Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


CUCKQUEEN


I ženy mají své dny .. 

Cuckqueen je submisivně založená žena, která má prožitek ze sledování svého partnera/svojí partnerky při sexuálních aktivitách s cizí osobou. Uspokojení pak pochází z ponižování či psychologického nátlaku způsobeného vědomím, že jejího jinak věrného partnera sexuálně interesuje jiná žena více než jeho stálá partnerka. 

Tento druh cuckoldu - stejně jako ty ostatní - má daleko do obyčejné trojky či swingers. Při vztahu zaměřeném na cuckold v ženském podání je zapotřebí, aby mezi partnery bylo veliké emocionální spojení. Většina mužů ani nezjistí, že jejich partnerka či subinka má podobné potřeby, protože na rozdíl od mužů mají ženy v tomto ohledu zablokované komunikační schopnosti a o podobném tématu by diskutovali jen velmi nerady. Nikdo asi nikdy nezjistí proč to tak je, ale je pravděpodobné, že by to mohlo být způsobeno tím jak jsou ženy nastaveny biologicky. Zajímavé na podobně nastavených vztazích je to, že zatímco při cuckoldu se manžel zaměřuje na potěšení své manželky či dominy, cuckqueens se většinou mnohem víc soustředí na sexuální uspokojení ženy, se kterou je jejich manžel podvádí. 

Žen, které dostanou do postele svého partnera s cizí ženou je několik různých druhů a každá to má trochu jinak. Podporované milenky nemají žádný speciální název jako je tomu u mužů - Bullů. Ve slangu se jim říká prostě milenky, Paní či přítelkyně. Samozřejmě je žádoucí, aby muž s touto ženou dělal všechny ty věci, co dělá Hotwife se svým Bullem - večeřel v restauracích, trávil noci prošukané na hotelech nebo protancované po barech.  

Když slyšela, že se vzdychání jeho milenky stupňuje, raději zavřela oči. Stejně jí to nepomohlo a orgasmický řev se nesl hotelovým pokojem jako výkřik mocné lvice dávající najevo svou přítomnost svojí kořisti.
Její Pán za chvíli vyšel z ložnice a zamířil rovnou do koupelny, aniž by si svojí subinky všiml, ale ona se na něj toužebně dívala. 

Hned po Páníčkovi však vyšla také jeho milenka, která rovnou popadla její vodítko a vedla si jí sebou ke křeslu. Tam jí položila jednoduchou otázku:
"Viděla sem tě dneska dávat mu pusu. Doufám, že si měla hodně dobrý důvod... ".

Prostor pro ponižování cuckqueen je vcelku široký. U nás je tato praktika sice exotická - reálně jsem vlastně nikdy neslyšel, že by takto nějaký konkrétní pár trávil svoje sexuální chvilky, ale v zahraničí je to většinou součást Maledom vztahů. Dominant omezuje pohlavní styk se svojí subinkou pouze na "používání" - deepthroat případně anální znásilňování, zatímco "příjemným sexuálním aktivitám" - běžnému či tvrdému sexu - se věnuje se svojí milenkou. Sexuální napětí je samozřejmě stupňováno v případě, že dominant za svojí milenku zvolí dominu či hotwife.

Vzhledem k biologickým informacím zakořeněným v ženách (aniž bych v sobě měl za nehet šovinismu - samozřejmě se toto může stát i u cuckoldů) však psychologové varují, aby "cuckqueen fetiš" nebyl u řady subinek pouhým pragmatickým gestem. Některé subinky si totiž uvědomují, že jsou příliš slabé osobnosti na to, aby svého partnera dlouhodobě zaujali a nejsou si jisté jeho věrností. Proto je snadnější nabídnout mu jako "kořist" cizí ženu, se kterou bude spát aniž by jí tak podváděl. Pokud se podle psychologů však subinka dobere k podobnému uvažování, myšlenku na to stát se cuckqueen pouze z pragmatických důvodů brzy hodí za hlavu. Buď totiž dojde u přemýšlení nad touto problematikou k svědění v podbřišku - tedy zjistí, že se jedná o její sexuální stimul nebo zjistí, že jí podobné věci nevzrušují a časem dojde k tomu, že na to nemá patřičnou vnitřní sílu. 

Další otázka, která by spoustu lidí mohla napadnout je jestli svým způsobem není cuckqueen skrytou lesbičkou. Upřímně - už i několik podobných názorů jsem slyšel. Je to totiž snadná cesta, jak mít vanilkový vztah s mužem, který je opepřený nevanilkovým sexuálním vyžitím. Do toho kontakt s cizí ženou jí tak může dát možnost prožít si nucenou bisexualitu, případně čuchnout si k dominantnímu chování ženy, ke kterému ze strany dominy vůči subince jejího milence musí nutně docházet. Ono totiž být vlastněna mužem, kterým jste nucena sloužit cizí ženě může být skutečně vzrušující situace. 

Stejně tak jsem na anglických webech četl úvahy o tom, jestli žena nepřijde za svým partnerem s potřebou stát se cuckqueen ve chvíli, kdy vlastně zjistí, že penis zas až tak nepotřebuje k životu a mnohem více jí vzrušuje sex se ženou než s mužem. Nechat pak muže, aby si užíval s cizí ženou a zároveň se stát její sexuální otrokyní může takovýmto ženám vyřešit problém ...