CUCKOLDOVÝ PARŤÁK


"Ve dvou se to lépe táhne" .. 

Začátečnické páry nejsou zrovna z těch, které by o tomto tématu rády komunikovali. Na to je potřeba trošku času, protože všichni kdo jsme toto téma objevili jsme si v první fázi připadali "zvláštní". Někdo měl to štěstí, že to objevil už v pubertě a mohl toto kritérium zohlednit při hledání dlouhodobého partnera (třeba my), ale pokud jsem čtyřicátnice, po patnácti letech v manželství s chlapem, který je 100% vanilka, mám s ním tři děti, hypotéku na barák a pracuji na úřadě jako referentka (můj obličej zná celé město), každá takováto změna bude skřípat a úspěch už rozhodně není zaručen. První fáze je samozřejmě srovnat se sám se sebou a jasně si stanovit počáteční hranice (žádný strach, ty původní Vám stejně nevydrží ani do první reálné akce), poté s partnerem - případně zvolit změnu partnera a nakonec pokud chci využít komplexního hledání Bullů či milenců, musím vystoupit ze své komfortní zóny a začít "makat"..

 Rozepisovat se o úspěšném hledání Bullů a jak funguje "trh s kvalitními ptáky" si necháme na jindy. Když už jsme se srovnali sami se sebou, máme srovnáno ohledně partnera, máme jasnou vizi jak bychom chtěli mít nastavené hranice a třeba už i máme nějakou tu zkušenost - co téma našich kamarádů? Ví to?
Snažte se nedostat na tu slepou kolej, kterou je myšlenka "nikdo z mého okruhu to nesmí vědět, ale udělám si internetový profil a budu rozesílat své fotografie po republice". Zaprvé budete zaplaveni hromadou honičů, kteří se po pár řádcích odmlčí a zadruhé o těch druhých lidech nemáte ani za nehet informací. 
U nás se to postupem času vystříbřilo tak, že to o nás ví většina blízkých kamarádů. Nebylo jednoduché vystoupit z toho komfortního stínu, ale nakonec jsme se posunuli dál, když si nemusíme dávat pozor na pusu. Pro páry, které to ještě drží v tajnosti máme jednu jedinou radu - sundejte ty okovy. Společenská tabu ani pocit, že tohle by se mělo držet nutně pod pokličkou Vás budou svazovat tak dlouho, že budete tolik svázaní při hledání Bulla/milence, že s tím nakonec zůstanete pouze u fantazie - my máme nastavené hranice pouze tak, že žádná "veřejná akce" - Girls Night Out, Date night - restaurace, kavárny, bary - nesmí proběhnout ve městě kde bydlíme, milenec by neměl být nikdo z blízkého kruhu (kolegové, přátelé subíka).

Měli bychom se svěřit přátelům?

Většina párů v začátcích k tomu přistupuje tak, že "dělají něco špatného a okolí je odsoudí". Ale proč? Je to díky tomu, že bychom sami odsoudili ostatní, kdyby se nám s něčím obdobným svěřili? Většinu přátel si po svém boku držíme přeci právě z toho důvodu, že se o ně můžeme opřít v případě, že máme nějaký problém že? Případně, pokud mají oni nějaký problém, jsem tu pro jejich vyslechnutí. To prvotní společenské tabu mezi přáteli totiž vlastně neexistuje, máme ho jen ve vlastní hlavě a držíme se díky němu v komfortní zóně, aniž bychom museli jít proti vlastnímu strachu z odsouzení. Samozřejmě to co je napsáno výše neznamená, že si máte do ruky vzít kus krabice, napsat na něj lihovkou "CUCKOLD IS MY LIFE" a pochodovat s tím po ulici. V rámci určitých kruhů bychom o tomto doopravdy mluvit neměli - např. pokud mám děti, je toto téma velmi citlivé a vaše anonymita je to nejcennější co máte. Předpokládám, že nikdo nechce vystavit své děti tlaku okolí plynoucích z těchto předsudků široké veřejnosti. Avšak "ti nejbližší" by o tom - ne měli vědět - ale mohli vědět. 
Co nám vlastně přinese jít s pravdou ven? V první řadě bychom od takových přátel měli obdržet emocionální podporu, protože nežijeme jen cuckoldem. Všichni řešíme miliony dalších věcí okolo - od financí, rodiných problémů, špatných známek dětí, problémů v práci, nespokojenost s bydlením až třeba po krize ve vztahu (ano, i naše vztahy mají krize). V tu chvíli může naskočit kamarád/kamarádka, který do toho vidí "i pod pokličkou" a dokáže tak mnohem lépe poradit. I pro vás pak bude přijatelnější s ním komunikovat otevřeně, protože všechno už ví a bludný kruh může snadno odstartovat i nějaké zakopnutí při cuckoldu ..
Druhým argumentem by mělo být, že nám může pomoct kdykoliv budeme potřebovat. Ne vždycky se hodí, aby vás někam vezl přímo subík (ať už z jakéhokoliv důvodu - např. nebudete chtít, aby věděl kde Bull bydlí) a s taxikářem o půlnoci jen v kabátu a pod ním spodní prádlo by nemuselo být pro všechny ženy zrovna vrcholem komfortu. Může však naskočit kamarádka s autem. Nebo budete potřebovat pohlídat děti a vysvětlovat rodičům, že nevíte v kolik se vrátíte z baru s kamarádkami a vymýšlet si nějaký důvod proč ani váš partner nemůže hlídat také není komfortní. 
Posledním argumentem je čerstvá zásoba myšlenek. Ono kamarádka, která nemá takové možnosti ve vztahu jako vy může být velmi kvalitním zdrojem inspirace. I když je to vanilka, může mít dobrý pohled na věc a zásobovat vás radami, které se mohou hodit. Život je o kontaktech, každá žena nějaké má. Taková kamarádka může mít třeba známou někde v obchodě se spodním prádlem a sleva na hezký komplet může vyčarovat úsměv na tváři stejně dobře jako proaktivní kamarádka. Zároveň nám tahle kamarádka může poskytnout velmi účinný "antivir", protože nám může velmi efektivně nastavovat zrcadlo a může nás uchránit od chyb, které by jsme "v tom hormonálním rauši" snadno udělali. 

Muž

Určitě jste si všimli, že jsme psali pouze o ženách. Ano, my žádné "cuckoldové kamarády - muže" nevyužíváme. V první řadě je potřeba si jasně vyjasnit, jaká je role takového kamaráda. Ono u holky neriskujete, že to bude dělat jen z důvodu, aby se k vám dostal blíž a využil pak šance si to s Vámi rozdat (což samozřejmě není jeho role). Je tedy potřeba si s takovým člověkem sednout a vyříkat všechno narovinu hned od začátku. Určitě není od věci, pokud máte nějakého dlouholetého kamaráda s ním na toto téma promluvit, může zastat všechny role jako kamarádka - kromě těch "v terénu" a třeba má v okolí nějakého kamaráda, který by se Vám mohl hodit do krámu. 

Žena

Správná kamarádka vám může pomoci splnit si své přání rychleji než všichni "male friends" dohromady, ale špatná to může celé zničit. V první řadě je důležité zvolit, kterou ze svých kamarádek vybrat. V první řadě se zamyslete, jestli kolem sebe nemáte nějakou kamarádku v podobném vztahu (BDSM/cuckold). Předpokládám, že pokud nejste nějak aktivní v BDSM komunitě nebo to o Vás nikdo neví, tak ne. V tom případě se zamyslete, jestli nějaká z vašich blízkých kamarádek není ve vztahu, kde si příliš neláme hlavu s monogamií a nebo single kamarádku, která se ráda baví. Zadruhé by měla být nalazená v podobném duchu jako vy - buď to elegantní Dámička, co si s Vámi půjde sednout na drink do drahé restaurace hezky oblečená, nebo vyzývavou slutku, která se ráda čubkoidně naladí a půjde trsat někam do klubu. 
Samozřejmě ideální je, aby to byla holka, která chodí často, nebojí se pít, odvázat se a ani komunikovat s cizími muži. 

Správná "cuckold soulmate" je takový ten malý čertík sedící na rameni, který Vám napovídá co máte ve kterou chvíli udělat, aby to co děláte bylo ještě zajímavější než právě je. Bude vám oporou během vašich zážitků, motivátorem ke zvyšování laťky a přístavem v případě, že něco neklapne a budete to potřebovat probrat s někým zasvěceným. Samozřejmě během veřejných akcí (kluby, bary, .. ) se postará o to, aby se od vás drželi dál špatní lidé a neztrácela jste čas s otrapy, o které nemáte zájem. Mimo jiné má spoustu času věnovat se vašemu partnerovi právě ve chvíli, kdy jste zaměstnaná flirtem s cizím mužem nebo tancujete na parketu. Odkud si myslíte, že pochází všechny ty amatérská cuckold videa? Většinou ty začátky fotí/točí právě "cuckold soulmate" a má spoustu času nahrávat je na sociální sítě či posílat partnerovi. Zároveň pokud máte slut večer, může Vám "pohlídat" klíček od subíka, zatímco vy se nemusíte omezovat protokolem ..

To, čím vás může vyburcovávat přímo na místě se liší podle situace, která v onom klubu panuje. Ale šikovná "cuckold soulmate" by měla vědět, kdy se večer řítí do nudné zábavy a jak je vyburcovat - plácnout vás po zadku, sahat na prsa, nadzvednout vám sukni - a v prostředí nočního klubu to z vás dokáže velmi rychle udělat hvězdu celého večera. 
Zároveň můžete tuto kamarádku/kamarádky využívat pro ponižování cuckolda i při vašem běžném Femdom vztahu. 

Správná "cuckold soulmate" s vámi bude spolupracovat na vašem duševním rozvoji v tomto směru. Může být potřebnou oporou při prvních krůčcích či berličkou při překonávání různých překážek a nebo motivátorem k navyšování svých sexuálních cílů. Nebojte se investovat čas do hledání své "cuckold soulmate", protože jí budete dříve či později potřebovat. Cuckold není jen o tom udělat si prázdný profil na amatérech, napsat si pár řádků na chatu a naskočit na první penis co je k mání. To Vás dlouho bavit nebude.. ať to máte z kterékoliv prespektivy (cuckold, Bull, Hotwife, Slutwife, Cuckquean, .. ) máte vždycky prostor vytvořit si cestu, která vás bude provázet celým životem. Nastavte si vlastní cíle, vytvořte si svět podle vlastních představ, scénářů a fetišů. Nezůstávejte jen u nasedání na cizí penis, cuckold je široký svět s nekonečnými možnostmi, investujte do toho svůj čas a vrátí se Vám to!