Bylo Vám již 18 let?

Stránka obsahuje informace pouze pro dospelé. Pokud Vám nebylo ješte 18 let, opustte prosím stránku.


BBC A QUEENS OF SPADES


Na velikosti záleží ...

EDIT: Celý prodloužený víkend jsme chtěli dát dohromady článek na tvorbu scénáře. Bohužel okolnosti tomu chtěli jinak a tak tento obsáhlý článek budeme muset ještě na nějaký ten pátek odložit a vyčkat, protože jak takový článek pojmout strukturálně a ještě do něj shrnout co nejvíce informací? To vůbec není snadné - proto prosím vydržte, bude co nejdříve .. 

Dneska ráno mi při procházení příspěvků ostatních uživatelů vyskočilo podezřele hodně věcí ohledně BBC cuckoldu. Co to je? Interracial cuckold (mezirasový cuckold) je druh milostné aktivity, kdy žena spí s mužem jiné rasy. Nejčastěji se jedná o BBC (Big Black Cock - Velký černý péro) - tedy o sex bílé ženy s černochem. Konkrétně v USA je to obrovský fenomén a troufnu si říct, že je to vlastně jeden jediný uzavřený cuckoldový svět - jakási sekta, která má spoustu pravidel a sama o sobě je vlastně velmi soběstačná. 

Důležité je si však uvědomit, že myšlenka BBC cuckoldu je v základu založená na černém rasismu. Všichni určitě známe symbol na obrázku vpravo, že? Jedná se o pikový list ve kterém je symbol "Q" - Q jako Queen of Spades. 

Kdo je to Queen of Spades? 

Queen of Spades je bílá žena, která velmi snadno rozděluje muže mezi Alphy a Bety.
Bílý muž = Beta
Černý muž = Alpha

Vystupuje tedy ze stereotypu, který je ve světě běžný - že ona jako bílá žena by měla mít bílého partnera. Průběh je většinou takový, že žena sama dobrovolně vstupuje do tohoto světa buď bez ohledu na manžela, který její rozhodnutí musí přijmout nebo dříve něž některého partnera vůbec má. 

Mýtus: Queen of Spades = Hotwife

Queen of Spades

Jako zástupce Queen of Spades jsme zvolili Succubus of Spades, což je asi nejznámější "profi piková královna". Má svůj Tumblr, Twitter, Facebook a vlastní stránky, kde nabízí placené virtuální služby. Dokonce jsme našli na webu i volně přístupné video z "akce".. 


Odkazy na její weby:
www.succubus-of-spades.tumblr.com
https://twitter.com/becky_phoenix 
https://cz.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5d845f362a715 

 • Spí pouze s černochy
 • Vůči milenci je submisivní
 • Nosí obojek
 • Obléká se jako čubka
 • Touží po černém dítěti

Mistress T

Profidomina a pronoherečka Mistress T je žna na svém místě. Svým povoláním doslova žije a opravdu to není jedna z těch, které by tématy svých videí pouze "zaplácávaly" díru na trhu tím, že místo obyčejného porna točí s cuckold/femdom tématikou. Jak je z jejích videí patrno, svou roli nehraje - prostě taková je. Na svém blogu se ráda chlubí detaily ze svého života, který je přesně takový jaký známe z jejích videí. Jedná se o nejvýznamnější ikonu cuckoldingu ve světě pornoprůmyslu.

Odkaz na její blog:
https://blog.mistresst.net/ 
https://www.xvideos.com/?k=mistress+t+cuckold 

 • Spí s kým chce
 • S milenci je na stejné úrovni
 • Nenosí obojek
 • Obléká se jako Dáma
 • Dítě s Bullem nechce

Queen of Spades bývají obecně označovány jako Hotwife. Což je samo o sobě kravina. Často se setkávám s tím, že narazím na "Hotwife" - která si ho ale nechává strkat do krku a do zadku zatímco má na krku obojek a marně tápu co je na tom Hot a ne Slut. Takže ne - Queen of Spades opravdu nejsou Hotwife. Jsou to slutwife - toť první detail ohledně názvosloví. Terminologie je důležitá.. 

Black Bull 

V tomto druhu vztahu jen zřídka kdy dochází k tomu, aby operoval s párem Hotwife - Cuckold tak jako známe u nás. V USA se jedná spíše o "vztah", kde je černý mrdák pouze v roli jakéhosi milence, který díky své velikosti má privilegium občas uspokojit vaší ženu.

Nijak nestojí o to zapojovat se do vašeho vztahu nebo něco podobného. Vůbec ne - prostě jen využívá možnosti kterou má, aby si mohl zamrdat s bílou manželkou cizího muže bez jakéhokoliv závazku. Queen of spades nemá jednoho "Bulla", ale několik jednorázovek měsíčně. Zpravidla se nejedná o stejné muže. 

Beta bois 

Jedná se o muže, který dobrovolně přistupuje k černým mužům jako k někomu sobě nadřazenému. Zatímco Queen of Spades mají jako "symbol" černý pikový list s písmenem "Q" - beta bois mají v černém pikovém listu buďto "j" nebo znak Bety. 

Cítí se vůči černochům podřízeni a předurčeni jim sloužit stejně jako submisivní muži dominantním ženám.  Beta boi bere za přirozené, že jeho sexuální uspokojení pro něho není prioritou. Prioritou se pro něho stává vyvíjet úsilí udělat cokoliv co povede ku prospěchu černochů. Pokud k tomu nedokáže přistupovat takto, není možné být Beta boi. 

Zde vzniká jedna ze zvláštností oproti klasickému cuckoldu. Tak jak to známe my, cuckold je podřízen své manželce - zde je to naopak! Beta boi je podřízen přímo Black Superiorovi - ten jej vlastní. Bull jej má zpravidla ještě dřív než Queen of Spades - naopak jej využívá k hledání Queen of Spades. Nezdráhá se Beta Boi zamykat do pásu cudnosti či jej ponižovat a používat jako sexuálního otroka. 
Druhá možnost je, že to proběhne velmi podobně jako v našich končinách. Z manželky muže se stane Queen of Spades a její manžel je vržen do role Beta Boi - působí tak jako cuckold svojí manželky. Otěže však nedrží manželka, ale při akci vždy její black lover .. 

Preferované požadavky na Beta Boi

 1. Beta boi by pro začátek měl být na 30 dní odstřihnut od všech vagín.
  Pamatuj, že vydržet alespoň měsíc bez vagíny své ženy (případně pokud jsi sám tak bez jednorázovek) je jedna z priorit uvědomění si nové role ve vlastním životě. Tvůj Pán jich může mít kolik chce a kdykoliv chce - ty nikoliv.
 2. Beta boi musí shánět pro svého Pána nové bílé milenky. 
  Pamatuj, že je tvým posláním získat co nejvíc žen pro svého Pána tak aby se na nich uspokojil a zároveň je konvertovat na Queen of Spades.
 3. Beta boi musí přijmout černošské sperma.
  Není většího symbolu podřízenosti než do sebe nechat nastříkat semeno svého Pána. Je to perfektní známka oddanosti a podřízenosti bílého muže vůči jeho černému Pánovi. Zpravidla k tomu dochází orálně - je to také známka loajality, ale ani že si Pán z Beta Boi udělá anální čubku není výjmkou. Může k tomu docházet také ve chvíli kdy nebyl úspěšný a nesehnal pro svého Pána bílou fenečku. 

Tímto článkem se samozřejmě nesnažíme udělat nějakou senzaci nebo díru do světa. Jenom bych ráda apelovala na své kolegyně, které si Evropském prostředí nalepí na kozu pikový list s písmenem "Q", aby si uvědomili co všechno vlastně Queen of Spades znamená a čím se prezentuje. Pokud je to žena, která místo Bullů cíleně vyhledává černochy aby si mohla užít velké černé péro ve svém hubeném krku - tak prosím. Ale jestli se jedná o zcela "obyčejnou" Hotwife", která preferuje Bully bez ohledu na rase - neprezentujte se tedy pikovým listem. Pikový list není synonymem pro Hotwife, což jsem snad tímto článkem vysvětlila.. 

Klidnou neděli ...