Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


CUCKOLD


Ten nejvěrnější ze všech manželů ...

Rozepsat se o Hotwife nebo Bullech mi vlastně neudělalo tolik práce jako sepsat tenhle článek. Ve své podstatě by to mělo být nejjednodušší, ale ať jsem si nechával koukat pod ruce a čerpal hodně myšlenek ze svojí Drahé polovičky při článku o Hotwife, ať jsem sestavil článek o Bullech - protože i já i moje krásná Hotwife jsme již s desítkami byli v kontaktu a troufám si říct, že o nich máme hodně načteno - nic nám neudělalo takovou fušku jako sepsat článek o těch nejposlednějších z posledních a zároveň těch nejdůležitějších v těchto vztazích. Ono co o cuckoldech vlastně psát? Je o nich co psát? 

Defacto ani není - jsou to šedé myšky v pozadí i přesto, že vlastně většinou oni jsou ti, kteří iniciují podobné hrátky ve vlastním vztahu. Všechny články jsou buď o krásných podvádějících manželkách nebo o statných Bullech. Právě proto jsem si psaní tohoto článku nechal až jako ten poslední bod svého počátečního psaní na blogu před jeho oficiálním uveřejněním. 

A nakonec zjistíš, že to největší zlo které si v životě mohl potkat je tvoje vlastní žena. Monstrum, které ti bičíkem líbá záda a vodu dává z misky jako psovi. Démon, který ti psychicky dokáže připravit peklo na zemi ... je to jen další hra. Tak šup, neboj se .. otevři tu pusu! Panička nestrpí, abys před ní opovrhoval jejím milencem. Jenom mu tím prokazuješ úctu, tak ukaž jak si mu vděčný za moje uspokojení! 😈 

Monogamie u cuckoldů - základním prvkem cuckoldového vztahu jsou tři osoby: Cuckold, Hotwife a Bull. Pouze od jednoho z nich se však požaduje, aby si zachoval dekorum a byl své Choti ve všech případech a za každých okolností věrný. A právě cuckoldové jsou těmi vyvolenými! Ano, pokud chcete být cuckold, tak to že vám vaše partnerka obden nasazuje parohy doopravdy není důvod k tomu, aby jste jí to vracel - naopak. Čím více je cuckoldovi partnerka nevěrná, tím věrnější by měl být on. Pokud by jste byli pár, kde si jednou za měsíc vyrazíte do swingers klubu, kde si to oba dva rozdáte s někým jiným tak nejste cuckoldový pár. Ani pokud vy i vaše partnerka máte stejná práva ve smyslu volného sexuálního života - to je pro změnu Polyamory. 

BDSM - nikde není napsáno, že nutně každý pár provozující Cuckold se musí věnovat BDSM hrátkám. Například první skupina v mém přehledu - kandaulisté - by rozhodně neocenili, kdyby na ně jejich partnerka začala při sexu křičet, že jsou nechutný prase s malým ptákem nebo že se s jejich milencem nikdy nemůže srovnat. Rozhodně však na prvky BDSM narazíte, pokud provozujete cuckold se slutwife, protože tu si její milenec při sexu minimálně bude svazovat. Což některým chlapům rozumím, že když se jim po noci u milence vrátí manželka domů a uvidí na rukou odřeniny od provazu a na zadku pár šliců od bičíku, že je to dokáže vyrajcovat do ruda - já jejich nadšení však nesdílím. Na prvky DS vztahu také narazíte pokud vaše Hotwife v průběhu her zjistí, že je vlastně domina a začne si vás zotročovat. Nebo pokud máte takové štěstí jako mám já, kde moje partnerka je moje domina již několik let a průběhem našich hrátek jsme se dopracovali k cuckoldu a je to další zpestření při našich hrátkách. Takže ano, pokud je vaše partnerka také domina - můžete očekávat, že na rande s Bullem neodejde zatímco vy si budete pohodlně hovět v křesle s lahváčem koukajíc v televizi na hokej. Připravte se spíše na variantu, že s penisem v pásu cudnosti, kolíkem v zadku a obojkem na krku zatím budete vytírat nebo čistit záchod - prostě dělat jednu z těchto typicky chlapských domácích prací.

Nucená bisexualita - v cuckoldu často diskutované téma. Je několik variant, jak s k tomu dostat. Pánové cuckoldi, kteří se na manželku pouze dívají nemusí mít obavy, vás se to rozhodně netýká. Těch, kteří cuckold zatím berou jako možnost k trojce bych nerad cokoliv prorokoval, protože tam je to diskutabilní. O párech, které to mají nastavené jako to máme my bych se mohl sice rozepsat do nekonečna, ale neudělám to, protože takový článek na dané téma již existuje - přikládám odkaz a přeji příjemné čtení:

"Minulý sex si nám zkazil neustálím otíráním se o mojí nohu, dneska se modli aby tvůj Pán vycákal mojí kundu co nejdřív, protože to je jedinej důvod při kterém ti to přijdu vyndat!" 👸🏼 

Cuckold

 1. Kandaulista- to je partner, který se rád dívá na sexuální akt partnerky s cizím mužem. Nepotřebuje k tomu žádné submisivní myšlenky, se svojí Hotwife je na stejné vlně - ona má možnost si užít s jakýmkoliv mužem na planetě, ale na oplátku to musí být před jejím partnerem, který to sleduje a onanuje u toho.
 2. "Vanilkový cuckold" - je takový partner, který si se svojí Hotwife opravdu jen hraje. Nemají žádné touhy po extrémnějších praktikách (pás cudnosti, femdom, forced bi, .. ), ale spíše ze sexuální zvědavosti zkouší cuckold. Ve většině případů se však toto děje v rámci experimentování s trojkou jako takovou. Páry v tom buď nenajdou potřebné uspokojení, nebo naopak najdou a časem se vyprofilují do jiného druhu cuckoldu.
 3. Sissy cuckold - tento druh zahrnuje partnery, kteří mají sklon k feminizaci. Uspokojuje je, když je jejich partnerka ponižuje zatímco jsou převlečeni do dámského prádla. Takovýto cuckold zahrnuje všemožné praktiky - počínaje ponižováním, použití pásu cudnosti, forced bi až po bití a další BDSM prvky. Sissy cuckold by měl mluvit v ženském rodě, být oblečený jako žena a dokonce se tak i chovat. Jakožto scénář je to pro cuckolda velice ponižující. Cuckold zde však nehraje zásadní roli - prostě se jedná o Femdom pár, který má jako svůj "životní styl" zženšťování subíka a v rámci hry si jeho Paní našla muže, který se cítí být mužem.
 4. Submisivní cuckold - v tomto případě se jedná o muže, jehož partnerka je domina. Mají spolu standardní D/S vztah a cuckold je jenom jedna z mnoha praktik, které provozují. Tam se Bull musí připravit na to, že mu občas přijde snap tvého rozsekaného zadku nebo jak ležíš Hotwife u nohou zatímco ona si s ním píše. Tohle je dobrý standart, pokud se Váš Bull cítí být dostatečně dominantní a občas s ní v konverzaci o téhle sféře promluví. Jako submisivní cuckold máš mít jako takový znak vašeho vztahu s Hotwife/dominu obojek - pokud nosíš její obojek, jsi její to majetek. Nebuď  však příliš překvapený, pokud ti Hotwife po rande s Bullem hodí do misky s vodou použitý kondom. Spíš by sis na podobné věci měl začít pomalu zvykat Maličký .. 
 5. Hardcore cuckold - nejvyšší úroveň cuckoldů. Pokud narazíš na Bulla, který bude vyhledávat pár kde to mají nastavené takhle, musíš vědět do čeho jdeš. Samozřejmostí je, že tvá partnerka je v tom případě domina a on ty jsi její submisivní partner (pokud mluvíme o Hotwife a ne o slutwife). Pokud vás láká, aby tě Bull ponižoval bez ohledu na její přítomnost nebo nepřítomnost - hledejte opravdového Bulla. Doporučuji tobě i tvé partnerce přečíst si důkladně článek o "Nucené bisexualitě" a návod jak na Strapon tak na Deepthroat, oba dva jistě budete rádi za každou inspiraci, jak se na podobného Bulla připravit. Musíte však oba dva přijmout fakt toho, že Vás čeká velice trnitá cesta ve vlastním sebepoznání - její dominance a tvé submise. Čekají tě velice nepříjemné chvilky a rozhodně je na místě začít ve vašem hraní používat semafor než si to sedne. Tím, že k sobě do vztahu dobrovolně pustíte v takové míře třetího člověka se z vašich hrátek stává životní styl. Upřímně si polož otázku, jestli na tohle jsi připravený. Ty i Tvá Drahá do toho musíte jít naplno - tohle již není hra. Tohle je defacto 24/7! Hodně štěstí ..  

Líbilo by se mi jít večer do práce s vědomím, že mojí Paní v noci přijede Bull .. a ráno se vrátit, najít jí spokojeně ležící - nahou, zachumlanou v peřinách a před postelí mít na uklizení připravené dva použité kondomy, na stole prázdnou lahev od vína a dvě sklenky a po bytě poházené její erotické oblečky, které má schované jen pro něj a ve kterých se mnou nikdy nespí .. ♠️👠

Jací muži mívají nejčastěji v oblibě cuckold? 

- jsou vysokoškolsky vzdělaní/mají vyšší IQ
- mají "white collar job" (pracují v kanceláři)
- mají své první manželství
- většinou si žijí pohodlně na průměrné/nadprůměrné životní úrovni
- vzrušují je situace, když jejich manželka jedná bez nich
- vyhledávají ženy, které se nebojí sexuálně experimentovat
- v posteli jsou podvědomě submisivní (ne nutně v BDSM stylu)
- upřednostňují "role play" a masturbaci před vanilkovým sexem
- potřebují mnohem více vizuální/audio stimulace než ostatní muži

Proč vlastně cuckoldi chtějí, aby jejich manželky spali s cizími muži?

 • Protože jsem na ní hrdý a chci aby to ostatní pochopili
 • Protože si užívám, že ostatní považují mou ženu za atraktivní
 • Protože to v ní probudilo zájem sama o sebe - začala chodit pravidelně na pedikůru, manikůru a fitky. Zajímá se o to jak se oblékat sexy, začala častěji chodit ke kadeřnici a chytla druhou mízu. Cítí se velmi sexy a dává to znát.
 • Protože jí chci pomoct probudit v ní tu sebevědomou a sexy ženu co v sobě skrývá
 • Protože chci aby prožila potěšení, které jí sám nemohu dopřát
 • Protože si užívám když vidím, že moje žena chytne otěže našeho vztahu na jeden večer. Bez předsudků a bez pocitu viny se sebere a odejde - užije si noc naplno, vrátí se mi ráno domů a vztah pokračuje ve starých kolejích... 
 • Protože chci, aby prožila co nejvíce sexuálních zážitků co může
 • Protože má mnohem větší "sex drive" než já a nechci aby se nám rozpadl vztah nebo to řešila nevěrou
 • Protože chci aby si užívala zábavy naplno a zažívala ty nejsilnější orgasmy, které jí sám díky stereotypu nedopřeji
 • Protože dívat se na mojí ženu jak je naražená na cizím péru je ta nejkrásnější věc kterou jsem kdy viděl
 • Protože si užívám směs pocitů žárlivosti a vzrušení když se líbá s cizím mužem
 • Protože mám rád když v sobě má větší penis než mám já
 • Protože její sexuální svoboda velmi zlepšila sex mezi námi
 • Vlastně si nejsem jistý ...

Jak můžete vidět, je tolik variant... a sami jistě máte svojí vlastní.