velmi snadno stát, že jste právě narazila na někoho, kdo si z vašich fotografií udělá složku v počítači a tím skončí jeho snaha o cokoliv. A asi máte vyšší ambice než se stát jen složkou v počítači několika desítek honičů pobývajících na internetových seznamkách, že? Dobrá rada nad zlato - rovnou v inzerátu či v popisu sebe sama uveďte, že s muži kteří po pár zprávách budou vyžadovat vaší fotografii s okamžitou platností ukončujete komunikaci! Zároveň však není špatné se co nejlépe popsat v popisu a ideálně zvolit za svojí "profilovou fotografii/avatara" takový obrázek, který o vás lecos prozradí (barvu vlasů, výšku, váhu, .. )


2) Kybernetický Bull - Další skupina mužů, kteří vás osloví s touhou být vaší nejlepší volbou při hledání Bulla také nemusí být výhra. Pokud z vás tento muž tahá všemožné detaily o tom co spolu budete dělat a vaše konverzace se jako máchnutím kouzelného proutku změní v sex po síti, ukončete jí. Tento Bull se nikdy nebude mít k osobnímu setkání a nemá smysl ztrácet čas s investováním svého úsilí do Bulla, který si navždy bude jen honit ptáka nad představami které s ním probíráte v konverzaci. 


3) Schizofrenický Bull - Tato skupina je vlastně zcela neškodná. Netrvá to příliš dlouho a najednou začne tento nápadník vypouštět různé náznaky submisivního chování (chce fotku vašich nohou, chce vám lízat zadek, chce aby jste mu nasadila obojek, má touhu být u sexu držen pod krkem nebo vyžaduje strapon). Tohoto muže předpokládám sama rychle vyfiltrujete když takového sama máte doma. Byť jsem velmi tolerantní tak těchto mužů je mi líto. Ignorace je myslím si adekvátní odpověď na podobné návrhy od těchtů "Bullů" ..

Chcete pár tipů KDE hledat?

Kde hledat online? 
Upřímně nevím jestli existuje nějaké místo jako seznamky, které známe z amerických webů referujících o cuckoldu. Všude tam radí vyzkoušet weby sdružující páry hledající swingers, ale u nás nejsme v USA. Jestli existuje web, kde se dá sehnat Bull - určitě jsou to Amatéři. Ať je to místo sdružující stovky nepoužitelných individuí, kteří se vynoří kdykoliv jste online a zasypou vás dávkou těch jednoslovných nabídek, které prostě musíte jen ignorovat tak se zde občas nechají najít muži, kteří by za to stáli. A když vás nepřesvědčí svým vzhledem tak alespoň máte někoho kdo se o cuckold zajímá a i kdyby jste s nimi měla vyměnit dvacet zpráv tak vás to někam posune ..

Kde hledat reálně?
V tomto ohledu je hodně individuální jestli jste slutwife nebo Hotwife. Pokud je vám bližší první varianta, určitě doporučím nějaký noční klub v nedalekém městě (ne doopravdy nechoďte do prvního klubu co máte za barákem) nebo v Praze (naprosto dokonalá anonymita!!!). Pro druhý případ zvolte nějaké hotelové lobby případně dražší klub kam muži chodí v obleku a dámy v lodičkách. Celkově se však připravte na to, že hledat si bulla "in real time" je velice složité a nepohodlné. Není to dobré jako první zkušenost s cuckoldem a doporučujeme to jen zkušenějším párům. Zároveň však dodáváme, že Girls Night Out je veliká výzva, kterou by si každá Hotwife/Slutwife měla vyzkoušet!  

Chcete pár tipů KOHO hledat?

Hledej někoho, kdo ví co je to Cuckold.
Pokud k sobě jako pár hledáte Bulla tak je potřeba, aby tento člověk již věděl co svět cuckoldu obnáší. Aby věděl na jakém principu v tomto trojúhelníku pracuje chemie. Aby měl pochopení pro tebe i tvého cuckolda a emoční jevy, které se jak u tebe tak u něj časem dostaví a respektoval je. V první řadě Bull musí chápat, že mimo hru jsi pár ty a tvůj partner a on je ten třetí, který do tohoto svazku vstupuje - takže pokud přijdou na řadu zdravotní, pracovní nebo rodinné problémy tak vaše sexuální dobrodružství jde na druhou kolej! Muž, který toto není ochotný akceptovat bude dříve nebo později rozbuškou pro problémy ve tvém vztahu.

Hledej někoho, kdo je zkušený. 
Mít k sobě zajíčka/panice je jistě sen nejedné MILFky, ale ruku na srdce - je to také sen každé Hotwife/slutwife? Neměl by Bull spíš být tím zkušeným alfasamcem, který ví kam sáhnout? Je extrémně důležité si ve fázi, kdy máte minimální zkušenost najít k sobě někoho kdo už v těchto vztazích má nějakou zkušenost a umí v roli Bulla chodit. Ať to tak nevypadá, je to velice složité být Bullem a ze začátku k sobě potřebuješ někoho, kdo ti bude oporou ve chvíli kdy se dostaví cuckoldové stavy u tvojí nuly a ty budeš potřebovat někoho, kdo tě provede nejen příjemnými sexuálními zážitky, ale také psychologickými prostředky, které ke cuckoldu patří. 

Hledej někoho, kdo je zadaný.
V žádném případě by pro tebe neměl sexuální únik v podobě Bulla znamenat, že "sleduješ situaci na trhu" a připouštíš si variantu, že s Bullem odejdeš od svého partnera. Než do těchto vod vkročíš tak by si měla mít srovnáno, že tvůj celoživotní partner je tvůj cuckold a podobné úvahy si tak dávno pustila z hlavy. Dost ti pomůže nepřemýšlet nad možností jaký život by si s Bullem měla pokud bude zadaný. Zároveň si stojím za tím, že zadaný úspěšný muž kolem čtyřicítky, který má mladou milenku je sexy. Ženatý/dlouhodobě zadaný muž vám pravděpodobně nebude dělat problémy s nějakým citovým napojením z jeho strany - buďte však obezřetná. Pokud se něco takového vyskytne, musíte okamžitě utnout kontakt! Třeba budete mít štěstí a k vašemu subíkovi on přivede svojí partnerku - subinku - a máte neodolatelnou možnost vyzkoušet si fungovat jako Alpha Couple .. 

Chcete pár tipů na CO si dát pozor?

Má poruchu soustředění. 
Někteří muži se snaží být kvalitními alfasamci, ale nemají na to buňky. Mohou dělat co chtějí, ale poznáte na nich, že jim vadí přítomnost partnera. Nebo jsou nervozní i když partner není přímo u vás, ale vědí, že čeká venku nebo že leží svázaný ve vedlejší místnosti. Projeví se to většinou tak, že se vám váš milenec prostě dostatečně nevzruší a sice se dostaví nervozita, ale nedostaví se erekce. Pozor na to, můžete s ním o tom sice mluvit, ale spíše se smiřte s tím, že Vás není hoden a pošlete jej k vodě .. 

Příliš hrubý dominant. 
Tento problém je takový trošku zvláštní a pro slutwife asi zcela nepochopitelný, ale pro nás Hotwife velice důležitý. Komunikujte s Bullem před první schůzkou a důrazně mu vysvětlete rozdíl mezi Hotwife a slutwife, protože se setkáváme často s tím, že se žena pyšní titulem Hotwife, ale přitom nosí obojek a nechává si to dělat nasucho do zadku což se snobskou elegantní Dámou nemá nic společného. Role jsou jasně dané a spousta žen i mužů dělá svým přístupem v této terminologii neskutečný guláš! Vyjasněte si proto se svým Bullem co a jak chcete. Často se stane, že Bull silně čapne Hotwife za vlasy, plácá jí přes kozy a zadek, Blowjob změní na deepthroat nebo jí ho narve do prdele a pak se diví, že se další schůzka nekoná. Přitom ten Bull občas opravdu měl ženu, která se nazývala Hotwife, ale chovala se jako čubka a toto vyžadovala - pak se jej nebojte odkázat na tento web, kde je rozdíl dost jasně vysvětlen a vneste do světa Bullů osvětu! 

Není dostatečné mužný.
Dávejte si pozor na to, aby jste byla spokojená se svým Bullem a to ve všech směrech. Musí se vám líbit jeho postava, jeho obličej, jeho styl oblékání, jeho hlas i způsob komunikace. Zároveň si dobře rozmyslete i jeho penis - moc velký vám bude dělat ze začátku problém a malý vám nepřinese to co hledáte. Nehleďte v tomhle na připomínky cuckolda, protože vy se v tomto směru musíte cítit spokojená a najít přesně to co potřebujete. 

Stříká příliš brzy.
Občas se při prvním sexu s neznámou ženou mužům stává, že je z vás váš nový úlovek tak moc "vypleskaný", že to z něj prostě vylítne příliš brzy. Je na místě přestat dělat to co děláte u svého submisivného partnera a odpustit si ty ponižující poznámky co posledních několik let trousíte, ale svého Bulla naopak podpořit. Pokud se však situace bude opakovat podruhé nebo potřetí, měla by jste se s Bullem rozloučit a poohlédnout se jinde. U partnera to tolerovat můžete, ale u Bulla to popírá důvod proč jste si ho pustila mezi stehna, že?

Teď pár tipů pro vás!

Vyjasněte si co vlastně chcete.
Samozřejmě je pochopitelné, že vlastně ani sama nevíte co přesně chcete dokud si pár věcí osobně nevyzkoušíte - a to nemluvím jen o scénářích, ale třeba i to jestli jste vlastně Hotwife nebo slutwife. Určitě to však netajte ani před svým partnerem ani před svým Bullem. Bull má vám být oporou, proto by jste se mu měla otevřít (i pokud jste slutka a už už vyhlížíte moment, kdy vás svázanou přidusí ptákem). Ne po internetové komunikaci, ale ideálně hned na první reálné schůzce v nějakém neutrálním prostředí. Neudělejte tu hloubost, aby jste po pár řádcích svému Bullovi ihned skočila na ocas. Řekněte mu své limity, své představy a mluvte s ním o tom, které mantinely chcete nastavit od začátku a kam by se časem měli hýbat. Není dobré na Bulla hrát hru o tom, že jste Hotwife protože máte strach z toho jak s ním sex budete zvládat když máte představy o tom, že mu budete se svým partnerem dělat submisivní pár. Nevyžadujte ty nejperverznější scénáře ihned od začátku a dejte si načas, ale informujte Bulla o tom kam chcete aby se váš vztah vyvíjel. 

Setkejte se na veřejnosti.
Pokud máte Bulla/milence, se kterým se vám dobře komunikuje po internetu a odhodláte se k osobnímu setkání tak určitě přistupte k tzv. "nemrdacímu rande". Z místo setkání zvolte nějaké neutrální místo (vy jste z Karlových Varů a on z Ústí nad Labem, tak se domluvte třeba na Chomutově) a určitě takové, kde budete mít dostatek soukromí na konverzaci o tom o čem potřebujete, ale zároveň jste dostatečně chráněna okolní přítomností dalších lidí. A jak je napsáno v minulém bodu tak jestli je někdy čas na upřímnost - je to teď. Teď na něj vybalte všechny ty detaily o tom jak chcete pokračovat, jaké jsou vaše mantinely, co máte za představy, jak je na tom váš přítel, .. všechno. Řekněte si všechno - teď je na to čas. 

A ano, pokud z toho budete mít mokro v rozkroku tak není nic jednoduššího než si s ním po kafi sednout do auta a zajet si někam na odpočívadlo, že?