Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


BOLEST PŘICHÁZÍ ZEZADU


Sedím v obývacím pokoji a celý večer mi připadal jako věčnost. Skrz okno jsem pozoroval jak si vítr pohrává s listím a zároveň poslouchal zvuky meluzíny, která se proháněla po půdě. Jak dlouho tu sedím? Čtyři hodiny? Pět? Těžko říct .. 

Noční jednotvárnost konečně prořízla světla taxíku, který zastavil u brány domu. Vystoupila z něj mladá žena, která se při vystupování zachumlala do kožešinové vesty, kterou měla oblečenou přes koženou bundu. Vrznutí vstupní branky, klapot podpatků, otevření dveří. Slyšel jsem šramot dole na chodbě i v lednici. Po schodech vyšla tato mladá Dáma nahoru a držela v ruce lahev bílého vína - zjevně byla velmi opilá. Skopla mě z mé pozice v kleče na zem a užívala si moje ležící tělo u svých nohou vychutnávajíc si svých tekutých hroznů. Z parapetu vzala již od odpoledne připravený jutový pytel a hrubě mi jej narazila na hlavu, který zajistila proti spadnutí. Slyšel jsem jen spoustu zvuků a odvázání řetězu, který mě držel u topení a pak přišlo velmi hrubé zvednutí mého těla ze země na obojek. Pak už jsem jen ležel na posteli a cítil jak se ke mně tato Dáma lísá. Bohužel v jejím rozkroku jsem brzy odhalil těleso co tam nepatří - nasazovací penis. 

Pak už jsem ucítil jen nalubrikovanou špičku jejího penisu a tvrdý připraz. Přírazy neustávaly ani po hodině tvrdého mrdání. Mé tělo jen bezvládně leželo na posteli, které zvedala jen držením obojku aby měla dostatečně pevný bod pro přírazy. Nekončilo to, ale já už to ani nevnímal. Jen jsem ležel a čekal až to skončí.. již před několika desítkami minut se pod mojí klecí na penis objevila loužička. Byla to moje otrocká mrdka, která ze mě vytekla pdo tíhou přírazů tlačících na prostatu. Ani to jí neobměkčilo - mrdala dál... kdy tohle skončí??